Jump to content

Najbolji metal vokal


BruceD

Recommended Posts

Za Coyota :

 

Ovo ti je vec druga poruka da Manowar nije heavy bend i da se ne nalazi na pravom forumu. Mogao bi prvo da proveris odakle su kao i da pustis albume Battle Hymns, Hail to England, Sign Of The Hammer pa da onda komentarises gde spadaju.  

Posto vec blejis na netu svrati malo do Manowar official sajta pa se obrazuj.

 

Nema, moj "opasni" kolega Blackie! biggrin.gifa: tongue.gif

 

Ma, Kojote, kad ti tri najvcea fana Manowara na forumu - Blackie, Haily i Markoni - kazu da su RawOnaM heavy bend - onda jesu! biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ups.. izgleda da nismo na istoj planeti .. mozda postoji jos neki Manowar ... Ja mislim na one iz Nemachke koji sviraju Power Metal ... sa glavnim vokalom Eric Adams-om ... Na koje si ti mislio jeli Will-O'-The-Wisp ???  

 

Evo ti jedan lep LOL za poznavanje muzike smile.gif

 

Pa ManOwaR je POWER metal! .. mada ima jedna tema o njima i u power forumu  :D

 

 

EVO TI TEBI JOS VECI LOL!

 

Covece Manowar Su iz Engleske i sviraju true/heavy metal  :roll:

 

Sta da radimo sa ovolikim poznavaocima muzike biggrin.gif , eto vam ekipe za onaj "metal - istorija" projekat smile.gif ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Coyota :

 

Ovo ti je vec druga poruka da Manowar nije heavy bend i da se ne nalazi na pravom forumu. Mogao bi prvo da proveris odakle su kao i da pustis albume Battle Hymns, Hail to England, Sign Of The Hammer pa da onda komentarises gde spadaju.  

Posto vec blejis na netu svrati malo do Manowar official sajta pa se obrazuj.

 

Andrej.. moram da te ispravim.. manowar nije heavy vecj power... :roll: drugo.. nemoj ti Paji da prichash koje albume da slusa posto ih vecj sve zna napamet biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Coyota :

 

Ovo ti je vec druga poruka da Manowar nije heavy bend i da se ne nalazi na pravom forumu. Mogao bi prvo da proveris odakle su kao i da pustis albume Battle Hymns, Hail to England, Sign Of The Hammer pa da onda komentarises gde spadaju.  

Posto vec blejis na netu svrati malo do Manowar official sajta pa se obrazuj.

 

Andrej.. moram da te ispravim.. manowar nije heavy vecj power... :roll: drugo.. nemoj ti Paji da prichash koje albume da slusa posto ih vecj sve zna napamet biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

 

 

smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

 

Dobro imamo sad americki Manowar, zatim ovaj njemacki (da nisi mislio na Majesty?!), a imamo i one svedjane Kingowar!!!

 

Markoni, zajebi, brate! Nisi ti ni primac ovakvim fanovima Manowara!!! biggrin.gifa: tongue.gif:mrgreen:smile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Andrej.. moram da te ispravim.. manowar nije heavy vecj power...  :roll:  drugo.. nemoj ti Paji da prichash koje albume da slusa posto ih vecj sve zna napamet  :da:  :da:  :da:  

 

 

 

Aha power su znaci :roll: ?

Reci mi na osnovu cega su power posto toliko tvrdite da jesu??? Navedi mi koje to crte Manowar poseduje zbog kojih spada u power???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko od vas jos nije cuo Madjarski Manowar!!!Dodjite u Suboticu da cujete kako ugro-finci jebu keve!!! biggrin.gifa:

 

 

Da to nije onaj cuveni underground-brutal-scraming-jazz-murder-etno-sympho-show-progressive sa uticajima folka i bizzare pratecim vokalima???

Mislim da se clanovi benda zovu : Wagnor, Protector, Annihilator i Bombardor plus gost s' vremena na vreme Salmor ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da to nije onaj cuveni underground-brutal-scraming-jazz-murder-etno-sympho-show-progressive sa uticajima folka i bizzare pratecim vokalima???

Mislim da se clanovi benda zovu : Wagnor, Protector, Annihilator i Bombardor  plus gost s' vremena na vreme Salmor ???

Cini mi se da ce taj bend izdati novi album uskoro,tako sam citao na njihovom sajtu,iz pouzdanih izvora (Nuclear Blast) znam da ce produkcija biti kristalna,Symphony X je za to Burzum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Andrej.. moram da te ispravim.. manowar nije heavy vecj power... :roll: drugo.. nemoj ti Paji da prichash koje albume da slusa posto ih vecj sve zna napamet biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

 

 

 

Aha power su znaci :roll: ?

Reci mi na osnovu cega su power posto toliko tvrdite da jesu??? Navedi mi koje to crte Manowar poseduje zbog kojih spada u power???

 

Pevanje o Metalu,pevanje o Kraljevima,tkz. Kraljevski Metal(nekadasnji izraz) ili ti seljachki izraz...Pevanje o Motorima i Barovima!! POWER METAL!!sa takvom tematikom... pored pevanja o Elfovima.. iskreno ne znam odakle su one baje iz ManOwaR-a i ne zanima me.. jedino shto znam jeste da su power metal... :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko od vas jos nije cuo Madjarski Manowar!!!Dodjite u Suboticu da cujete kako ugro-finci jebu keve!!! biggrin.gifa:

 

 

Da to nije onaj cuveni underground-brutal-scraming-jazz-murder-etno-sympho-show-progressive sa uticajima folka i bizzare pratecim vokalima???

Mislim da se clanovi benda zovu : Wagnor, Protector, Annihilator i Bombardor plus gost s' vremena na vreme Salmor ???

 

Da,to je taj cuveni bend.Upravo je u toku miks i produkcija njihovog prvog demoa.Mogu reci da je produkcija sjajna.Najjace se cuju Bombardorovi bubnjevi.Sjajno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da to nije onaj cuveni underground-brutal-scraming-jazz-murder-etno-sympho-show-progressive sa uticajima folka i bizzare pratecim vokalima???

Mislim da se clanovi benda zovu : Wagnor, Protector, Annihilator i Bombardor plus gost s' vremena na vreme Salmor ???

Cini mi se da ce taj bend izdati novi album uskoro,tako sam citao na njihovom sajtu,iz pouzdanih izvora (Nuclear Blast) znam da ce produkcija biti kristalna,Symphony X je za to Burzum.

 

Pa normalno da ce biti kristalna produkcija,ipak je snimano u vrhunskom studiju a i producent je vrhunski.Cuo sam od clanova benda da nece potencirati superkvalitetnu produkciju,vec autentican zvuk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima jako puno dobrih vokala, al postoje neke nijanse koje ipak

klasificiraju kvalitetu svakog. Moram reci da bih vjerojatno stavio Adamsa

na prvo mjesto, al jebiga do Hell Of Wheels-a je sve dobro islo a onda,

puknuce brate!

 

1. Rob Halford

2. Bruce Dickinson

3. Tony Martin

4. Ronnie James Dio

5. Eric Adams

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...