Jump to content

The Walking Dead (2010- )


Guest Administrator

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dobra je sezona.Slabija od prosle,ali dobra.Prva polovina sezone je odlicna,dinamicna i prepuna akcije.Medjutim drugi deo sezone je dosadan,da nema poslednje tri epizode (pogotovo 14.epizode),totalno bi sve bilo upropasteno.Logicno je sto je ova sezona tako odradjena,prvi deo je fakticki kraj price iz prethodne,dok je drugi deo neki uvod u sledecu,ali su skoro sve usrali sa prvih par epizoda u drugom delu.No dobro,uspesno je okoncana i ocekuje se da 5.ide dobrim tokom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je kraj sezone mlak, pogotovo ona poslednja scena, baš nije imala jačinu i napetost koja je potrebna za završetak sezone. U suštini sam sličnog mišljenja kao Lemi, sjajna prva polovina, pa razvučena druga, iako je zamisao imala potencijala. Kasnije su neke scene izvukle stvar, bilo je prelomnih i zajebanih trenutaka. Ali bukvalno nisam znao da gledam poslednju epizodu i onda sam ostao u čudu što se završilo nekako navratnanos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je kraj sezone mlak, pogotovo ona poslednja scena, baš nije imala jačinu i napetost koja je potrebna za završetak sezone. U suštini sam sličnog mišljenja kao Lemi, sjajna prva polovina, pa razvučena druga, iako je zamisao imala potencijala. Kasnije su neke scene izvukle stvar, bilo je prelomnih i zajebanih trenutaka. Ali bukvalno nisam znao da gledam poslednju epizodu i onda sam ostao u čudu što se završilo nekako navratnanos.

 

Upravo to,zamisao je imala potencijala,posto su u tom drugom delu sezone hteli staviti akcenat na upoznavanje sa likovima i njihovom prosloscu.Ali su toliko usporili radnju i totalno ubili dinamiku da su skoro upropastili sve.No na svu srecu,poslednje tri epizode su toliko do jaja da su izvukle sezonu.Pogotovo 14.epizoda,ona sa Karen,camesom i decom...to je meni licno ubedljivo najbolja epizoda u serijalu do sada.Cak bih se usudio reci da mi je i prvih 8.epizoda ove sezone najbolji deo serije do sada,ali jebiga kada su drugi deo tako sjebali.

E da,slazem se i za kraj,na to sam zaboravio.Poslednja scena je zaista sranje...Rikov komentar "Ne znaju bre sa kim se zajebavaju!"...pa jebote.Ali sva sreca da je u kompletu epizoda jebacka,pa ne smeta toliko.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Taman se ponadati da ce biti k'o u stripu, ali kurac. U stripu su

ih Rik i ekipa blickrigovski izmasakrirali i brutalno poklali kad su videli sta ovi rade, jedan od najboljih momenata stripa po meni

. Samo da ne bude previse davljenja s ovim kanibalima, kao ni flesbekova, boli me kurac kakva ih tragicna sudbina snadje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...