Jump to content

2010.11.19. *SKC, Beograd* Sabaton


Ninoslav

Recommended Posts

Meni baš žao što nisam mogao da ih dočekam posle svirke da ih upoznam i slikam se sa njima... jbg, organizovan prevoz, pa se žurilo.

No, imam sliku sa klvijaturistom Daniel-om sa HFa. Da ne bude da sam pohlepan!

A i uhvatios sam one kraljeve iz Alestorm-a! To neka bude dosta za sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Живи били па једном да напуне Арену. Или макар Халу спортова. :) (не, не желим да слушам организаторску жалопојку о цени обе дворане, пустите да сањамо :P)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steelwing sam gotovo propustio, ono malo što uvatih je bilo dobro, mada me ne zanima takav zvuk (da imaju neki zajebantski koncept, pa ajde, ovako još jedan od milion istih bendova).

 

Alestorm sam smatrao jednim od najgorih aktivnih bendova i stav se nije promenio posle svirke, naprotiv. Keelhauled i obrada onog evrovizijskog hita su kul, ostalo smor! Powerwolf je trebo da svira umesto njih. :)

 

SABATON! Jebote život! Bio sam pozadi i oko mene su SVI znali SVAKU pesmu! Ghost Division, 40:1, Attero Dominatus, Wolfpack (jebanjeeeeee!) i totalna ludnica na Primo Victoria (prejak refren!). Ne zvuče nešto posebno uživo, dođavola, ne zvuče ni na albumima posebno dobro, al jednostavno imaju pesme za ovakve, nezaboravne koncerte! Nastup je bio očekivano kratak, jebiga. I jedina zamerka ide na forsiranje White Death (čini mi se da je publika s razlogom bila najkilavija na njoj) i možda čak Saboteurs, Screaming Eagles i Wehrmacht umesto njih i za mene bi ono bio savršen koncert, ovako samo nezaboravan. ;D

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

На коју фору су људи остали унутра да се сликају с њима када је обезбеђење готово зилотски избацивало људе из мале сале? :/

Nije to bilo U SKC-u, nego ispred, posle certa.  :smile:

 

I čekaj, kako misliš iz MALE sale?

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to bilo U SKC-u, nego ispred, posle certa.  :smile:

 

I čekaj, kako misliš iz MALE sale?

 

75704_474320359867_7545529867_5519696_1731692_n.jpg

Колико сам ја упознат с терминологијом/"анатомијом" СКЦа, ово је "мала сала", тј, простор испред велике. У сваком случају, сада када знаш на шта сам мислио - одговори на питање, молим. :)

Edited by PrimEviL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro,covek je pomesao te stvari,ako ce neko da mu kaze kako su ovi sa slike stigli da se slikaju sa Sabatonom nek mu kaze i u k.

 

 

 

A šta je sa Metal Campom?   :haha:

E da,jebote,zaboravio sam i Metal Camp.

Znaci eto,5 puta sam gledao Sabaton za sad.

 

 

@Xibir:lakse malo.

@Administrator:sudeci po svima sa ove teme izgleda da nije vreme/mesto da se diskutuje o tim stavovima koje imas i zbog toga su ti obrisani postovi (i oni koji su se nadovezivali na to)...

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se samo da je iskren i da to ne govori svima :rolleyes:

 

Samo se nadaj :) , nada umire poslednja. Ako malo bolje pogledas Joakimove live nastupe po jutjubu, primetices da vrlo lako daje ocene tipa: "the best we've ever seen!", the loudest, the ovo ono... Sve u svemu voli da se slihta publici, takav je covek :)

 

Sabaton je popularan, izmedju ostalog, upravo zbog Joakimove harizme i dobre komunikacije sa publikom. Covek je bukvalno bio spreman da pije pivo u parkicu sa svakom budalom koja ga startuje. E, sad.. s' obzirom da su skoro svi Sabatoni napunili tri banke, bojim se da ce im brzo pazti volja za ovakvim akcijama. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo vas konj. Pa svima je poznato da se sa clanovima benda slika posle koncerta. To sto ih je neko navatao pre koncerta u Knezu ili nekom restoranu, il posle koncerta u bekstejdzu, super, but who gives a fuck, kad svi znaju da mogu da se slikaju sa njima posle certa ispred busa. :rolleyes:

Edited by vegeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...