Jump to content

2010.04.29. *SKC, Beograd* Blind Guardian

Recommended Posts

• Replies 504
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pozdrav, obaveštavamo vas da poslednji kontigent karata za koncert Blind Guardiana je u prodaji na blagajni SKC-a. Pored toga, kartu možete kupiti putem Eventima širom Srbije, Felix Shop (TC Sremska)

Koji ste vi retardi! Covek vam dovodi Gardijane a vi odmah pljujete, a da nije njega nikada ne biste videli pola onih bendova u Srbiji! Sta vas boli kurac da li bilo koji organizator krade od bendova

Koncert sam odgledao negde sa sredine sale, samo sam se na poslednjoj pesmi potpuno van svesti, pod adrenalinom se izgurao napred...     Što se setliste tiče... ništa nisu svirali sa "A Night at t

Pozdrav,

obaveštavamo vas da poslednji kontigent karata za koncert Blind Guardiana je u prodaji na blagajni SKC-a. Pored toga, kartu možete kupiti putem Eventima širom Srbije, Felix Shop (TC Sremska) i blagajna Doma Omladine. Cena karte je i dalje 2500rsd. Koncert će sigurno biti rasprodat, tako da molimo sve fanove da kupe kartu na vreme.

Predgrupa na koncertu je beogradski bend Alhemia:

http://www.facebook.com/alhemia

http://www.facebook.com/event.php?eid=146975901999455

• Upvote 5
  • Downvote 8

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kako je moguće da se tako sporo prodaju, očekivala sam da će nestati čim ovi sa foruma završe sa prepirkom. Zar je istina da i Gardijana može biti previše? :sad:

• Upvote 1
  • Downvote 1

Prodajem dve karte za Blind Guardian po kupovnoj ceni od 2500 din/komad zbog nemogucnosti odlaska na koncert. Ako nekome trebaju - molim vas, kupite od mene, a ne u SKCu - vama dodje isto, a meni nece propasti ove karte. Iz Beograda sam, tako da nije problem za nalazenje. Ko je zainteresovan, posaljite mi PM, a ja cu obavestiti ovde kad karte budu prodate.

• Downvote 2

• 2 weeks later...

A svašta, koliko mi procjenjujete da ću rizikovat ako dođem? Vidjela sam belaj za Nile-ov koncert, hoće li ovaj sigurno biti i mislite li da će biti karata na dan koncerta?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...