Jump to content

2011.02.04. *Ciklon, Beograd* Kayo Dot, Tartar Lamb, Jeremiah Cymerman, Ana Never


azal

Recommended Posts

Ma opušteno, ne računam "kult" faktor, samo činjenice. ;) Meni vlaga nije toliko osetna da smeta, a cigareta više neće biti (ako je istina ono što se priča). WC jeste užasan i treba srediti situaciju, da ne bude više izliva vode do dole...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a majke mi, meni je to najbitniji faktor. Ne bih da ispadne kako sad preterano kenjam ali jebes ga, kad neko mesto previse smrdi na govna, znaci da nije dobro. Vizuelno je ok, zvuk na Rain Delay je bio koliko se secam prilicno dobar i ljudi su se uziveli ali dzaba kad sam hteo dumrem. A to za cigarete moz samo se nadamo. Oni ce da kazu dozvoljeno pusenje, politika kluba a vi eko-pederi, pa jebite se boli nas kolektivno kurac.

 

Sto bi reko Kuruz, uprava napolje :bigblue:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja cu mozda da im preporucim, posto su isti ljudi u pitanju, da mozda batale Tartar Lamb i da sviraju dva sata Kayo Dota.

 

jer je verovatno jedina prilika da ikad sviraju u BGu i ljudi zele da cuju i neke starije pesme.

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma da, kazu ovi likovi iz ciklona da obezbedjenje tek tad stize.

 

ana never ce svirati 30-45 min.

 

onda ce jeremiah solo 15 min, pa ce tartar lamb da se pridruzi i da svira jos pola sata, ba ce kayo dot 2 do 2.5 sata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predgrupe nisam slušao, jedino malo one zvuCe prizivanja kitova što je radio Tartar Lamb, a Kayo Dot je bio fenomenalan, bubnjar je ojebao. Btw. Ciklon je katastrofa, stvarno je prejadno tamo...

 

Lazo, dođeš mi pljeku zato što nije došla Mia, a ja naoštrio karu. :)

 

EDIT:

 

Sad sam poslušao što sam snimao The Antique, čuje se i Matijino "aaaaaaaaaaaaaa kako je ojebao jebote, tooooo breee" i Lazino "jooooj, ubiću se, ubiću se, bre". :haha:

Edited by trenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...