Jump to content

Dew-Scented


~Johnny The Slayer~

Recommended Posts

Da li je neko mozda cuo za ovaj nemacki (pa sad vise nije undergorund, ali su bili do pre godinu dana) thrash bend, cija velicina konstantno raste. Trenutno su na turneji sa Cannibal Corpse, bili su sa My Dying Bride, Overkillom (Blitz im je bio special guest star).

Ma sta ja da vam pricam, verovatno i niste culi. Ali, moderatori, ne brisite temu, valjda ce se Bosko vrati, u njega se jedino uzdam da ce dati odgovor! (JEDINI TRUE THRASH METAL FAN)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu se zajebali, bas sam pre neki dan kontaktirao Leffea. I od pre nekog vremena im se pridruzio i drugi gitarista, Hendrick! Sada su, trenutno sa Cannibal Corpseom, dan pre polaska smo pricali, inace ovo leto im je skroz popunjeno u turnejama, tako da nece biti nikakve druge promocije! Inace Nuclear Blast ih je izgurao i u Japan, pa su tamo potpisali ugovor, sa nekim japanskim izdavacem! Samo se na japanskom disku nalazi njihova obrada "War Ensemble", sto inace nije na ovom evropskom "Inawrds" albumu. A meni poslali bas taj!

Definitivno, rekao bih da su sada najjaci noviji thrash metal bend! Dosta dobro prolaze u Hammeru, Terrorizeru......

A pricao si da nemas povernja u Nuclear Blast! Ja nemam poverenja u AFM-Records! Nikad im ne trazi PROMO!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od AFM sam trazio neke promo diskove, ali davno.

Tip iz Nuclear Blasta mi je sredio intrevju sa Destruction, a kada sam trazio da mi posalje i promo Destruction "The Antichrist" i tada izaslog Grave Digger "The Grave Digger", rekao je da mu po

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li mozes da me povezes sa RIP-om? Ne mislim da mi das mail, vec posteo ima saradnje izmedju tebe i ljudi, mozda bi im bilo lakse kad bi znali da si ti u blizini! Jebote, da puknes od smeha, dva jedina slepca koja odgovaraju na ovu temu smo ja i ti! Mozda i dobra prilika da se ispricamo!

Jos nesto: da li bi pogledao moj prevedeni, sredjeni, dobro otkucani interview sa Leifom????

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rasna plavuša? Mrzim kad neko kaze tako nešto. Zvuči kao rasna krava ili neka druga domaća zivuljka. Verovaću ti na reč da je rivbba dobra. Kako sve te debele Švabe imaju dobre zene? To za mene ostaje večna tajna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Šta da ti radim. Tu ćeš biti na gubitku. Moja drugarica, a uskoro i kuma, draga Maja, je propustila njih na božićnom festivalu u Ludvigsburgu, a gledala je Destruction (koji su je smorili), Deicide, Nile i Amon Amarth.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Slusao sam "Impact" i "Inwards", i dosta se premisljam koji je bolji jer su me oba kickovala in face kolko su dobra!!! Doduse..za nijansu je mozda bolji Impact. Trenutno tragam za stariji radovima..i zeljno iscekujem novi album.

 

Svaka cast! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...