Jump to content

2010.03.14. *Petofi Csarnok,Budimpesta* Symphony X, Nevermore, Psychotic Waltz...


Nazzgul

Recommended Posts

Кад год идем негде са стране (а идем релативно често) узмем собицу у неком хо(с)телу, оставим ствари, прошетам се градом, одем на концерт/утакмицу, после мало испијања алкохола са новим другарима, и паљба на спавање. Дан после је чисто туристички, сликање, обиласци, и тако даље, па на воз. Мрско ми је после догађаја да одем право на воз, уморан и знојав. Зато ти предлажем да се одлучиш за неку собицу, резервиши је пре одласка.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немам појма, заиста. У Македонији сам собу у хостелу платио нешто смешно, а у Букурешту је хотел био 30 евра (уз напомену да соба није била "дај шта даш"). Не верујем да су собе преко 20 евра.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ko hoce u pestu na ovo kombijem i da se vraca posle certa nek mi se javi na PP da krenemo sa organizacijom, kapiram da ce cena biti oko 40 evra.

 

jel mogu karte preko eventima za ovo da se pazare?

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 evra jeftinije?! Haha! Ajmo u SLO! Salim se.

 

Azal, moguce da sam ja za tu varijantu, posto mi se ne trosi mnogo kinte. Znaci 30 karta + 40 prevoz = 70 jura. To je sasvim kul. Ako bih nocio u Pesti otislo bi mi barem 150 jura. .a nesto mi se ne izdvaja toliko.. Planiram da odem i na Megadeth/Slayer posle, a i letos sam se dovoljno naputovao.

 

E sad, je l zna neko koliko kosta prevoz vozom? Cisto da razmotrim i tu opciju OUTLOUD! :)

 

EDIT:

 

Pazi ima i za Bec. Tamo je karta 38 jura.

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 evra jeftinije?! Haha! Ajmo u SLO! Salim se.

 

Azal, moguce da sam ja za tu varijantu, posto mi se ne trosi mnogo kinte. Znaci 30 karta + 40 prevoz = 70 jura. To je sasvim kul. Ako bih nocio u Pesti otislo bi mi barem 150 jura. .a nesto mi se ne izdvaja toliko.. Planiram da odem i na Megadeth/Slayer posle, a i letos sam se dovoljno naputovao.

 

E sad, je l zna neko koliko kosta prevoz vozom? Cisto da razmotrim i tu opciju OUTLOUD! :)

 

EDIT:

 

Pazi ima i za Bec. Tamo je karta 38 jura.

 

ja sam pre za bec, jer je vikend, ali ne verujem da ce nas biti dovoljno za tu varijantu. kostace oko 20-30 evra vise, kapiram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Laza GNR

 

Batice, mislio sam sve ukupno bi ispalo 150 jura. Bez nocenja bih mogao da zaokruzim na stotku.

Btw, mozda mozemo da se uvalimo kod nekoga: http://www.couchsurfing.org/ Jesi isprobao?! Ti stalno putujes.

 

 

@ Azal

 

Ne isplati mi se cimanje do Beca i jos sve da placam skuplje, a da u istom ne zablejim barem 2-3 dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da, mislim, meni u sustini nisu pare problem, nego necu sam na cert :)

 

tako da cu u pestu, ali cu kombijem da bi mogao sledeceg dana na posao.

 

ako je neko za tu opcije, nek mi baci PP da krenemo organizaciju.

 

Isli smo najskorije na Dillinger Escape Plan u pestu. bilo nas je 6, i ispalo je 40 euro po coveku, a kombi je bas bio dobar, vozac car, sve full. staje kad ti se pisa/jede. krene kad god zelis da krene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj lik sto vozi je iz fazona da moze da se krene kad god mi kazemo, isto tako da se vratimo. ako hocemo da zablejimo po gradu, mozemo i u 8 ujutru da krenemo. posto je madjarska pristojna zemlja, sigurno ce cert da se zavrsi do 12-1, tako da racunaj ako odemo cim se zavrsi svirka, u BG smo do 4-5 ujutru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

prosli put smo vozacu dali pare na prvoj benziskoj pumpi da ima za gorivo i karte kupili preko eventima. ima brdo lokacija po gradu, uglavnom turisticke agencije, ja sam svoju uzeo u nekoj agenciji u kosovskoj. ali ima bas dosta lokacija gde mozes da pazaris preko eventima, ne samo u centru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Laza GNR

 

Batice, mislio sam sve ukupno bi ispalo 150 jura. Bez nocenja bih mogao da zaokruzim na stotku.

 

Ti si bas neki rasipnik :haha::bigblue:

 

 

Btw, mozda mozemo da se uvalimo kod nekoga: http://www.couchsurfing.org/ Jesi isprobao?! Ti stalno putujes.

Preko toga,tacnije preko Hospitality Club-a (prakticno i ne koristim Couchsurfing) redovno nalazim prenociste.To meni nije problem :)

 

 

 

 

Anyway,ja sam se odlucio za Budimpestu,a vi i dalje diskutujte dal ce biti Bec,LJubljana ili ovo sto je nablize (HUN) :)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi jel ste izvalili da ima neki zajeb sa datumima??

 

nege ima ovo sto mi pricamo, a evo gledam sad na nevermore myspace, i jos nekoliko mesta, ovo pise.

 

Power Of Metal Tour 2011

 

Featuring:

 

NEVERMORE

SYMPHONY X

PSYCHOTIC WALTZ (***REUNION TOUR***)

THAUROROD & SPECIAL GUEST

 

www.powerofmetal.eu

 

25.02.2011 (D) STUTTGART / LKA Longhorn

26.02.2011 (D) OBERHAUSEN / Turbinenhalle

27.02.2011 (B) ANTWERPEN / Hof Ter Loo

28.02.2011 (F) PARIS / Elysee Montmartre

01.03.2011 (F) TOULOUSE / Le Phare

03.03.2011 (E) BARCELONA / Apollo

04.03.2011 (F) LYON / Transbordeur

05.03.2011 (I) FLORENCE / Viper

06.03.2011 (CH) PRATTELN / Z7

07.03.2011 (I) MILAN / Magazzini Generali

08.03.2011 (L) ESCH SUR ALZETTE / Kulturfabrik

10.03.2011 (SLO) LJUBLJANA / Cvetlicarna

11.03.2011 (D) MUNICH / Backstage

12.03.2011 (A) VIENNA / Gasometer

13.03.2011 (A) WÖRGL / Komma

14.03.2011 (D) BAD AROLSEN / Outback

16.03.2011 (D) FRANKFURT / Batschkapp

17.03.2011 (D) HAMBURG / Markthalle

18.03.2011 (D) GEISELWIND / Music Hall

19.03.2011 (NL) TILBURG / 013

20.03.2011 (NL) AMSTERDAM / Melkweg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet taj problem -.- Pa dokle nabijem im ga -.- Pitao sam na ultimatemetal forumu Syx-a i niko nista ne odgovara...

 

btw na oficijalnoj strani Symphony x-a na Facebook-u stoji da je marta 14. svirka u Budimpesti!

 

http://www.facebook.com/symphonyx?v=app_2344061033&vm=all&s=10&hash=953ed338436dd649100a90363eff44cd

Edited by Shinigamy91

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...