Jump to content

Najbolji metal vokal


BruceD

Recommended Posts

Phil pjeva balade vjerovatno kao Bigfoot na trodonima!!! biggrin.gifa: :mrgreen:biggrin.gifa:

 

Da li si ti ikada poslusao "Cemetary gates"?!?

 

Po meni je ubedljivo najbolji Ronnie James Dio!!!To je savrsen vokal!

Ako govorimo o heavy metalu sa svim njegovim podpravcima,onda bih posle njega stavio Hetfield-a,Chuck Billy-a,Arayu i sve moguce thrashere sa ove planete.

Halford i Dickinson su sjajni pevaci,ali nisu po mom ukusu.

Posto Skid Row ne smatram metal bendom,izostavio bih Sebastiana Bach-a,ali on je meni posle Dia najbolji pevac.

Zbog toga izostavljam i najoriginalnije pevace:Lemmy Kilmistera,Blackie Lawless-a,Brian Johnsona,Bon Scotta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bruce Dickinson (Iron Maiden) Michael Matijevic (Steelheart) oni mi padaju na pamet trenutno smile.gif

 

Mada mi i dalje nije jasno zasto stavljaju Manowar u Heavy Metal kao i jos neke pojedine grupe... smeshno ... smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ups.. izgleda da nismo na istoj planeti .. mozda postoji jos neki Manowar ... Ja mislim na one iz Nemachke koji sviraju Power Metal ... sa glavnim vokalom Eric Adams-om ... Na koje si ti mislio jeli Will-O'-The-Wisp ???

 

Evo ti jedan lep LOL za poznavanje muzike smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ups.. izgleda da nismo na istoj planeti .. mozda postoji jos neki Manowar ... Ja mislim na one iz Nemachke koji sviraju Power Metal ... sa glavnim vokalom Eric Adams-om ... Na koje si ti mislio jeli Will-O'-The-Wisp ???  

 

Evo ti jedan lep LOL za poznavanje muzike smile.gif

EVO TI TEBI JOS VECI LOL!

 

Covece Manowar Su iz Engleske i sviraju true/heavy metal :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A evo za obojicu jedan VELIKI LOL - smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

Manowar su iz SAD, drzava Njujork, grad Njujork!!!

 

Sto se tice muzickog usmjerenja Manowara - oni sviraju true metal. True metal je heavy modernije produkcije i znatno brzi - dakle retro zvuk. Tipicni primjeri toga su ti: Sacred Steel, HammerFall, Wizard...

 

Jedina pjesma Manowara koja mi trenutno pada na pamet, a koja bi mogla da bude power jeste - "Power" sa "LTH". Iako je Manowar sa svojim stavom, imidzom i pjesmama uticao na power metal, oni nisu power... Btw, imaju li Manowar rifova? Skoro da nemaju! Tesko da je to power...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A evo za obojicu jedan VELIKI LOL -  :)  :)  :)  

 

Manowar su iz SAD, drzava Njujork, grad Njujork!!!

 

Sto se tice muzickog usmjerenja Manowara - oni sviraju true metal. True metal je heavy modernije produkcije i znatno brzi - dakle retro zvuk. Tipicni primjeri toga su ti: Sacred Steel, HammerFall, Wizard...

 

Jedina pjesma Manowara koja mi trenutno pada na pamet, a koja bi mogla da bude power jeste - \"Power\" sa \"LTH\". Iako je Manowar sa svojim stavom, imidzom i pjesmama uticao na power metal, oni nisu power... Btw, imaju li Manowar rifova? Skoro da nemaju! Tesko da je to power...

Covek zna,pravi moderator.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A evo za obojicu jedan VELIKI LOL -  :)  :)  :)  

 

Manowar su iz SAD, drzava Njujork, grad Njujork!!!

 

Sto se tice muzickog usmjerenja Manowara - oni sviraju true metal. True metal je heavy modernije produkcije i znatno brzi - dakle retro zvuk. Tipicni primjeri toga su ti: Sacred Steel, HammerFall, Wizard...

 

Jedina pjesma Manowara koja mi trenutno pada na pamet, a koja bi mogla da bude power jeste - \"Power\" sa \"LTH\". Iako je Manowar sa svojim stavom, imidzom i pjesmama uticao na power metal, oni nisu power... Btw, imaju li Manowar rifova? Skoro da nemaju! Tesko da je to power...

 

Covece mozda trenutno zive tamo,ali oni su ENGLEZI!Ok mozda i nisu :wink: ali ne mogu da potvrdim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok izvinjavam se ,bio si u pravu... :|

". Manowar was born in the end of 1980 in Auburn, New York. Joey described the name as a compilation of WAR (because life is WAR, in his opinion) and MANnish substance (because the metal scene was and is whimpy). Eric Adams, a school days friend of DeMaio, joined the band. The drummer Donny Hamzik (born in Poland) was found from a newspaper advertisement."

 

Ali nisam znao od cega je ovo ime.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bruce najvise volim,to je razumljivo posto sam veliki Fan Maidena i imao sam prilike da ih cujem uzivo ali najbolji pevac je po meni Eric Adams po kvalitetu glasa,a odmah iza njega je Hansi iz Guardiana!

Toliko od mene!

Up The Irons!

Gods Made Heavy Metal!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Coyota :

 

Ovo ti je vec druga poruka da Manowar nije heavy bend i da se ne nalazi na pravom forumu. Mogao bi prvo da proveris odakle su kao i da pustis albume Battle Hymns, Hail to England, Sign Of The Hammer pa da onda komentarises gde spadaju.

Posto vec blejis na netu svrati malo do Manowar official sajta pa se obrazuj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...