Jump to content

2010.03.11. *Petofi Hall, Budapest* Overkill, Destruction, Heathen, After All


metallicus

Recommended Posts

јављајте чим се буде знало да ли има нешто организовано!

Organizujes se sam - sednes na voz,napijes se ko svinja i odes na svirku.

Posle sa drugim underground likovima spavas u parku.

De ces boljeg provoda?

(jel si underground il nisi? :) )

 

 

Anyway,eto meni prilike da vidim Heathen.

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

па, идем са људима, тако да сам нисам. није занимљиво кад пијан правиш срања по возу, а сам си. него, јебо Дистракшн! битни су Хитен и, наравно, ЈЕДАН ЈЕДИНИ ОВЕРКИЛ!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

па, идем са људима, тако да сам нисам. није занимљиво кад пијан правиш срања по возу, а сам си.

Pa dobro,sa ekipom se napijes.Necete valjda trezni da idete na koncert?

Ne treba da pravite sranja u vozu,nego...posle svirke (u praku :haha: ).

 

 

него, јебо Дистракшн!

Auh,ozbiljne reci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, пијан на концерт никад више! Напијем се у путу до тамо, отрезним се пред концерт, искачем се к'о кретен, после концерта се напијем у парку, и у повратку се опет напијем у возу!

 

Auh,ozbiljne reci.

 

Па, већ сам их гледао, а и кад се упореде последњи албуми Хитена и Оверкила, са последњим Дистракш албумима, све је јасно! А и више волим Оверкил и Хитен.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

jos 5 dana....

dobro izgleda i zvuci..... http://www.youtube.com/watch?v=6FL9hHoQz0w ....bitno je da je crna siledzijka tu....

overkill svira 17 pesama,sto je vise nego sam mislio s obzirom na broj bendova koji nastupa.... lista ista na prvim koncertima....

http://www.setlist.fm/setlist/overkill/2011/o2-academy-islington-london-england-23d20c93.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam hteo da idem. Ali, Heathen svira samo 4 pesme i to s novog albuma. Sranje. Destruction sam gledao, a Overkill volim jedan album s kojeg sviraju jednu pesmu... Tako da ako odem, to će biti zbog putovanja i redenika. x)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

 

ja i moja 2 drugara idemo na koncert kolima. ima li neko da je zainteresovan da ide sa nama, ima mesta za jos jednog. Krecemo iz beograda tako da mozemo da pokupimo i nekoga usput. Ako nekog interesuje neka se javi na 063/830-80-90.

 

da, idemo i na nevermore pa ako ima zainteresovanih...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dva dana mi je trebalo da se odmorim od ove ekskurzije...crko sam :mrtav:

 

Zbog drinkovanja ispred hale sam propustio prva 2 benda,pa sam upao pred Destruction.Deru Schmier & co.,samo su nekako kratko svirali (50 min.? :confused: )...ili je meni brzo to proslo.Al zato su Overkill svirali sat ipo.Najvise me je obradovalo to sto su svirali Bastard Nation :rockdevil: Al nisu In Union We Stand.Ocekivao sam to na drugi bis,ali valjda je publika bila isuvise tiha da bi ih dozvali (by the way,i nije bilo nesto mnogo ljudi) il sta li je vec...jebi ga...

 

Ulovili smo Boby-ja kad je izasao iz hale i otisao do tour busa.Kao ajde Boby da se slikas sa nama :haha: Slikali smo se telefonom,pa je malo mutno jebi ga...al nebitno to,bitno je da smo ga ulovili :) Lik opusten skroz ("Yeah,why not?"),nije neka 'nadrkana' zvezda.Jebote,dok ga mi nismo startovali niko ga nije registrovao od ove ekipe sto je visila ispred hale.Posle su ostali prilazili da se slikaju sa njim (by the way,'sladoleda' boli k.,on je radio intervju sa njima :bigblue: ),pa nikad da puste coveka ("OK guys,I'm going","No Boby,wait for one more picture!" :haha: ).

 

Sarenac se slikao posle koncerta i sa Schmier-om (mogli smo i mi,da nismo bili mrtvi).

 

I da kazem da mi je ostala uspomena sa koncerta DD Verni-jeva trzalica :)

 

 

 

tower nosi hrane sa sobom kao da je krenuo u vladivostok...

Ovaj ludak Gile sto je isao sa nama je poneo isto toliko piva (+ kupili jos kad smo stigli)...ko da cemo da pijemo 3 dana tamo.

