Jump to content

Stvor - Cannot


KinSlayer

Recommended Posts

31041_130090093682797_130089523682854_239630_7957031_n.jpg

 

Vidim nema tema o ovom domacem bendu... Ja sam ih bas skoro otkrio i to sasvim slucajno... Dobri su, zvuce profi i uzivo! Skoro su samoizdali album koji mozete kupiti na njihovim svirkama, promocija albuma je bila pre neki dan u KC "Grad"...

Zanrovski ih je tesko svrstati u neku odredjenu kategoriju...

Prosudite sami sta je:

 

http://www.youtube.com/watch?v=rejh47wZJlo&feature=share

 

Pevacica, Ana, stvarno kida kako peva!

 

facebook page

myspace page

youtube channel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda i mene malo podseca na Sandru u nekim momentima, al' hej - meni je to skroz pozitivna stvar, jer je Sandra super pevacica i ima lepu boju glasa! :da:

Naravno, to sam i mislio, nikako ne može da bude loše.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

U petak, 18. marta, nastaviće se serijal koncerata Bigz na Povetarcu, a tom prilikom nastupiće bendovi Schtrebers, Vox populi, System Error, Bolesna štenad i Cannot.

 

“Prosle godine u ovo vreme organizovana je manifestacija pod nazivom Bigz na Povetarcu. Obzirom na veliko interesovanje, kako učesnika tako i posetilaca, logično je bilo da nastavak te priče usledi ove godine pod nazivom Bigz na Povetarcu 2. Kako je zgrada BIGZ-a steciste oko 90% beogradskih underground bendova i izvođača, a klub Povetarac u poslednjih 6 godina najupečatljiviji reprezent iste klubske scene, nije čudo sto je do ove saradnje spontano doslo, a sada se vec pretvara u tradicionalnu manifestaciju koja poprima festivalski okvir.

 

 

18. mart Povetarac, Cannot, The Schtrebers, System Error...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Dobar je album, čuje se mnogo žanrova i stilova, a dobar deo pesama je vođen punk energijom, što se najviše primećuje u gitarama. Rekao bih da je potrebno da malo spuste loptu što se tiče količine ideja po pesmi, jer se dogodi da stvar bude prenatrpana, bez prostora za bolje razvijanje pojedinačnih tema. Produkcija pristaje i rekao bih da lepo zaokružuje ono na šta je bend ciljao. :da: Na kraju, ostaje mi da slušam još, jer je ovo album koji to zahteva. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U cetvrtak, 19. maja u Kulturnom certru Grad koncert ce odrzati beogradski alternativni bendovi Went i Cannot. Ulaznice ce se prodavati na vratima, cena je 200 dinara.

 

203621_223505057665252_2634691_n.jpg

 

steta sto je sa Wentom, ali ionako idem zbog Cannot :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...