Jump to content

2010.03.14. *Petofi Csarnok,Budimpesta* Symphony X, Nevermore, Psychotic Waltz...


Nazzgul

Recommended Posts

I ja idem najverovatnije :)) Nema sanse da propustim, skupio sam lovu za kartu, jos do marta da skupim za prevoz i nesto za prezivljavanje... Ali kontam da cu skupiti :) Zahtev za pasos sam podneo prosle nedelje, tako da bi trebalo da ga dobijem ovog meseca. Ja idem vozom ako niko nista ne organizuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ovo je zvanicni sajt turneje.To sto je neazuran taj sto uredjuje SyX sajt,to je njegov problem. Btw. nije ovo SyX solo turneja da bi oni bili nesto relevantni. (mogli bi se i u naslov teme ubaciti ostali bendovi).

Edited by Defunctus

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Nije losa ta varijanta za Budimpestu 14.3.

Da vidim taj Psychotic Waltz i Mercenary (mada mislim da sam Mercenary vec gledao).

 

By the way,to je 3 dana posle onog thrash-a u Budimpesti (Overkill,Destruction,Heathen - 11. marta) :rockdevil: 

 

 

 

EDIT:prepravicu onda naslov teme (iz LJubljana u Budimpesta) :meshuggah: 

 

 

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih isto u Bec jer sam zaposlen covek. Bec je subota a pesta ponedeljak.

 

ja znam kombinaciju gde kosta oko 50 evra po coveku, a kombi ima mesta za nesto izmedju 12-15 ne secam se bas.

 

za pestu smo isli nas 6 (ja mislim) za po 40 evra. ako je vama sve jedno, mozda bi mogli taj bec, sta znam, ako nas ima dovoljno za tu varijantu, ako ima jos nekih radnika na yumetalu :)

 

ako ne, jbg, uzecu slobodan dan za tu pestu, sta da se radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Subota, Bec, sve je to ok, meni to odgovara i podrzavam ideju, samo opet da se putuje neki podnosljiv vremenski interval. Dzabe i koncert i sve ako ces ti stici u Bec sav smoren i nikakav nakon cimanja u kombiju xy sati. Poznata su mi iskustva sa putovanja u tijesnim kombijima na duze staze, pa zato pricam. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...