Jump to content

Moonspell


Tormentor

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Prvi utisak, kao što rekoh Black desire-u: ovo vam dođe kao skup najekstremnijih strana Night eternala. Ne samo što je produkcija ista (valjda je Tue Madsen radio i na novom) već je i muzički priča takva: Fernando ne upotrebljava clean, gitare cepaju (oseti se čak i taj pominjani thrash tu i tamo, pa čak tu i tamo i CoF iz ere koje svi mrze haha), ritam je jak skoro non stop a tu i tamo se ubace dodiri 90's klavijatura i Irreligious vajba. Čekam Omega white za pun utisak, biće zanimljivo videti kakav će balans napraviti sa njim a lično navijam za full on gejštinu bez ikakve zadrške. Najbolja pesma koja mi je prva zapala za uho je Em Nome Do Medo, baš hit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kada kažem full on gejština, mislim na poslednje anatemisane ili nešto slično, nešto potpuno nemoguće, toliko sladunjavo da se đon lepi za pod. A ako Fernando peva čisto na pesmama koje vuku inspiraciju od The Sisters Of Mercy, to je jednostavno do jaja. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se negde već izjasnio po tom pitanju, meni mora da bude eksplicitno seksi, Anathema mi ide ka kategoriji dosade. :mhihi:

 

Definitivno Em Nome Do Medo vrhunac prvog diska, kakav seks. Biće silovanja listice na Lastu, vidim ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

575412_330138513708084_109754795746458_853564_1218041354_n.jpg

 

First day of shooting for White Skies (Omega White) is over. Thanks to all the great team for a day well spent rocking in darkness!!! You will be updated of the release of this video but do not forget LICKANTHROPE video comes out next Friday, the 13th. Hear the howling...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam situaciju sa novim spotom da ne mogu da kažem šta da mislim (nešto kao Sacrilegious scorn od Borgira) - ako su ozbiljni onda je smeće, ako se zajebavaju onda okej :haha:

 

Nego kako kapiram ovaj Omega white ide samo uz limited digibook. Mater im... oh well, mora se to juriti, lihvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...