Jump to content

Civilization 5


Nightfall

Recommended Posts

Za one koji nisu obavesteni danas izlazi najnoviji nastavak legendarne Civilizacije. Gomila novih stvarcica ubaceno, dosta starih promenjeno (interesantna stavka, dodat Beograd kao NP grad drzava :haha:). Pa eto, da imamo temo za diskusiju o ovome.

 

Takodje ako neko nadje linkovi za download nek ih slobodno podeli sa ostalima. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedne interesantne slicice. :)

 

4193630.jpg

 

Blah izgleda opet nece biti opcije za city view koja je postojala do treceg dela. Ne znam zasto al uvek mi je bilo lepse da tako pogledam kako izgleda grad neg da se sve gradjevina i cuda naguraju na mapi. Mada kad malo bolje razmislim idealno bi bilo da postoje oba. :) Plus gradjenje palate. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pre možda 2 godine me spopala neka ciganka na ulici sa namerom da mi gata ili tako nešto. svoje izlaganje je počela sa "ti imaš telo žene, ali mozak muškarca". rekla sam joj da se tera u k00rac. :haha:

 

on topic: civilizacija je jedna od igara na koje sam, pored morrowinda, diabla, caesara i warcrafta, izgubila najbolje godine života :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joooj secam se srednje skole i prvog dela na Amigi tada, covece koja je to zaraza bila

Ceo dan sam provodio uz kompjuter sve dok je nisam zavrsio :bigblue:

Slicna prica i za 2. deo koga sam ljustio na Sony kecu i trojku kasnije, cetvorku nisam ni igrao, nesto mi se ne dopada ovaj novi 3d izgled :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vau. Zensko koje igra Civilizaciju. Bez uvrede, al da mi je neko rekao ne bih poverovao. :)

 

:confused:

 

Знам лично бар 3-4 девојке које играју Цивилизацију.

 

Некако сам прескочио четворку, мораћу да пробам петицу чим ми прође фрка са испитима и уписом.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene u Civilizaciji uvek nerviralo što vara AI.

Nikada neću oprostiti situaciju kada sam sa 30 archera napao jedan grad u kome je bio jedan spearmen i ladno mi AI pobio sve archere (Civ 3).

Na najtežem nivou sam igrao... hteo sam čisto da vidim... i razočarao se zbog varanja AI-a.

 

Zato mi je Master of Orion 2 uvek bio mnogo bolji.

 

Ali, probaću peticu. ;)

Edited by Erchamion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg na taj nacin se uvek u civilizaciji odredjivala tezina igre. Sto je veci nivo to igrac ima veci hendikep u svemu i svacemu, a AI samo gomila raznorazne bonuse.

 

Inace dajte neke utiske. Ja definitivno moram da uplatim brzi net. Ovaj .iso koji sam skidao izgleda retard lose uploadovao. Pa ne moze nikako da se raspakuje. Sad krenuh iz pocetka. Ako mi je za utehu bar se ispostavilo da ipak imam da spremam ispit za oktobar 2, tako da u svakom slucaju ne bih mogao da igram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebite se, meni je oktobar 2 u utorak, nemam uslov i ucim Staroslovenski, poludeh od citanja biblije i poceh sve pricati u aoristu. :violent:

 

Kontam da će u tvojoj civilizaciji (kad budeš igrao Civ) religija da bude najstrože zabranjena i bićeš inkvizitor inkvizitorima. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...