Jump to content

Moonspell


Tormentor

Recommended Posts

Meni je nikakva. Početak zvuči kao da kopiraju nekoga ko kopira njih petnaestak godina kasnije, vokalne melodije kao da su drpili od Anneke, neki pseudotragičan tekst, čini mi se...

 

daleko se veća drkica baca na Valnoir-a recimo, pa i on ume da nacrta jedan isti omot po 1000 puta. Kao i Krammer i mnogi drugi jebiga, samo što Seth fura taj

-worship koji je vizuelno najprepoznatljiviji, ali se ne ponavlja ništa više od drugih

Ima svuda toga, ali Seth stalno ima istu kompoziciju, iste odnose i kada to sastaviš uz prepoznatljiv stil, ispadne jednolično. Paradise Lost imaju šest zaređanih izdanja sa njegovim omotom, sve skoro identično. Figura u centru ili dve nasuprot jedna drugoj, skoro bez dubine prostora. Imao je pre i drugačije, ali sada ide samo na ovo i postalo je dosadno. Valnoir još uvek radi svakakve omote i šeta između različitih tehnika i kombinacija boja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nemam reči.

 

Kurac da zasplim ovo me na prvu razbucalo! Ove pesme odlilčno reprezentuju album, znači ovaj put imamo gotik metal u fulu, ima začina tipa deranja koje nije black već je totalno suptilno urađeno i Turkish String orkestra koji gostuje u dve pesme i donosi miris Orijenta koji uvek prija. Extinct je pravi reprezent celog albuma, znači taj neki gotik koji se ne stidi ni da bude agresivan ni romantičan ali ne mogu ga uporediti ni sa jednim konkretno Moonspell albumom, možda najbliži Irreligiousu po tom duhu slobode. Bukvalno slušam album i ne mogu da dočekam sledeću pesmu da čujem je li dobra kao prethodna.

 

FANTASTIČAN album na prvu loptu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...