Jump to content

The Walking Dead (2010- )


Guest Administrator

Recommended Posts

Chad L. Coleman and Sonequa Martin-Green, who recurred on Season 3 of The Walking Dead as Tyreese and Sasha, have been upgraded to series regulars for the fourth season of AMC’s zombie-apocalypse smash. Additionally, Emily Kinney — who joined the show in Season 2 as Hershel’s youngest daughter Beth — has also been elevated to a regular.

 

HUqgLCS.gif

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U principu nije losa serija za onog ko voli ovakve stvari. Ova zadnja epizoda je nekako bezveze odradjena. Ljudima je nazanimljivije gledanje to krljanje zombija, inace prica sama po sebi nista posebno. Na kraju je ispalo da se sacica ljudi koja se bori za opstanak krlja medjusobno u svetu punom zombija, sto je malo bezveze.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je serija malo u kurcu, realno su usrali mnogo toga scenaristi, jebo ih pas! Strip kult!

 

Kirkman je, kao autor stripa, glavni koji se pita, i kaže da je priča dobila novu i usavršenu dimenziju u saradnji sa ljudima iz AMC...tako da, ako kreator svega kaže to, who are we to argue. :popcorn:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne verujem, pogotovo sto nema razloga za to, ne bore se oni tu oko nekih ogranicenih resursa...

 

Na kojoj ti planeti zivis da mi je znati.

Upravo tako bi izgledao odnos medju ljudima u slicnoj situaciji.Pa koljemo se i unistavamo sada kada nam relativno nista ne fali,u ovakvoj situaciji bi bili jos gori.

A i koju seriju gledas covece...ne bore se oko resursa?Pa konstantno traze hranu,gorivo,municiju i ginu za isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad nam nista ne fali? ma jok, ima nas 6,7 milijardi, samo sto ne pocnemo da se jedemo medjusobno.

 

Koliko su spucali municije i goriva na medjusobni okrsaj mogli su da uniste sve zombije u krugu od 100km i pokupe gorivo,oruzje i sve sto nadju na putu.

 

Bas je logicno da se dvojica slabijih biju medjusobno dok ih tamo neki treci bije obojicu, to je logika...

 

Nisam imao nameru da pocinjem diskusiju, tako da nema potrebe da se dalje siri prica....ono, izneo sam neki svoj utisak da bi bilo zanimljivije da se krljaju sa zombijima, ali dobro...

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...