Jump to content

2010.12.17. *Akademija, Beograd* Grom Records live night


Knjaz_Ovoga_Sveta

Recommended Posts

Fenomenalno! Ovo je doslovno bilo andergraund... i sneg je postao andergraund. Infest i Space Eater su oduvali. Infes` stvara novi svetski poredak :rockdevil:

(ne) posecenost ne vredi vise ni komentarisati

:pivopije:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

zbog nekih obaveza, nisam mogao stici bas na pocetak night-a, tako da sam propustio In From The Cold, i jako mi je zao zbog toga, posto sam ih vec jednom gledao, i mogu reci da su dobri uzivo, a volim dosta taj sludge/stoner fazon, a mi u Srbiji na zalost oskudevamo u takvim bendovima.

 

stigao sam na Space Eater, medjutim dok se popilo po koje pivo, i slicno, stigoh da uhvatim par poslednjih pesama, i dobro to i navezbano zvuci. svaka cast, i sve podrske Tower-u, nije mu lako i pred njim je veliki zadatak jer ce ga uvek svi porediti sa Boskom, ali meni je to dobo i zvucalo i izgledalo, tako da samo napred.

 

za Bane nemam stvarno sta da kazem. u cetri reci: profesionalo, odlicno, svetki i sjajno. momci su vise nego pokidali, zvuk je super, bend je navezban, novi bubnjar kida, odlicno je odsvirao sve, ostatak ekipe nema potrebe da komentarisem, sve su to prekaljeni muzicari, tako da je sve bilo (ocekivano) bas svetski i na nivou. muizka je sjajna,super ideje,i sve je to dobro uklopljno i izaranzirano, odlicno sve zvuci, ja sam iskreno uzivao, i posteno sam headbangovao sa ovo malo kose sto mi je ostalo :D. super izbor obrada. u svakom slucaju stvarno sjajan bend, muzika je odlicna, izvedba iste takodje, drago mi je sto Srbija ima jedan ovakav bend, kamo srece da ih je vise, ovo nam fali :pivopije:

 

Infest-standardno gazenje, energicno, i publika bejase prilicno zivahna. inace koja vam je to fora da Infest i Bane imaju uvek dva zajednicka clana :lol: ?

 

sto se posecenosti tice, ja nisam ni ocekivao nesto pretereno vecu, mislim da je dobra bila, Beograd i onako oduvek ima ovu boljku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo vrh!!!

Zaista nisam ocekivao onako dobar provod! Fin izbor diskova je bio.

In From The Cold su bili super, nisam ih ranije slusao. Zaista su me odusevili.

Space Eater nikada nisam voleo, pa sam blejao u hodniku. Pogledao sam, doduse, par pesama, i fino su zvucale.

Bane je pokidao! Mada nisam mogao da ostanem do kraja, ono sto sam video bilo je super!

Inace, prvi put sam bio u Akademiji. :redface: I bilo mi je do jaja!

Hvala Rakicu, Banetu, Ceci i svima ostalima! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ledeno vece, a dole pakao

 

Prvi bend-nije moja fazon muzike, al zanimljivo

 

bane-prvi put gledao uzivo, i iako nevolim ni melo det, det/blek il diseksn il svedsku skolu il sl blabla, ono je stvarno fino i moze se slusa, a pored toga jako mi je drago da vidim stare drugare kako prze na jednom mestu. 111 podrska

 

Infes` - sve bolji i bolji, bas mi je leglo za lupanje glavama, i dranje, hail novim clanovima banetu i Aci blek metal faci(maci?), haha, u svakom slucaju zanimljivo i energicno a to je najvaznije..

Podrska 111

 

prostor... nisam davno bio u akademiji na metalu, i ovaj prostor mi nikad nije nesto posebno lezao, :P al ono kad nema bolje...

