Jump to content

2010.04.29. *SKC, Beograd* Blind Guardian


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

Tačno, iskreno, profesionalno. :da:

 

 

odlican prikaz. imam samo zamerke na "chantovala" (mogao si neku drugu rec, al' nije strasno) i "eargasm" (suvisno je), al' to su stvarno sitnice, tekst odlicno tece i super si preneo atmosferu.

 

Hvala na pohvalama :pivopije:

 

Znam, svestan sam, izbegavam i ja da koristim pozajmljenice ali eto, bilo mi ovo logičnije umesto "orgazam", ipak je ovo fini sajt, a chantovanje je u duhu Gardijana ;)

 

 

Pitam se koliko ćemo ovaj put morati da ih čekamo, šta ako zabodu još 4-5 godina, a izvesno je da hoće? :(

 

Uvek se može van otići ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narsile objasnio si sa svim onim cd-ovima za potpisivanje :D

 

 

Само ми је жао што ће ми увек фалити Томенов потпис на Токио Тејлсу, али јбг, не може се све имати. :(

 

Ханси ми рекао "хвала и све најбоље" после потписивања диска, не можеш да замислиш моју радост. :D

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj link na vr'u stranice- chini mi se da je malo bolji kvalitet na ovom koji je neko stavio josh ranije:

 

 

inache predobar koncert :D kao shto napisah vecj negde- welcome to dying pa majesty, i realno, sad mogu dumrem. sve vreme sam bio u shutkama, oznojio se ko svinja, promukao bio do juche, i uzhivao sam ko nikad zbog chinjenice da slusham gardijane uzhivo (prvi put). odlichno :da:

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mozda je najbolje da na ovakvim koncertima realno i nema predgrupa...uvek kad su bile jako je loše prošlo, publika bi se smorila (i ja sam moram da priznam). E, sad, dal' je mogao neki drugi bend možda da krene sa Guardijanima na turneju-to bi bilo mnogo bolje. Evo predgrupa sad u Budimpešti Bodomima je bio Ensiferum. Mislim da ovde ljudi ne bi imali ništa protiv nekog sličnog benda koji bi bio support...

E, pa da, eto dobrog primera! Zamislite samo da su recimo poveli sa sobom Persuader! Dalje nemam šta da kežem...ali jedno je sigurno dobro bi se zagrejali!

 

Slazem se u potpunosti, pogotovo za ovo drugo :]

Warm-up bend treba, jel'te, da zagreje publiku, a ne da ih smori i da ih tera iz sale... Ne znam kome je trebalo ono cudo, i ko li bi dosao zbog onoga, no harm done, niko ih se nece secati osim po dosadi, ali sta je falilo npr. W.A.S.P.-u da nam svira bez predgrupe? Ama bas nista! Ako vec bend ne vodi nekoga sa sobom, utoliko manja potreba stavljati neki random domaci bend, ili ako se vec stavlja, neka se stavlja bar pribliznog usmerenja kao glavni bend.

 

Izveštaj na Serbian metalu:

 

http://www.serbian-m...29.04.2011.html

 

Mislim da sam ti ovo vec rekao nekad, ali opet cu, svaka cast kako mozes ovako 'smireno' da pises izvestaje sa ovakvih koncerata, moj bi otprilike isao tipa: "...Nakon uvodne "Sacrd Worlds", usledio je stari hit sa TFTTW, WELCOME TO DYING! AAAAAAAAAAAA.... ....A onda je Hansi najavio "Time What Is Time", AAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!" :]

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrlo zanimljivo, posle koncerta kod nas su svirali Majesty u Sofiji i u Atini, stime sto su u Atini svirali ISTO kao i kod nas, posle Nightfalla...

ODLICAN SNIMAK!

Edited by vegeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene u stvari kod njih iznova oduševljava kako mogu biti onako tromi na bini a da publika bude potpuno divlja. Možda bi se kroz takvu situaciju moglo zaključiti kakva je njihova muzika i zašto ih vole ljudi koji vole različite žanrove. Kako samo energičnu muziku prave, ne kontam i dalje. Ja sam oduševljena njima i nakon evo 7 godina. Bend broj 1 još uvijek, ne znam ko mi ih može nadmašiti i studijski i uživo i kao ljude.

Neki bendovi se ubiše na bini kojekakvim skakanjem, odjećama, kamionima pirotehnike i ostalih "ljepota" da oduševe publiku kad već ne mogu svojom muzikom. Kod Guardian-a kad predgrupa završi publika počinje da divlja, a tek na prvim taktovima...

Hvala Beogradu što može da ih ugosti da ih gledam već tri puta, jer nisam u mogućnosti za dalja putovanja!

Edited by furija
  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...