A da sam znao da Luka krije hranu opljacko bih ga bar za pola :bigblue: (sve pare nam otisle na pivo,nismo nista jeli jos od kako smo seli u voz)

 

 

 

EDIT:Sve u svemu Destruction 5. put,Overkill 2. put.Zao mi Heathen-a :(

 

 

 

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaa bilo je previse dobro, slikali se sa bobijem, sliko sam se sa smirom, gomila piva!!!

reko ja smiru "pozdrav iz srbije, jbg ispali smo kreteni'

a on "ma niste vi krivi, vi ste super fanovi. nego onaj promoter branko je kreten. cuo sam da ni Nile nije bio placen"

jbt svi znaju kakvi smo..

sve u svemu u budimpesti je bilo fenomenalno!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio i ja, kao sto obecah, i bas, bas, BAS bih zazalio da nisam, jedan od najboljih thrash koncerata na kojima sam bio, usudicu se ovako napaljen i pod utiskom reci i najbolji... Prava je jebena gre'ota sto ovaj thrash paket nije dosao i u nas kraj, GARANTUJEM da bi bilo krvoprolice i da bi bilo nenadjebivo vece...ali ko nas jebe kad nema ni ko normalan da ih dovede :] A evo utisaka iz Peste:

 

After All - Gledao ih vec u bgu pred VR i ASteel, tada bili zanimljivi zbog MFate obrade, sada OK, ruku na srce nista ne fali, samo ih nisam toliko slusao da bih se uziveo. 25 minuta, dosta za predgrupu.

 

Heathen - Jeb'o mater thrashersku kada sam i njih gledao kao predgrupu. Obozavam "Evoluciju haosa", ali samo cuti pesme sa njega...nepotpuno mi je. Mizerna 35 minuta za jedan Heathen...ali to je zrtva "metal paketa" koja mora biti placena izgleda. Kako bilo, Lee i onaj drugi (jebiga, ne znam ime), su najbolji par gitarista koje sam cuo za dve veceri (Power Of Metal turneja sutradan). U ton ga pokidase! Lee gazda! Ali David White, najgori frontmen ikada. Toliko smoren uzivo, nit' peva nesto specijalno, nit' zna da ostvari kontakt sa publikom...steta sto onog iz After All nisu ubacili umesto njega, em isto izgledaju, em ovaj bolje peva i trudi se. I, neka sam "metalac", covek sa lancicem sa krstom koji predvodi bend koji se zove HEATHEN...ne ide :haha:

 

Sto je bilo, bilo je savrseno, za neki BTS ipak cu morati opet da ih gledam. lista:

 

Intro/Dying Season

Control By Chaos

Arrows Of Agony

No Stone Unturned

 

Destruction - Nakon ocajnog nastupa na Legacy festu, i ocajnog Thrash Anthems, i smorenih poslednjih par albuma, prisao sam njihovom nastupum sa osecajem "ajde proterajte ga sto pre"....a zavrsio se nastup tako sto sam razmisljao "DAJ JOS! :rockdevil: ". Stvarno pozitivno iznenadjenje veceri, da l' je do promene bubnjara(dobar, samo kod backing vokala slabiji od Marca), sta li je, ali ono je zvucalo kako Destruction treba da zvuci. Tight and thrashy as hell. 45+ minuta perverzije, tu je stalo sledece:

 

Intro/Curse The Gods

Mad Butcher

Armageddonizer

Tears Of Blood

Thrash Till Death

D.evolution

Bestial Invasion

Hate Is My Fuel

Nailed To The Cross

The Butcher Strikes Back

 

Daklem, meni, fanthrashsticno pozitivno iznenadjenje. Mozda je fora da ih platis pa ce dobro da sviraju :]

 

OVERKILL - OVERKILL!!!!! :rockdevil: :rockdevil:

 

Thrash san detinjstva ispunjen. Moja thrash pizda namirena. A i moja 'novija' thrash rupa namirena, s obzirom da je Ironbound verovatno nesto najbolje sto se desilo thrash u metalu u poslednjih mnogo, mnogo godina, a plus je sa istog bilo djuturen pesama. Od starijih, stvarno pikanterije izvlacene od, ni Verni ne zna gde, starih vremena...Stvari kao sto su Blood Money i Deny The Cross mislio sam da cu morati Satani da pusim da bi cuo uzivo. Nervira me samo sto sam znao listu pred gig, pa sam znao da ce biti to (i zao mi sto Necroshine ne dobismo), ali osim toga...NEMAM TRUNKU ZALJENJA NA ONU THRASH SILU! Bobby ima 60 godina, zvuci kao da ima 65, ali nema coveka koji moze onako da zvuci sa toliko godina kako on dobro zvuci!!! Pocepao je! Bend isto, Hammerhead i ostala stara garda pesama je u blago novom ruhu raznela onu halu. Plakanje za milost. Eliminacija i Ironbound su mi dva vrha veceri. Ona najava za Eliminaciju kda je krenula mislio sam da cu da implodiram. Ironbound, u zivotu onako nisam headbangovao, mislio sam da cu se onesvestiti u jednom trenu... KAKVO THRASH VECE, MILA MAJCICE....

