Jump to content

2010.04.29. *SKC, Beograd* Blind Guardian


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

plakatzanet-1.jpg

 

Blind Guardian – 29.April (Petak) 2011. SKC – Beograd

 

Pozdrav,

od danas karte za koncert Blind Guardian-a mozete kupiti i na blagajni Dom-a Omladine u Beogradu.

Takodje, vazno obavestenje promotivni paket karata je rasprodat za manje od tri dana prodaje, tako da je sada regularna cena karata 2.500rsd.

Pozdrav.

 

Veoma bitna informacija: Broj karata je LIMITIRAN na 800 zbog velike bine koju moramo postaviti i zbog kapaciteta sale!

 

Edited by Frubi_ZMIJA
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jbg, nekim ljudima je tesko udovoljiti...

Valjda je dovoljno osam meseci za skupljanje novca za ovo, bez obzira na cenu karte. Ako je nekome stalo do koncerta snaci ce se u svakom slucaju.

Potvrda ovih prvih datuma je pala danas i zvanicno na sajtu Guardiana, a Frubi je trebao da najavi ovaj promo period pre par meseci...:udri:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nosim karte ujutru u felix , on radi od 10, tako da ce biti tamo karte 100 %.

Ja nisam ni smeo da objavljujem koncert , niti da pricam o eventualnoj prodaji bla,bla,bla, meni je jutros stigla potvrda od managera da mogu da objavim koncert i da krenem sa prodajom karata, tako da eto...

 

Karte mogu svi da kupe gde god jer se prodaju putem eventima, tako da ...

 

kada je bio prvi koncert bile su karte samo u felixu i niko se nije zalio tako da...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije problem skupiti 2,5k dinara za par meseci samo shto tada mozda ne bude karata, chija je ideja da se krene sa prodajom karata 6 meseci pre koncerta, ajde da punimo JNA nego 800 karata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...