Jump to content

2010.04.29. *SKC, Beograd* Blind Guardian


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

A svašta, koliko mi procjenjujete da ću rizikovat ako dođem? Vidjela sam belaj za Nile-ov koncert, hoće li ovaj sigurno biti i mislite li da će biti karata na dan koncerta?

 

 

Карата има још око 250. Биће их и на дан концерта. Мислим да се неће распродати, што због оних који не желе да гледају бенд по други или трећи пут, што због оних који пара немају. Тако да верујем да ће се још довољан број продати на дан концерта, али ће остати која.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A svašta, koliko mi procjenjujete da ću rizikovat ako dođem? Vidjela sam belaj za Nile-ov koncert, hoće li ovaj sigurno biti i mislite li da će biti karata na dan koncerta?

 

Nećeš rizikovat ništa, jer ti dajem svoju kartu džaba ako ne uspeš da nabaviš drugačije, kako sam i obećao. Takvi smo mi Srbi.

Edited by Bata Trokrilni
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uglavnom, Furija, vidi sa ovim ljudima sto prodaju karte ovde, ukoliko ne zelis da rizikujes.

To ne smijem da ne bih zavlačila ljude. Najlakše mi je doći tamo i kupiti na dan koncerta, ali vidim da je bilo svašta kod vas pa reko' da se osiguram.

 

Карата има још око 250. Биће их и на дан концерта. Мислим да се неће распродати, што због оних који не желе да гледају бенд по други или трећи пут, што због оних који пара немају. Тако да верујем да ће се још довољан број продати на дан концерта, али ће остати која.

A i što zbog onih koji neće zbog Frubija :haha: Hvala lijepa na slikovitom odgovoru.

 

Nećeš rizikovat ništa, jer ti dajem svoju kartu džaba ako ne uspeš da nabaviš drugačije, kako sam i obećao. Takvi smo mi Srbi.

A mi Bosanci, jel, naivni, e neeećeš bogme! :lol:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos malo :rockdevil: Nadam se da ce menjati pesme sa novog albuma, konkretno bih voleo da sviraju Sacred Worlds, Ride Into Obsession i A Voice In The Dark. Tanelorn i Wheel Of Time su mi smor...

:da:

slazem se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos malo :rockdevil: Nadam se da ce menjati pesme sa novog albuma, konkretno bih voleo da sviraju Sacred Worlds, Ride Into Obsession i A Voice In The Dark. Tanelorn i Wheel Of Time su mi smor...

 

Ja bih najradije Sacred worlds i Tanelorn, vise mi sa novog albuma ne treba...

Jedva cekam :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo statistike sta su kolko puta svirali na ovoj turneji do sad (sve ukupno 54 koncerta). Iz ovoga moze da se zakljuci 75% sta ce svirati.

 

Mirror Mirror 54

Nightfall 53

Fly 53

Welcome to Dying 53

The Bard's Song 53

Valhalla 52

Sacred Worlds 51

Born in a Mourning 50

Time Stands Still 50

Wheel of Time 47

Lord of the Rings 36

Imaginations 35

A Voice in the Dark 33

Tanelorn (Void) 23

This Will Never End 21

Traveler In Time 21

A Past and Future 20

Bright Eyes 18

Lost in the Twilight 17

And Then There Was 17

Majesty 17

Punishment Divine 12

Time What Is Time 11

Into The Storm 8

Banish from Sanct 7

Mordred's Song 6

Turn the Page 5

And the Story Ends 5

Another Holy War 4

The Script For My 3

Barbara Ann 3

Ashes to Ashes 2

Quest For Tanelorn 2

Harvest of Sorrow 1

Goodbye My Friend 1

I'm Alive 1

Blood Tears 1

Otherland 1

Edited by vegeta
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...