 

Lista:

 

The Green And Black

Rotten To The Core

Wrecking Crew

Infectious

Bring Me The Night

Bastard Nation

Hammerhead

Ironbound

Blood Money

Endless War

Hello From The Gutter

Give A Little

Old School

 

bis:

 

Deny The Cross

E-LIMINATION!

Fuck You!

 

 

Samo cekam kad ce opet da se vrate, Overkill ne valja propustati ni za zivu glavu. I da dodam, poredjujuci Power turnjeu koju gledah sutradan (PWaltz, Syx, Nevermore), thrasheri su objasnili gazdinstvo.

 

Ja sam hteo da idem. Ali, Heathen svira samo 4 pesme i to s novog albuma. Sranje. Destruction sam gledao, a Overkill volim jedan album s kojeg sviraju jednu pesmu... Tako da ako odem, to će biti zbog putovanja i redenika. x)

 

Ti sta znas da radis, samo kukas.

 

Zbog drinkovanja ispred hale sam propustio prva 2 benda,pa sam upao pred Destruction.Deru Schmier & co.,samo su nekako kratko svirali (50 min.? :confused: )...ili je meni brzo to proslo.Al zato su Overkill svirali sat ipo.Najvise me je obradovalo to sto su svirali Bastard Nation :rockdevil: Al nisu In Union We Stand.Ocekivao sam to na drugi bis,ali valjda je publika bila isuvise tiha da bi ih dozvali (by the way,i nije bilo nesto mnogo ljudi) il sta li je vec...jebi ga...

 

 

Evo vidim da je Okill sutra dan u Ceskoj pikao Union umesto "Deny The Cross". Sto se mene tice, neka hvala :haha: Ne bih menjao Deny ni za koju drugu pesmu, posebno ne Union, a plus su to vece izbacili "Hammerhead", sto je isto glupo...

 

Kako god, gre'ota sto Heathen ne u'vatiste.

Edited by Angelystor
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije bre bobby tako mator... :) ....tek mu je nepune 52....

ja jedino za cim zalim je sto nije bilo niti feel the fire niti overkill....to sam ga i pitao sto izbacise,a on je bio u fazonu jbg sada sviramo blood money i neke druge matore...meni rekli da je faca pre nego sto sam ga upoznao,al ispade i jos veci smeker...

legenda!!!!!!!

o tome sta je zasluzno za njegovu formu tj misice bez stomaka i sala u novom nocturne-u.... :)))

david white je takodje ispao skroz ok lik...i sam se pozalio na duzinu liste i kao trebala bi uskoro turneja gde ce vise da sviraju...realno,i zasluzili su ....skroz su dobri bili to vece....

 

sto kaze angelystor....nema tog in union we stand koji bi zamenio deny the cross....

 

sve u svemu jebanje mrtve majke....

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije bre bobby tako mator... :) ....tek mu je nepune 52....

 

Ahahah, to je bio najbolji njegov comment veceri: "You're making me feel like I'm 49 again!" :haha: Kakav je to car...i sa onim "Do you want some more of this? Come and get it mothfucker..." je isto preterao :] Stvarno najbolji thrash frontmen koga sam ima cast da vidim uzivo.

 

Za FTF i OK, jebiga, zato smo sa prvog culi jebenu HAMMERHEAD. To nisu svirali od '80ih rekao bih... Inace menjaju liste poslednjih par turneja k'o blesavi, svasta se tu provlaci (i FTF izmejdu ostalih), ali je ova najpikanateristickija dosada..jebeni Blood Money, jebeni HammerHead...i jebena DENY THE CROSS! ALO BRE!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jbg tebra...svirali hammerhead 2009. u nemackoj... http://www.setlist.fm/setlist/overkill/2009/markthalle-hamburg-germany-53d64f95.html ...al dobro....lako je biti metalac u nemackoj....oni overkill vide na svakoj turneji....

ti fazoni su mu bili dobra stvar....videlo se da je uzivao....mislim da se ni on ne seca kada su svirali u budimu poslednji put.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahahah, kako dobra lista je tek ta :D Deny-END-Hammer za pocetak...no, dobro, tada nisu imali fantastican thrash album tek izasao pa su se vise oslanjali na starije stvari :] Kapiram da cu ionako sledeci put kada ih budem gledao jedno 5-6 'novih' stvari cuti u odnosu na pre neko vece...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...