Jump to content

2010.04.29. *SKC, Beograd* Blind Guardian


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

Beše ekstra. Money well spent :) Zvuk jada, al' nema veze, nije mnogo uticalo na sveukupni ugođaj.

Btw ja sam bila ona dugokosa smeđokosa u 3.-4.-5. redu ispred Hansija koju su počupali svi oko nje :lol: (noobčina nije vezala kosu).

Mlevenje je bilo ali je vredelo :pivopije:

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako niko ne pominje, Alhemia je bila super predgrupa juce. Istina je da sam subjektivan,ali realno vrlo lepo odsvirano i odradjeno, a izgleda da nam se i publika kultivisala konacno, pa nagradjuju i domaci bend aplauzima posle svake pesme. Prijatno iznenadjenje.

  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako niko ne pominje, Alhemia je bila super predgrupa juce. Istina je da sam subjektivan,ali realno vrlo lepo odsvirano i odradjeno, a izgleda da nam se i publika kultivisala konacno, pa nagradjuju i domaci bend aplauzima posle svake pesme. Prijatno iznenadjenje.

 

 

Мени је Алхемија живо срање од бенда, уз дужно поштовање члану бенда кога познајем. Прежвакано и небитно за музичку сцену. Плус што су одређени делови текстова :rolleyes: .

А публика је била ту где јесте због гурања за бољу позицију пред Гардијане. Да је 95% других бендова свирало јуче, сала би била полупразна.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ko je tacno rekao da se publika nabila na sipku zbog njih? Jasno je kao dan zasto su napunili salu, ono sto ja kazem jeste da je lepo videti da su ispostovani od ljudi koji su bili prisutni tokom nastupa. Prema tome, ne izmisljaj. O tekstovima, obzirom na hedlajnera, uz ipak obavezno i iskreno postovanje prema njihovoj velicini,da ne pricamo bolje...Tema relevantnosti je tek besmislena, jer je rec o subjektivnom misljenju.

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ko je tacno rekao da se publika nabila na sipku zbog njih? Jasno je kao dan zasto su napunili salu, ono sto ja kazem jeste da je lepo videti da su ispostovani od ljudi koji su bili prisutni tokom nastupa. Prema tome, ne izmisljaj. O tekstovima, obzirom na hedlajnera, uz ipak obavezno i iskreno postovanje prema njihovoj velicini,da ne pricamo bolje...Tema relevantnosti je tek besmislena, jer je rec o subjektivnom misljenju.

 

 

:haha: :haha: :haha:

 

 

Тераш ме да причам ствари које не желим. Је л' поштовање бенда кад се публика дери девојци "Баци сису да се играмо!" или кад певач бенда дигне руке да публика крене да тапше са њим, а маса га културно искулира? Људи су за време предгрупе играли коло, ако ти је већ промакло пар ствари. Ти имаш своје мишљење док ја причам неке ствари које је запазио свако. О текстовима и нећемо да причамо, то си у праву.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covece, sve sto ja kazem je da su dobili applauz, pa niko nije ocekivao da ce da se digne stampedo srece, ali nisu ignorisani. Da, sve to sto si nabrojao se desava, jasna stvar, ali je bilo i ljudi koji ih slusaju. Gledao sam i sam, ne izmisljam nista. Opet ponavljam, ne aludiram na ukus muzicki, svakome se svidja svoje, pricam generalno. Al' doobro,posto vidim da je tvoje misljenje bez premca, drago mi je da sii se barem nasmejao :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al' doobro,posto vidim da je tvoje misljenje bez premca, drago mi je da sii se barem nasmejao :)

 

 

Не буди патетичан, прочитај шта људи пишу па види да ли је то само моје мишљење.;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno mislim da bi pred gardijane najbolje legao neki death ili thrash... Power pred power metal koncert? Slabije, osim ako ta predgrupa nije vec poznata siroj masi... Mogla je bolja predgrupa

Najbolje Space Eater da je bio predgrupa :da: Ili Forever Storm.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da nisam jedini koji je ostao nagluv posle koncerta... :D Još uvek mi svaki zvuk para uši, ali valjda će sutra da prođe... Kako neko reče - sve savršeno, ali je tužno da ovakav bend, ovakav događaj, ovakvu set listu, ovakvu publiku - upropasti ono što je najvažnije: ozvučenje. Sad, ekipa se probila na 3 m od bine, pa moguće da je i do toga, ali opet - ne dešava se to prvi put... Na nekoliko koncerta sam stajao bukvalno do bine, pa nije bilo ovako. :opusteno:

 

Glde set liste: savršenstvo! Jes' da bi mi legle i Theatre Of Pain, Somewhere Far Beyond, A Past And Future Secret... Itd., ali i ovako iznenađenju nije bilo kraja kad su započeli The Hobbit... A kad sam čuo Wheel Of Time - nirvana! :rockdevil:

 

Evo nekih fotki...

 

2l9qpt0.jpg

 

34j6352.jpg

 

jh6ff6.jpg

 

28s0utc.jpg

 

s5xqc9.jpg

 

10nclyf.jpg

 

dmy3vr.jpg

 

21kw4js.jpg

 

 

Jel moze neko da okaci sliku kad su se svi iz benda zagrlili na kraju?

Dosta ljudi je slikalo taj momenat, verovatno i neko sa yuma.

 

Nije baš taj trenutak i fotka nije najbolja, ali... ;)

 

282j3a9.jpg

Edited by Ereinion Gil-galad
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

možete da drvite kurac kolko oćete - koji god domaći bendić da je svirao bio bi zaboravljen nakon onakvih blajnda.

meni prvi put da ih slušam i da zvuk je bio krš, bila je i prevelika gužva (imam utisak da bi frubi štampao karte dok god bi bilo nekog da ih kupi), samo na miroru sam prolio litru znoja, izgurao se zagrljen sa ortakinjom do prvih redova, nagruvo puls na 120 /falično srce, jebeš ga) i usled defidratacije umalo se onesvestio. .. ali ipak bih još - kao što reče neko, bar jednom mesečno.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

možete da drvite kurac kolko oćete - koji god domaći bendić da je svirao bio bi zaboravljen nakon onakvih blajnda.

meni prvi put da ih slušam i da zvuk je bio krš, bila je i prevelika gužva (imam utisak da bi frubi štampao karte dok god bi bilo nekog da ih kupi), samo na miroru sam prolio litru znoja, izgurao se zagrljen sa ortakinjom do prvih redova, nagruvo puls na 120 /falično srce, jebeš ga) i usled defidratacije umalo se onesvestio. .. ali ipak bih još - kao što reče neko, bar jednom mesečno.

 

Ja ne znam koji se moj svi gurate u prve redove, kad je meni bilo do jaja da stojim sa strane i fino sve vidim i čujem. Kao da je Arena u pitanju, jebo te, pa moraš da se boriš da budeš blizu bine, a ne SKC u kome gde god da staneš, blizu si.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mozda je najbolje da na ovakvim koncertima realno i nema predgrupa...uvek kad su bile jako je loše prošlo, publika bi se smorila (i ja sam moram da priznam). E, sad, dal' je mogao neki drugi bend možda da krene sa Guardijanima na turneju-to bi bilo mnogo bolje. Evo predgrupa sad u Budimpešti Bodomima je bio Ensiferum. Mislim da ovde ljudi ne bi imali ništa protiv nekog sličnog benda koji bi bio support...

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...