Jump to content

2010.03.14. *Petofi Csarnok,Budimpesta* Symphony X, Nevermore, Psychotic Waltz...


Nazzgul

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Zvali smo...i sve je kul....ali nam treba vise ljudi...za sad smo samo ja i niking sigurni...i svi ostali koji su me kontaktirali su rekli "javicemo jos"

 

Mi cemo da cekamo do 20 feb maksimum, ako se ne javi dovoljno ljudi onda cemo da batalimo.

 

znaci, ako ste u fazonu da idete kombijem, potvrdite mi da mozemo da resimo to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recite mi jel ima na eventimu da se kupe karte nevidim na njihovom sajtu nista za budimpestu?

 

I ja bih isao sa zenom na koncert pa sam za kombi......azal cujemo se preko pm za broj tel.da te nazovem.jebo te na Dream smo kola parkirali u parku ispred hale.....ali nazalost je taj momak poginuo pre godinu dana a ja neznam po budimpesti da se snadjem.

 

 

Edited by AwakeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ azal

 

Ja bih ti potvrdio kombi, ali ne mogu, jer nisam siguran. Meni ako iskrsne posao u medjuvremenu, mozda necu ni ici na koncert. Otprilike tek u martu cu znati, sta / kako ..

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ne uspes da nadjes. 40 evra po osobi. krecemo odmah posle koncerta. mislim, ako hoces da popijemo pivce da se iskuliramo, kupimo merch, nije frka, ali ono, sto pre.

 

mozemo i rano ujutru da krenemo da bi imali vremena da gluvarimo po gradu i tako to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ako budu svirali The Grand Design umrecu srecan znajuci da sam doziveo savrsenstvo........ :rockdevil:

 

Kada su zadnji put bili u Pesti dragi drugar sa foruma Spastic Ink je imao cast da upozna Russell-a i gleda nastup Stratovarius-a snjim.......stvarno mu zavidim!!!

 

Ladno su ga nasli kako se mota oko prodavacica CD-ova i majica!!!! :bigblue:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam za kombi, ali nisam siguran. Znacu tek 3-4 dana pred pocetak 'certa.

 

Iz fazona sam da, kad budem znao da mogu da idem, upalicu auto i zapaliti, ako ne bude ekipe za drugi kombi ili voz.. Pa ono mozda nekog i da povezem usput. Samo sto ne volim da trpam auto. Znaci ja + max dvoje xD A ako se taj neko ponudi da mi sipa gorivo / plati putarine / plati vinjetu necu se buniti xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...