Jump to content

Stone Sour


Recommended Posts

Nikad nisam gotivila Slipknot...bilo je par pesama koje su mi bile ok,ali su to uglavnom gde Corey iole pevusi.Stoga,za mene je SS pun pogodak i smatram da se Corey tu pronasao...bolje receno,iskazao svoje kvalitete na najbolji nacin.

Novi SS je poprilicno fin, mada na proslom ima par neprejebivih pesama.E sad,cisto za one koji gotive slican fazon,preporucujem Shinedown, Alter Bridge i naravno Seemless.

 

Aj,uzdravlje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad nisam gotivila Slipknot...bilo je par pesama koje su mi bile ok,ali su to uglavnom gde Corey iole pevusi.Stoga,za mene je SS pun pogodak i smatram da se Corey tu pronasao...bolje receno,iskazao svoje kvalitete na najbolji nacin.

 

Pa kad ne cenis sve njegove kvalitete :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
majke im ga 19. sviraju u briselu, taj dan bas idem tamo valjda ce biti karata za cert na dan svirke, karta 20 evra. :rockdevil:

 

odlican je bio koncert, prostor, publika, zvuk savrseno, da sam neki fan ovog benda ukenjo bi se od srece, ali bez obzira odlican koncert i zanimljivo iskustvo. :opusteno::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

izasao je 2007 Come What(Ever) May [special Edition]

 

ima 18 pesama

 

13-stone_sour-suffer

14-stone_sour-fruitcake

15-stone_sour-the_day_i_let_go

16-stone_sour-freeze_dry_seal

17-stone_sour-wicked_game

18-stone_sour-the_frozen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice, Slipknot im nije ni blizu! Da me neko pita: "Slipknot ili Stone Sour?", odgovorio bih: "STONE SOUR"!

 

Sa novog albuma (Come What(ever) May) su mi najbolje 30/30-150, Come What(ever) May i Through Glass!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni samo nije jasno koji ce kurac through glass na ovakvom albumu, pesma nema ama bas nikakve veze sa ostatkom albuma. Osim toga album i through glass su odlicne celine, ali posmatrano odvojeno (e moj ti producente... :no::) ). Mene inace album najvise podseca na mesavinu soila i stainda (neki post-grunge-nu-metal-fazon :) ), a sa slipknotom ne nalazim ama bas nikakvih zajednickih tacaka.

e da ... i spot za through glass sabija... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...