Jump to content

Posao


Guest Administrator

Recommended Posts

Ova Banda na RTS-u me ponovo fascinira, donesem kasetu naše emisije malo posle 12h a ljudi već zapalili, jedva nađoh u katakombama nekog da predam tejp.

 

Radno vreme RTSovcima je petkom skoro svima 4 sata i boli ih kurac. Mamicu li im neradničku

Edited by Rehabilitovani Bagrem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova Banda na RTS-u me ponovo fascinira, donesem kasetu naše emisije malo posle 12h a ljudi već zapalili, jedva nađoh u katakombama nekog da predam tejp.

 

Radno vreme RTSovcima je petkom skoro svima 4 sata i boli ih kurac. Mamicu li im neradničku

to su urednicka posla

raja radi

 

sto ne ostavi na portirnici

 

@ DZrk

takoe kolega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znadem, pošteni montažeri snimatelji i novinari rade. Dok urednici spoje doručak sa ručkom i zapale. I onda ono kukanje kako su im male plate a ne rade efektivno ni 20 sati nedeljno. Sistem jede sam sebe.

 

Ne možemo ostavljati na portirnici jer smo jedina emisija koju mora da gleda uredništvo pre emitovanja. Jbg, problematični smo :D

 

Kolko vidim ovo je RTS forum hahaha

 

Čujem od kolege koji radi na radiu da RTS ima skoro 1000 radnika u horovima i orkestrima, jel to realno?

Edited by Rehabilitovani Bagrem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Од свих људи по медијима највише ми је жао мучених реализатора, монтажера и сниматеља. Плате бедне, а раде као црнци, дрка их ко стигне. Сад су на неким телевизијама кренуле "уштеде", наравно да су прво њих поотпуштали.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Najc nemoj da se ljutis... trenutak slabosti u Spaniji, znaci nisu domaci :wub:

 

Skoro sam bio u slicnoj situaciji, bila dilema izmedju zecetine i sabljarke. Taman da se odlucim za zeca, pomislih na Sisusa i narucih sabljarku. :haha:

 

Poslije mi bilo krivo.

  • Upvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...