Jump to content

Midnight (USA)


S.R.T.

Recommended Posts

  • 11 months later...
  • 2 years later...
  • 3 years later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Athenar je godinama pre Mgle tako izlazio na binu sa Midnight-om.
Posle par slusanja novi album nije toliko los. Na prvu loptu mi se nije toliko svideo ali posle par obrtanja nije ni lose. Sweet Death and Ecstasy mi je mnogo lakse nalegao.
Gledao sam ih prosle godine 3x i zaista su fenomenalan bend uzivo.
Neverovatno mi je to sto kada sam bio prvi put na BA 2012. godine trazio sam Satanic Royalty plocu ili majicu. Apsolutno niko za bend nije cuo, a prosle godine na tom istom festivalu oni u satoru sviraju pred par hiljada ljudi u 1 ujutru. Da ne pricamo o Evropskim turnejama, koliko su u proslih godinu-dve obisli Ameriku uzduz i popreko..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 5 months later...
  • 10 months later...

Ja albumski nisam fan projekta ali sinoc lajv su mi zapusili usta potpuno, bas jebacina teska.

Totalno na Motorhead Venom skoli, buldozer bas, ko je radio zvuk skidam kapu, sve se culo prelepo. Najvise se izgleda proveselio Tas iz Mirror, ex Electric Wizard, nije se covek mrdnuo sa samog coska bine. Najvise pesama sa Satanic Royalty, posle ove svirke nije mi vise cudno sto ih ima na svim mogucim turnejama.

Share this post


Link to post
Share on other sites


Mozda na sredini ili nazad ali tu napred je bilo poprilicno glasno, u pocetku muljavo i posle Black Rock'n'Roll se malo izostrio zvuk. Daleko od toga da je bilo lose ali nije mi bilo prelepo.
Setlista je bila solidna ali za njih veoma kratka (manje od 45min svirke). Najvise pesama sa Satanic Royalty albuma sto mi uopste ne smeta ali bilo je dovoljno vremena da se odsviraju barem jos 3 starije pesme ili barem jedna sa Sweet Death and Ecstasy jer je taj album sinoc preskocen i nije bila nijedna sa njega.
Sve ukupno je bilo dosta dobro ali samo mi je potvrdilo jos jednom da su oni bend vise za klubske svirke. I njima to vise prija jer obojica jos vise odlepe kada je publika ispred njih, a ne kada je barijera izmedju.
U Budimpesti i Bratislavi kada sam ih 2019. gledao Athenar jos samo sto se na plafon nije popeo. Na svim ostalim delovima bine i opreme se penjao i skakao 😀

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...