Jump to content

2011.02.04. *Ciklon, Beograd* Kayo Dot, Tartar Lamb, Jeremiah Cymerman, Ana Never


azal

Recommended Posts

evo da i ja metnem fotke đuture.

i da poručim onom liku što me je smarao da "ometam one koji su došli zbog muzike" - duvaj ga, pajseru.

 

5418772913_77872ab66c_b.jpg5419376618_4dfa961332_b.jpg5419376820_b85f0c2824_b.jpg5418773427_641a57c01a_b.jpg5419377112_158cf3c286_b.jpg5419377266_b0c368bc31_b.jpg5418773897_72ae3d1751_b.jpg

 

 

btw, mislim da ni na zemuskim svadbama nisam imao gore uslove što se svetla tiče.

 

p.s. - pucao sam par komada i na filmu pa kad to razvijem i skeniram kačim, ako bude nečega da nije totalno đubre.

 

edit: ovaj Yumetal je baš postao govance sa mlekom, moraću da kaćim fotke iz više navrata

 

5419379210_198c76ca2d_b.jpg

Edited by Dick Starbuck
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako si ti onaj ko mislim da jesi, na par trenutaka si baš stao ispred svih, a nisi slikao; osim toga, sve si završavao brzo i u prolazu, lepo i uvežbano. ;)

Taj lik sa primedbama je mogao da se prošeta po klubu i kaže ljudima da ćute dok traje svirka, umesto da tebi kenja.

 

Fotke su do jaja, isplatilo se silno škljocanje, a baš sam primetio da si kasnije radio sa filmom, zanima me šta je ispalo analogno. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno Lazo, svaka čast na organizaciji i što si nam omogućio da prisustvujemo ovako lepom certu. Zvuk je bio odličan. Ne mogu da se setim ko je malo pre rekao gore, ali svaka čast Bobi kako je kontrolisao one noise momente i kako su bili glasni i jaki i puni ali opet prijatni nekako za uši. Bobi stvarno skidam kapu, alal' mu vera! Sama svirka predobra, zaista. Žao mi je što nisu svirali još, jer taman kad je bilo ekstra, oni odoše :D. Ali bože moj, svirali su ceo coyote, što je meni super, jer mi je to, za sada, možda najbolji njihov album. Publika je bila skroz kul, totalno su ih pozitivno prihvatili i bila je dobra reakcija posle pesama. Jedino eto zaista, ljudi su bili prilično glasni i pričljivi. Gomilu puta sam pokušavao da se skoncentrišem na mjuzu i da se uživim u atmosferu ali prosto nisam mogao jer su svi naokolo pričali. Ali dobro, posle se to smirilo i malo dovelo u red pa su se više čuli kayo dot. Što se tiče predgrupa, došao sam samo na kraj tartar lamb. Ono što sam čuo je bilo dobro, i zvučalo je super. Promašio sam i Anu Never i Jeremiah-u. Sve u svemu, stvarno dobar koncert i lep događaj. Svaka čast još jednom Lazo na organizaciji i da dovodiš više ovakvih manje poznatih, a opet, kvalitetnih bendova u Srbiju. Živeli ;)

Izvini Bobo...

 

Ja njih nikad nisam slusao, ali mi ovakve stvari su kul da odes i popijes koju...

 

Pitao sam trubaca, onako neupucen, da li je onesto improvizacija ili sve tacno iz nota, on mi je rekao da jeste sve tacno iz nota, ali da nemaju zapisano koliko sta jako treba da sviraju, a i ponekad produze neku notu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...