 

Publika .... . ..... . .., ...,. .,,..,.. . sta reci, iako je karta bila malo skuplja (sto se domacih svirki tice) opet je i vredelo ne samo jer su bendovi odlicni nego i jer ovakvih svirki nije bilo poduze i jer ovi bendovi nisu skoro svirali u bg, plus promovija albuma, horor filmova/performansa itd... ne znam koliko je karata bilo prodato, ali sam se prilicno razocarao u ljude kojima je izgleda ili bilo previse hladno da bi izasli iz kuca, ili su se toliko ulenjili da im je sad lakse da iz svojih stolica za kompijuterima prate domacu scenu... a uskoro i svoj zivot.. jebo ih ja

 

ukupni skor :

ljudi koji su dosli na svirku : ljudi koji su masturbirali kucama 1:0

 

111

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast, i sve podrske Tower-u, nije mu lako i pred njim je veliki zadatak jer ce ga uvek svi porediti sa Boskom, ali meni je to dobo i zvucalo i izgledalo, tako da samo napred.

 

Hvala puno! :pivopije:

 

Publika .... . ..... . .., ...,. .,,..,.. . sta reci, iako je karta bila malo skuplja (sto se domacih svirki tice) opet je i vredelo ne samo jer su bendovi odlicni nego i jer ovakvih svirki nije bilo poduze i jer ovi bendovi nisu skoro svirali u bg, plus promovija albuma, horor filmova/performansa itd... ne znam koliko je karata bilo prodato, ali sam se prilicno razocarao u ljude kojima je izgleda ili bilo previse hladno da bi izasli iz kuca, ili su se toliko ulenjili da im je sad lakse da iz svojih stolica za kompijuterima prate domacu scenu... a uskoro i svoj zivot.. jebo ih ja

 

Sve si rek'o.

 

 

 

Hvala svima koji su bili, a celo veče je bilo do jaja. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ukupni skor :

ljudi koji su dosli na svirku : ljudi koji su masturbirali kucama 1:0

 

111

:rockdevil:

 

Zvuk na Bane-u je mogao biti bolji,nije da je vaznno da se cuje kad se prelazi iz E u G [xD] ali koliko inace kidaju,bilo je previse tiho,ali svaka cast.Infes' vlada,k'o i uvek. Ma Akademija je u fulu,uvek sam voleo taj prostor,a i dovoljan je s' obzirom na interesovanje ,,javnosti" za ovakve dogadjaje,da nije bilo distro-a kojima je bio potreban,u neku ruku,izdvojen prostor,mogli su i u Marsal 6 da se smeste sve ovo,sto je sramota.Sve u svemu,super vece,zezanje i ludilo sa bine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Space Eater први пут гледам са новим певачем. Нисам очекивао много, а добио сам много више и од онога што је крањји мој оптимизам желео. Good work, guys.

 

Bane - клање. Баш онако како волим + Dark Funeral и Dissection обраде...Уф. Чини ми се да је "Where Dead Angels Lie" била мало скраћена али опет, Dissection ме је однео онако болесног.

 

Infest - Нажалост, нисам остао да гледам бенд, болест је учинила своје. Додуше, гледао сам их толико пута, верујем да је Зоки објаснио на бини.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane - клање. Баш онако како волим + Dark Funeral и Dissection обраде...Уф. Чини ми се да је "Where Dead Angels Lie" била мало скраћена али опет, Dissection ме је однео онако болесног.

 

Hehe, hvala na komplimentu! Inace Dissection obrada nije skracena ni za sekundu, sviramo je totalno kao originalnu verziju.

 

Hteo bih da se zahvalim organizatorima, bendovima, Mariji i celoj performans ekipi, Igoru (sjajan si tonac gari... :)) i naravno svima koji su dosli da podrze ovo kultno desavanje.

Ja mislim da je atmosfera bila veoma dobra, pohvala svim bendovima za sjajan nastup! Nadam se da ce sledeci put vise ljudi posecivati ovakve dogadjaje, i da ce sve manje ljudi komentarisati stvari iskljucivo preko monitora... kao sto Dacha kaze. I naravno veliki pozdrav za Milana Rakica, naseg izdavaca i promotera! ;)

 

Hail! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, hvala na komplimentu! Inace Dissection obrada nije skracena ni za sekundu, sviramo je totalno kao originalnu verziju.

 

 

 

 

Мени се учинило да је скраћена, али добро, можда је због еуфорије. :)

 

Само тако!

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...