Jump to content

2010.04.29. *SKC, Beograd* Blind Guardian


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

Au jbt. al si naporan. Ne moras vise sarkasticno da se izrazavas. Ljudi dolaze jer su pozvani i nema sta njima da se isplati, ne zavise oni od broja publike njih to ne zanima. Oni imaju svoju cenu i to je to. A njima je svaki koncert isti, svuda ce da kazu da je publika najbolja. Uvek ce oni dati 100 posto sebe na bini jer za to i jesu placeni

 

 

 

 

Публика купује дискове и карте. Без карата и дискова не би било ни концерата. Карте исплаћују организатора који исплаћује бенд. Без публике - нема концерата. Тачка.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja do sada nisam gledao Gardijane, tako da sam vrlo zadovoljan što ću ih videti sada. Ipak je to jedan od najboljih bendova žanra (ne bih se složio sa tvrdnjama da su najbolji jer nisu, barem meni) i jedva čekam da čujem neke pesme koje obožavam. Nije da su nešto posebno uticali na formiranje mog ukusa, može se reći da su u tom smislu minorni, ali će ih svakako slušati sa uživanjem.

 

Ono što mi nije jasno su ljudi koji se oduševljavaju kada bend odradi dobar koncert. Pa? Za to uzimaju pare, zar ne? Mislim, je l' treba da im dignemo spomenik zato što dobro rade svoj posao? To je isto kao kad bi se poslodavac oduševljavao zato što radnik ispunjava normu. Jebiga, ne da se neće oduševiti, nego će ga zveknuti po džepu ako to ne učini. Manite se gluposti, ljudi, boli Gardijane kurac za sve nas, mi smo samo još jedna gomila ljudi pred kojom sviraju u okviru turneje (i to jedna od manjih). Ne znam čemu ta večita želja da sebe doživljavamo kao posebne i drugačije od ostalih.

Edited by Sha
  • Upvote 4
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo to. Kao, wow, samo su je nama svirali, nisu je svirali 300 godina, a MI smo ih toliko oduševili da ne samo što su odsvirali tu pesmu, nego je Džemjs posle hteo i da popuši svima na JNA, al' imao neki herpes pa je odustao. Misliiiiiiiiiim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A njima je svaki koncert isti, svuda ce da kazu da je publika najbolja. Uvek ce oni dati 100 posto sebe na bini jer za to i jesu placeni

Hoces ja da te ispravim i da ti kazem da nisu u pravu ?! Prica je bila sledeca, prvog puta su jedva dosli ovde, cak su hteli da otkazu koncert 10-ak dana pre nastupa, jer je srbija bila jedina zemlja gde nisu nikada svirali i koja jedina na evropskoj turneji nije bila u evropskoj uniji ( sto implicira tome da je potrebna tona novih papira/dokumenata = gomila posla za managera ni oko cega... ) . Dosli su totalno uplaseni i nisu znali sta ih ocekuje ( jer znaju vrlo dobro u kakvim salama/halama i na kakvoj opremi sviraju u evropi ) i kada su videli na kraju kako je sve proslo, tri dana po povratku kuci ja dobijam mail od managera sl. sadrzine:

"Branko , Blind Guardian show in Belgrade was best on tour , thank you for everything " . A to ok mozemo da kazemo da je tipican klise , ali 3 meseca kasnije nova godina i meni stize od managera blind guardiana kuci cestitka rucno pisana gde mi se zahvaljuje za sve i zeli mi sve najbolje u zivotu. A meni cestitku ni otac i majka ni niko nikad nije poslao ... tako da eto, vi sami prosudite sta i kako ...

Ja znam sta ce biti na koncertu i znam da ce im Beograd biti "jedva cekamo" tako da eto... vi mozete i dalje da nagadjate/pricate price/lupetate gluposti, ali to je vec stvar individualaca koji nemaju nista pametno u zivotu da rade vec pokusaju da isteraju svoju pravdu i napune svoj ego na jewmetalu ;).

Rofl!

:rockdevil:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolaze Gardiani, to je bitno, vidis da ima jedan koncert do kraja godine (Therion) mogli smo i bez gardiana da ostanemo...  :pivopije:

Ima više koncerata do kraja godine, ali tvom muzičkom ukusu nedostaje širina. Negura Bunget, Belphegor+Vreid, Watain+Destroyer 666... ima još nešto, ali ne mogu da se setim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Ono što mi nije jasno su ljudi koji se oduševljavaju kada bend odradi dobar koncert. Pa? Za to uzimaju pare, zar ne? Mislim, je l' treba da im dignemo spomenik zato što dobro rade svoj posao? To je isto kao kad bi se poslodavac oduševljavao zato što radnik ispunjava normu. Jebiga, ne da se neće oduševiti, nego će ga zveknuti po džepu ako to ne učini. Manite se gluposti, ljudi, boli Gardijane kurac za sve nas, mi smo samo još jedna gomila ljudi pred kojom sviraju u okviru turneje (i to jedna od manjih). Ne znam čemu ta večita želja da sebe doživljavamo kao posebne i drugačije od ostalih.

 

Мислим да је Фруби написао добру реплику на овај твој пост. Ја сам имао штошта да реплицирам, али све ван онога би било сувишно.

 

 

Уживај(те):

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=4ePkT_nTnHQ

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мислим да је Фруби написао добру реплику на овај твој пост. Ја сам имао штошта да реплицирам, али све ван онога би било сувишно.

 

Ma jeste, ima sledeći put svima da nam pošalju čestitke za Novu godinu.

Edited by Sha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jeste, ima sledeći put svima da nam pošalju čestitke za Novu godinu.

 

 

Не сери, молим те, концерти су били посебни, крај, тачка, нема даље. Свака особа која је била на истим ће ти то потврдити. Ако људи имају проблем са тиме, па констатно покушавају да дрве јанка, ко их јебе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sa foteljama za vreme Diggera? :mrgreen:

 

 

Не стај ми на муку, и даље жалим недостатак те карте у својој колекцији. Кад сам чуо "Rebellion" преко телефона, мислио сам да ћу разбити целу собу. :(

 

 

 

Tek sad vidim da su karte limitirane na 800... Zasto?

 

Зато што тај мали бенд мора да продужи бину, доносе неке тролове и вилењаке да добију који евро више, уз гориво и неки сендвич.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je to glupost. U veliku salu lagano moze 1000 ljudi, i da ne bude prevelika guzva. Kolko je ljudi bilo na Tarji? Kolko sam cuo, bilo je rasprodato, a ja nisam osetio neku preveliku guzvu...Jedino ako je broj karata bio limitiran na 500 :rolleyes:

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

uprava skc-a jednostavno ne dozvoljava koriscenje galerije/balkona, kako mi je receno iz bezbednosnih razloga, tako da to je sve sto ja znam.

zato nema vip karata u prodaji...

 

poz

 

to jos od onog Kreatora se vuce kao problem. neka budala dva puta pokusala da skoci sa balkona u publiku!!!

:da::da::da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...