Jump to content

2010.03.14. *Petofi Csarnok,Budimpesta* Symphony X, Nevermore, Psychotic Waltz...


Nazzgul

Recommended Posts

Evo i ja sam za taj drugi kombi, nacelno, mada isto tako cu biti siguran tek koji dan pred koncert, jbg, radni dan je, moram naci najbolji nacin da se izvucem sa posla... Uglavnom, ako pravite kombinacije, imajte me u vidu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toksa reče da planira vozom, dan ranije, bleja, ovo-ono.

Na mene računajte 90% za organizovanu varijantu. S obzirom da samo 1 slobodan dan sigurno mogu da dobijem, zanima me isključivo odlazak na dan koncerta i povratkom odmah posle 'certa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni uopste ne odgovara to organizovanje 3 dana pred odlazak, pa ako ce biti neki kombi, da se to zna do ponedeljka-utorka, ja bih vec tada pazarivao karte i tako to... A kako stvari stoje, jednostavnije i sigurnije mi trenutno do Beca da produzim turneju nakon Overkilla..

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja idem najverovatnije :)) Nema sanse da propustim, skupio sam lovu za kartu, jos do marta da skupim za prevoz i nesto za prezivljavanje... Ali kontam da cu skupiti :) Zahtev za pasos sam podneo prosle nedelje, tako da bi trebalo da ga dobijem ovog meseca. Ja idem vozom ako niko nista ne organizuje...

 

 

Znaci ovaj prevoz kombijem 70-ak evra sa sve kartom? Kad se to placa organizatoru?

 

 

Znaci super :) Kartu kupim u eventim, lovu dam vozacu na ulaz i to je to! Count me in ;)

 

 

Vazi, ja cu danas da se cujem sa jednom curom koja isto hoce da ide na cert, verovatno prevozom... Reci cu joj sta i kako pa javljam i u njeno ime ;)

 

 

Uzivajte momci, ja ne idem na zalost... Nikako se ne poklapam. Kao i vecini verovatno, finansijska situacija + skola = shitmageddon...

 

Mozda ako nekim cudom dobijem lovu pre svega, ali ne verujem...

 

Vecina ljudi je ovakva (cast izuzecima), e zato nema koncerata u Srbiji... Svi idu do dve nedelje pred koncert, a onda im iskrsne 100 problema... Tzno je sto je davio po temi dva meseca da bi onda odstao, kao da se nije nadao da ce morati da ide u skolu... Neverovatno mi je da se svaki put iznerviram kada vidim slicnu situaciju...

 

 

 

  • Upvote 7
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta hoces bre? Situacija se promenila u prosloj nedelji, a ne pre 2 meseca. Pre 2 meseca sam imao lovu i bio spreman da idem. Situacija mi je takva, da sam ja lovu koju sam imao, preusmerio na ratu za skolarinu... Da imam pare ja bih isao. Mislis da je meni bilo lako sto sam odustao u poslednjem trenutku? Sto moji nisu imali da mi daju ovaj mesec za skolarinu? Mislis da sam se ja nadao da ce doci do toga? Naravno da ne. A koji se ja kurac tebi i pravdam. Samo se ti nerviraj.

Edited by Shinigamy91
  • Upvote 2
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za svaki koncert na koji ne odes ili na koji nisi otisao, nemoj da krivis skolarinu, roditelje koji nemaju za skolarinu i slicno... Krivi sebe... Kartu si mogao da kupis i pre dva meseca. Ja koliko znam u ovoj drzavi skolarinu placaju studenti koji nisu na budzetu, a ako nisu na budzetu znaci da nisi ucio, tako da si opet ti kriv. Zajebi te fore, mama i tata nemaju i slicno... Mozda u ovoj Srbiji nema puno nacina da se zaposli, ali fizickog posla ima, ne bi ti se nista strasno desilo da si radio 5 dana negde i skupio pare za ulaznicu, ali nisi radio, tako da si opet ti kriv... Sta bi bilo da si otkazao prevoz, pa da se dovede u pitanje organizovan prevoz za jos 5-6 ljudi? Bolje ti ja da, umesto sto se svadjas samnom, razmislis pa da sledeci put ne potvrdjujes sigurno svoj odlazak na nesto sve dok ne kupis kartu i skpis za prevoz... Ovako samo nisi fer prema drugima... :pivopije:

