Jump to content

Dew-Scented


~Johnny The Slayer~

Recommended Posts

2007 je godina thrasha!!!! Kako je pochelo..tako se chini..prvo fenomenalni Onslaughtov..a sada i Dew Scented izbacuje mozda i svoj najbolji album! Doduse.."Impact" jos uvek se cini kao rifferski najjaci album, ali "Incinerate" ako nista drugo moze da deli prvo mesto. Thrash na samoj ivici deatha, prljavi riffovi, prljava produkcija, pravi thrash!!! Jedini nachin da album bude bolji je vokal..ne promena vokala, jer mislim da ovakav vokal sasvim lezi muzici..ali da ima bar nekih pamtljivih delova jos bolji bi bio album..ali uz ovakve riffove i nije bitno hehe :rockdevil: Druga mana..da su izbacili mozda dve-tri pesme(suvisne, a njih ima u zadnjem delu albuma), imali bi mozda kraci, ali jebitacniji album sa malo mesta za odmor. Prvih 6 pesama ne staju! Majka riff za riffom..i vrhunac je u "Into The Arms Of Misery", uz "Final Warning" najjace pesme albuma :rockdevil:

 

9.9/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema sta, odlican album, nisam ni ocekivao manje od ovog giga-mega benda, i jos nesto, odusevio me Sneap sto je produkcija totalno prilagodjena muzici, nije ultra-moderna i extra je! Jedva cekam da nabavim original pa da cujem sve u punom sjaju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Dobar novi album,dobar.Citao sam neke intervjue sa njima,svi vole metalcore,ocekivah odlazak u kurac,a dobih odlazak u deathrash ludilo,nekad kad ubace blastove (koji im nevidjeno dobro leze) vuku mi na Malevolent jebeni. :rockdevil: Samo...malo mi dug album.Sto ne stave 10 pesama na album,da bude totalna anihilacija,ovako se malo umorim.8/10

 

I preslusah konacno i prva 3 albuma...nist' narocito.Stvarno je Inwards proboj u svakom mogucem smislu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je najbolja "That's why I despite you", dovoljan dokaz da je album odlican je to sto su nam svima razlicite pesme najbolje. A sto se tice Inwards-a i proboja apsolutno se slazem, ima i na ranija 3 albuma dobrih momenata, ali nije to to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

gad bles opciju ''search'' :) :)

 

jbt nisam ni znala da ovaj bend postoji dok nisam u bučerianu pročitala jednu recenziju :) :) ovo je baš treš koji ja preferiram..au al kidaju :) videla sam juče na reklami na mtv-ju da dolaze u Sloveniju na metal camp .... ehhhhh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemo' da brigas, maldi su, bice valjda prilike da dodju i ovde u narednih godinu-dve, a slazem se u potpunosti da je bas bas thrash koji mi najvise lezi, brzo i agresivno s extremnijim vokalom, ovi momci su bre Slejer 21. veka! Uspeo sam sve da iznabavljam na originalima, samo mi fali prvi album... al nabavicu i njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je u tome sto vise nikad nece biti tako velikih bendova...kvalitet,interesovanje prema metalu,internet i slaba prodaja nosaca zvuka...sve su to razlozi.Tako da nazalost njih niko nece naslediti.Gledaj gde je Slayer bio nakon 5-6 album,a gde je sada Dew Scented.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...