Jump to content

Kuda ide metal?


mikki270

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Увек ми је смешно ово пљување бендова који сарађују са музичарима из других жанрова. Овакви идиоти морају већ једном да схвате да то што су неки људи издали Kill 'Em All ни на који начин не ограничава њихово право да раде шта год им падне на памет.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba neko da mu objasni da postoje i drugi žandrovi metala pored black i death, u okviru kojih izlazi mnogo odličnih albuma. Izlazi i u gore dva pomenuta, ali šta ćeš kad su mu svi idoli mrtvi, a od njih teško da je odmakao.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Увек ми је смешно ово пљување бендова који сарађују са музичарима из других жанрова. Овакви идиоти морају већ једном да схвате да то што су неки људи издали Kill 'Em All ни на који начин не ограничава њихово право да раде шта год им падне на памет.

 

:da:

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova diskusija polako prelazi u "kuda idu mladje generacije?"...

Iznerviram se kad procitam tekst ^ onog tipa... Zasto je izvesnom Iliji (mozda je i ovde, ne znam) bitno sta ce ko drugi da slusa ili iscekuje kad moze sam lepo da sedi i slusa muziku koja mu se dopada i bez tog kurcenja tipa "ja sam UG, ja sam bajic, dignite mi spomenik!"...

Pljujem ja na to sve i mogu samo da se sagnu svi ti UG gejevi sto kenjaju po decurliji koja slusa Korn i (jebes ga, sad sam zaboravila sta je navedeno) umesto Darkthrone... Kada sam ja bila ta klinka (a nije bilo davno) koja je isla ulicom i bila retardirani metalac, ne shvatajuci koliko se blamira, stariji su bili tu da poture po koji mp3, da bace neki link, daju neku preporuku... Sad umeju samo da kenjaju, muka mi je od te kenjaze...

Neka slusaju i Cecu i Brenu, zasto jedan covek zbog toga mora da napise tekst pod naslovom "The Death Of Metal"?

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razlika između 90% metal publike i 90% pop publike je nepostojeća, samo se odeća i žanr razlikuju.

 

:da:

 

Jadno je i smesno videti likove, kad misle da su nesto posebno, bolji od ostalih, zbog muzike koju slusaju...Pri tome jadnici ne vide da su isto u jednom kalupu, koji namece muzicka industrija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato i rekoh, ne tako davno... Samo gledam svet malo drugacijim ocima... S'a znam, imam ja mnogo stosta da ucim jos, verujem, ali takodje verujem da jesam za nijansu pametnija nego pre 5,6,7 godina, kada je sve to pocinjalo (bar za mene)... A ocigledno imam vise mozga od mnogih koji su matoriji od mene... Mozes da kazes da sam klinka sa svojih 18, 19, 20, 25 godina, ali ne mozes da kazes da gresim u svemu...

Edited by ~HaVoC~
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova diskusija polako prelazi u "kuda idu mladje generacije?"...

Iznerviram se kad procitam tekst ^ onog tipa... Zasto je izvesnom Iliji (mozda je i ovde, ne znam) bitno sta ce ko drugi da slusa ili iscekuje kad moze sam lepo da sedi i slusa muziku koja mu se dopada i bez tog kurcenja tipa "ja sam UG, ja sam bajic, dignite mi spomenik!"...

Pljujem ja na to sve i mogu samo da se sagnu svi ti UG gejevi sto kenjaju po decurliji koja slusa Korn i (jebes ga, sad sam zaboravila sta je navedeno) umesto Darkthrone... Kada sam ja bila ta klinka (a nije bilo davno) koja je isla ulicom i bila retardirani metalac, ne shvatajuci koliko se blamira, stariji su bili tu da poture po koji mp3, da bace neki link, daju neku preporuku... Sad umeju samo da kenjaju, muka mi je od te kenjaze...

Neka slusaju i Cecu i Brenu, zasto jedan covek zbog toga mora da napise tekst pod naslovom "The Death Of Metal"?

 

jebala si kevu sa ovim postom...bog otac ne bi shvatio sta je pisac hteo da kaze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ma cinjenica je da je 90% ljudi glupo pa je samim tim i 90% metalaca glupo. Ocigledan primer je ovaj forum. :rockdevil: Po nekoj logici bi trebalo da bude procenat manji medju metalskom populacijom i to i jeste tacno jer medju metalcima retko mogu da se sretnu bas totalni balvani kao oni koji slusaju Sinana Sakica i kompaniju. Ali avaj opet je procenat pametnih mali. Bem ti zivot nemas sa kim ni da popricas kao covek.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...