Jump to content

Posao


Guest Administrator

Recommended Posts

ne radim sa ljudima. u principu ih trolujem i zajebavam se glupostima, da me ne bi ophrvali svojim probleimam dok zavrsavamo posao zbog koga smo tu.

Najbolje mi ej bilo kad radih u produkciji.. evo materijal, izvoli radi, niko te ne dira, ne gleda, kad zavrisi prijavis da si zavrsio, skines slushke,l iskljucis muziku i odes kuci.... those were the days...

mada, ovo ovde ima i svojih prednosti, malo radis al svu svi jebeno ludi :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Услови рада ту и тамо, али моји живци немају вредност. Заправо, имају и остао бих да је плата једно 3 пута већа.

Zvuli kao da nisi za rad sa ljudima, jebi ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је у том МилениумСофту било најбоље. Радим за лика кога знам 15 година, нас петорица у фирми, сви цареви, сваког петка после посла директор узме неки алкохол, запијемо се и довиђења до понедељка. Где год одеш на терен, ти си бог и батина и свако мора да те слуша.

 

those were the days...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne radim sa ljudima. u principu ih trolujem i zajebavam se glupostima, da me ne bi ophrvali svojim probleimam dok zavrsavamo posao zbog koga smo tu.

Najbolje mi ej bilo kad radih u produkciji.. evo materijal, izvoli radi, niko te ne dira, ne gleda, kad zavrisi prijavis da si zavrsio, skines slushke,l iskljucis muziku i odes kuci.... those were the days...

mada, ovo ovde ima i svojih prednosti, malo radis al svu svi jebeno ludi

^ e pa koleginice, meni je takav posao trenutno. ono udju-izadju-gotovo, i ja nastavim da cackam net/tv/stagod.

ali sa druge strane radim u ekstra kancelariji, plata je dobra i ne kasni, tako da je sve ok! :)

Edited by Џрк
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvuli kao da nisi za rad sa ljudima, jebi ga.

 

Не представљају проблем људи који зову, већ неки људи који поред мене раде овде. Истина, има их брдо који су супер ликови, али има пар њих које бих шутирао по цео дан.

 

Сва срећа па данас има фудбала на све стране, па ми је мало опуштеније. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Dzrk

meni plata ne kasni lol

a i kancelarija je :wub:

 

Мени је у том МилениумСофту било најбоље.

Znas kako, uvek ce da bude debila. Ne moze nikad da ti bude super. I kad imas svoju firmu, onda te nerviraju revizori, poslovni partneri, komunalci, kontrola...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тамо јесте знао да наиђе по који дебил из неке фирме са којом радимо. Али то средиш за пола минута и пошаљеш га да ти скува кафу. Јеботе, теже ми пада овде да дођем суботу или недељу да радим, него тамо када сам ишао на по пет дана у Косовску Митровицу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto vise ne radis tamo?

 

@ dzrk

s obzirom gde si ti, jeste bolje :haha: al je shit, in general...

 

Idealan posao je posao koji volis, od njega mozes da zivis i radno vreme ti je 5 sati dnevno 4 dana u nedelji. Kad se vec igramo lepim zeljama :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не радим зато што је фирма мало упала у канал што се кинте тиче. Јебига, ипак ти зависиш од других који ти плаћају за услуге, а када је земља у курцу целокупно не може то баш идеално да буде. А и плус нисам успевао понекад да ускладим са факсом.

 

Идеалан посао је онај који волиш, од њега можеш да живиш и радно време ти је како ти одлучиш, јер радиш од куће. То ми и јесте циљ да остварим у наредних пола године, ако не и раније. Одвојим кинту од овог посла, кева дигне неки мањи кредит (не треба ту много улагања, посебно када имаш доста веза) и отварамо књиговодствену агенцију гајби. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta znam, rad od kuce ima svojih cari, ali ako nemas svoju radnu sobu

I have a bad news for you

 

.. mada, realno, ako prevorim dnevni boravak u radnu sobu.... hmmmmm.... jos da kupim dovoljno opreme da mogu da radim od kuce, i da mi neko daje posao ahhahahahaah

 

gotivim poslove koji se mogu raditi od kuce, to ej super

mada bih ipak radije nesto sto ima radno vreme

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je posao koji nikada ne bih mogla da radim. :haha:

 

Књиговодство? Мени је то феноменално. Прво што ми је кева цео живот књиговођа, друго што се та фирма у којом сам радио бави прављењем књиговодственог програма који је потекао из програмерске фирме коју држи мој теча и у којој је моја кева радила и, када је почињало прављење прве верзије програма, давала инструкције што се књиговодства тиче. И треће што сам у садашњој кевиној фирми радио у неколико наврата као референт финансијског и робног књиговодства. Наравно, све на том програму (BlueSoft), који бисмо користили и у тој агенцији.

 

Sta znam, rad od kuce ima svojih cari, ali ako nemas svoju radnu sobu

 

Простор имам, то није проблем. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не, не, само поштено.

 

Јебига, то је сигуран посао, увек ће бити потребно вођење књига. Овај Орион ће отићи у курац заједно са Телекомом, сада када се Тарго појавио.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...