Jump to content

2010.04.29. *SKC, Beograd* Blind Guardian


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

Mene u stvari kod njih iznova oduševljava kako mogu biti onako tromi na bini a da publika bude potpuno divlja. Možda bi se kroz takvu situaciju moglo zaključiti kakva je njihova muzika i zašto ih vole ljudi koji vole različite žanrove.

 

Mene oduševljava kako Karleuša ne zna da peva, a ipak pola nacije otkida za njom. Možda bi se kroz takvu situaciju moglo zaključiti kakva je njena muzika.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene u stvari kod njih iznova oduševljava kako mogu biti onako tromi na bini a da publika bude potpuno divlja. Možda bi se kroz takvu situaciju moglo zaključiti kakva je njihova muzika i zašto ih vole ljudi koji vole različite žanrove. Kako samo energičnu muziku prave, ne kontam i dalje. Ja sam oduševljena njima i nakon evo 7 godina. Bend broj 1 još uvijek, ne znam ko mi ih može nadmašiti i studijski i uživo i kao ljude.

Neki bendovi se ubiše na bini kojekakvim skakanjem, odjećama, kamionima pirotehnike i ostalih "ljepota" da oduševe publiku kad već ne mogu svojom muzikom. Kod Guardian-a kad predgrupa završi publika počinje da divlja, a tek na prvim taktovima...

Hvala Beogradu što može da ih ugosti da ih gledam već tri puta, jer nisam u mogućnosti za dalja putovanja!

Mogu ti reci da si odlično primetio! Svaka čast za post :) Jesu stvarno, manje više tromi na bini, a publika da poludi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...