Jump to content

2010.04.29. *SKC, Beograd* Blind Guardian


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

Kren'lo, ba!

 

http://www.setlist.fm/setlist/blind-guardian/2011/majestic-music-club-bratislava-slovakia-43d38b37.html

 

Još malo... :rockdevil::muzicar::opusteno:

 

 

P.S. Gde blejati posle? U Underwolrdu šatro neki after party umuljan s nekom gotikom, u Vrtoglavici Rock the Night iliti 90% old school hard & heavy, u busiću u KST-u Toša i Zuba, oni piče neki talme, hard/heavy/power uglavnom.

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kren'lo, ba!

 

http://www.setlist.fm/setlist/blind-guardian/2011/majestic-music-club-bratislava-slovakia-43d38b37.html

 

Još malo... :rockdevil::muzicar::opusteno:

 

 

P.S. Gde blejati posle? U Underwolrdu šatro neki after party umuljan s nekom gotikom, u Vrtoglavici Rock the Night iliti 90% old school hard & heavy, u busiću u KST-u Toša i Zuba, oni piče neki talme, hard/heavy/power uglavnom.

UMESTO TANERLON RIDE INTO OBSESSION I LISTA KULT!!! :rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

FRUBI TRAZI IM RIDE INTO OBSESSION!!!!MOLIM TE!!!!!!

Edited by Mita
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

zašto ovo moram pred svaki koncert:

1. Kad se otvaraju vrata?

2. Kad počinje svirka?

 

mislim, bilo bi lepo da se odgovori na ova pitanja, ima ljudi koji rade, ima ljudi koji nisu iz bga, koji imaju raznoraznih obaveza....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако опет буду свирали And then... ја ћу да рикнем на концерту.

 

 

После концерта неки парк, екипица и пивце. :)

 

Posle koncerta kući, radi retililizacije ušiju od buke, odeće od duvanskog dima, krvotoka od alkohola i mišića od umora zbog stajanja i headbangovanja.

 

Kad su je svirali na prvom koncertu, raja bila mrtva. Dole poneki redovi skakutali. Pjesma je savršenstvo!

 

Pjesma je smor neviđeni.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jes da nisam ni upola napaljen ko pred prva dva koncerta, al se i dalje radujem ko malo dete.. :rockdevil: sutra oko 7 stizem ispred skca sa drugarom, tako da vidimo se u prvim redovima. :rockdevil:

 

I see planets dying

I fall into the light

a new universe awakes

I'm a Traveler in Time

pray for the light

Where's the key

to the gate

of a new life - no

I search for deliverance

but I cannot find

 

:rockdevil::rockdevil::rockdevil:

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok... Ajde cu da kazem, i ovako i onako ce da se sazna kad tad... Prodato je 1200 karata (a bese ograniceno na 800), i koncert ce biti u bashti... Nije to neka tajna, al jbg, obecao sam da necu da kazem. A najavljena kisha za petak :no:

 

Prenosim samo ono sto su mi rekli

 

Rece ovaj. Plus videh da i na fejsu nesto pricaju o tome.

 

Pa reko, bilo bi lepo da znam dal to samo neko pali masu il ce stvarno da izmestaju napojle.

Edited by Nightfall

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti verujes njemu? :smile:

 

Jedno su lupetanja po internetu (a i ovde po forumu),a drugo je dok ti neko od zvanicnih ne kaze da je tako.

 

Ne zameram ti,ali Frubi nista nije rekao o promeni lokacije,tako da...

 

...smo valjda zavrsili sa tom pricom.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio sam jednu dojavu, ali ne smem ni da zucnem, cekam da se organizatori jave... Koliko je karata prodato?

 

 

Ma jok... Ajde cu da kazem, i ovako i onako ce da se sazna kad tad... Prodato je 1200 karata (a bese ograniceno na 800), i koncert ce biti u bashti... Nije to neka tajna, al jbg, obecao sam da necu da kazem. A najavljena kisha za petak :no:Prenosim samo ono sto su mi rekli

 

U prvom sam postu rekao da cekam da se organizatori jave... Nisam ni ja verovao da li je istina isprva, ali dosta ljudi mi je prenelo taj trach. Ja samo prosirio dalje, u cilju da vidim da li je istina ili ne (jer ipak, trebali bi znati). A posto je Frubi banovan, i ovde ne moze da ostavlja poruke, znaci da od njega nismo mogli dobiti odgovor.

 

E sad, ako vi kazete da je to lazno, ok, lazna uzbuna. Ali opet kazem, nisam ja pustio bubicu, vec mnogo njih pre mene, vest je stigla do mene i ja samo preneo ;) Nadam se da je jasno, izvinjavam se svima koji su culi tu vest preko mene, sve jedno bi culi preko drugih ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...