Jump to content

Moonspell


Tormentor

Recommended Posts

Meni je Anneke medju omiljenim vokalima u muzici uopste,ali mi se bas ne svidja njena uloga u ovoj pjesmi,nije ovo njen stil pjevanja...nije joj trebalo ovo...

Da, nije ovo njen stil, ali meni se svidja kako je sve ispalo...mica ostaje mica. ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album je zakon, ovih dana samo to, Opeth i Ihsahn.

Konkretniji je od Memorial, na kome je bilo par pesama viska, ali ipak nema mega hita kao Finistera.

Sve u svemu, meni ce ovo biti sigurno jedan od albuma godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album je zakon, ovih dana samo to, Opeth i Ihsahn.

Konkretniji je od Memorial, na kome je bilo par pesama viska, ali ipak nema mega hita kao Finistera.

Sve u svemu, meni ce ovo biti sigurno jedan od albuma godine.

Ovo kao da sam ja rekla...pogotovo ovo za Opeth i Ihsahn...i napravno Moonspell. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha... Ne mogu da verujem. :) U vreme kada se pojavio "Memorial", pojavili su se i Ihsahn-ov "The Adversary" i Amorphis-ov "Eclipse", odlična izdanja. Ovoga puta imamo nove albume Moonspell-a i Ihsahn-a, jes' da nema novog Amorphis-a, ali je zato tu novi Opeth. Sveca mu! :D

 

Neka download počne! :)

 

Samo što je od mene sve počelo, haha... Stoga, STFU. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je ovo odddlichan album :rockdevil:

 

Nije me uhvatio bash momentalno kao "Memorial", ali iz slushanja u slushanje sve mi je bolji i chini mi se da ce prestici "Memorial", jer mi je pre svega ovaj album nekako kompaktniji, i shto je meni bitno, kraci : ) Quality over quantity, uvek.

 

Vr' albuma mi je one-two punch iz sredine albuma - "Moon In Mercury" i "Hers Is The Twilight", prva koja ima extra spoj brutalnog i melodichnog u sebi, i HITT powerica sas extra refrenom!

"Scorpion Flower"vredi zbog extra refrena pre svega. "Spring Of Rage" mi sve bolja i bolja, a dok "At Tragic Heights" nije bash efikasna kao "Finisterra" sasvim dobro vrshi posao otvaranja albuma.

 

Sve u svemu :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam izgleda jedini koji nije uopste odusevljen...odlsusah ga jednom, dva puta...i vise nemam ni zelju da ga vrtim...a kad probam - ne ide...Scorpion Flower i naslovna su mi xtra, a ostatak :no:

A kad ste vec kod toga ja slusam Hellhammer Remastered :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...