Jump to content

2010.04.29. *SKC, Beograd* Blind Guardian

Recommended Posts

• Replies 504
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pozdrav, obaveštavamo vas da poslednji kontigent karata za koncert Blind Guardiana je u prodaji na blagajni SKC-a. Pored toga, kartu možete kupiti putem Eventima širom Srbije, Felix Shop (TC Sremska)

Koji ste vi retardi! Covek vam dovodi Gardijane a vi odmah pljujete, a da nije njega nikada ne biste videli pola onih bendova u Srbiji! Sta vas boli kurac da li bilo koji organizator krade od bendova

Koncert sam odgledao negde sa sredine sale, samo sam se na poslednjoj pesmi potpuno van svesti, pod adrenalinom se izgurao napred...     Što se setliste tiče... ništa nisu svirali sa "A Night at t

Ma jok... Ajde cu da kazem, i ovako i onako ce da se sazna kad tad... Prodato je 1200 karata (a bese ograniceno na 800), i koncert ce biti u bashti... Nije to neka tajna, al jbg, obecao sam da necu da kazem. A najavljena kisha za petak :no:

Prenosim samo ono sto su mi rekli

Edited by ShinigаmY

Da ne citam 523 prethodna posta, moze li mi neko reci ima li jos karata i da li se mogu kupiti karte na dan koncerta???

Da, naravno, i koliko kosta karta na dan koncerta?

Evo statistike sta su kolko puta svirali na ovoj turneji do sad (sve ukupno 54 koncerta). Iz ovoga moze da se zakljuci 75% sta ce svirati.

iz ovoga se zaključuje da će svirati 15-16 pesama

Edited by LazaGNR
Ne quote-uj sve bre :)

Ček, je li to u bašti SKC-a tamo gdje je bio njihov drugi koncert?

Ne zna se,posto se niko od organizatora ne javlja.

Mada ne verujem da ce biti napolju.

Obavestenje svima:ne kreirajte duple nick-ove samo da bi napisali "prodajem kartu".Vec to uradite sa svog nick-a,casno :smile:

Po IP adrsama vec naslucujem koji se nick-ovi kriju iza ovih "novih"...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...