  • Upvote 4
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, placaju skolarinu studenti koji nisu na budzetu, samo ima jedna fora. Ja nisam na fakultetu. I nema budzeta. Ucim nesto sto mi je potrebno. Ne moram da ti se pravdam. Sve jedno, upisujem fakultet ove godine, nemoj ti da brines da li cu ja biti na budzetu ili necu. Sto se tice fizickog posla, mislis da nisam probao? Dodji u Paracin, pa probaj da nadjes posao. Nemoj da lupas gluposti. Bas zato nisam ni kupio kartu i uplatio prevoz. Da ne bih ispalio ljude. Think about it. I ti bi potvrdio sigurno, kada bi imao lovu u rukama, i samo je fora da docekas? Zar ne? A i mozda se meni posreci i skupim novac, pa opet odem na koncert? Nemoj tako djonom da kreces na ljude, kad nemas pojma o cemu se radi.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAhahhaah!!

 

Bio sam odusevljen koncertom, ali nekako sve to iscekivanje ovo-ono me ubilo.. Prosto, ohladi se covek. Ovaj primer gore je jedan slucaj toga. Imao si kes, imao si volju, ali te sjebalo cekanje.

 

Takodje svaka cast ljudima koji mogu da isplaniraju dan koji dolazi tek za 4 meseca. Ja ne mogu, ali zato hvala kurcu, ne zavisim od nikoga. Ako se nalozim pred 'cert da krenem, kupicu kartu u zadnjem momentu, kao sto to uvek i radim, i raspalicu makinu po autoputu.

 

Jbt na apokaliptiku sam dolazio iz Crne Gore u zadnjem momentu. Odlicilo nas nekoliko noc pred koncert da krenemo. E to je bio dogovor :P

Za metallicu na JNA, kupio sam zadnju kartu u legalnoj prodaji.. (u CG) Alo! Koja sreca!! I to sam se u zadnjem momentu odlucio da idem, zato sto mi drugarica rekla da ce biti zajebane predgrupe tipa: Psyhoparadox, The Stone, May Result, Kraljevski, bla bla.. Na kraju svirao Van gogh, ali AVAJ mu! METALLICA se najebale keve, sto ni u snu nisam ocekivao!

 

Za fest u Bugarskoj sam se odlucio 5-6 dana pred 'cert.

 

Ma za sve tako. . i uopste nije lose! Bolje nego sebe zamajavati i opterecivati.. Mada kapiram, kada bi svi radili kao ja, ni jedan 'cert ne bi uspeo, ali zato uvek ima dovoljno nalozenih klinaca, bez obaveza koji se po pojavi karata, nabiju u redove za kupovinu.

 

Inace jedini 'cert za koji sam kupio kartu cim su iste izasle u prodaju, bio je koncert MEJEDENA na sajmu. Slusao sam ih i cekao 10 godina, bio mi je to jedan od zivotnih snova, i lepo se ostvario na desetogodisnjicu. . Posle tog koncerta, ne znam, jebe mi, ako jos sta cujem cujem, ako ne.. whatever.

 

 

EDIT:

 

Ala sam ispamovao. Ne, nervira me sto ste isprozivali lika, koji je na kraju ostao bez kesa.. Jebo te dovoljno se vec smorio, sam od sebe..

I sta i ako ne ode na 'cert?!

Velika stvar.

Symphony X je mlad bend bice jos zilion prilika da ih cuje!

Edited by Nazzgul
  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne bi spamovali temu i smarali ostale yumetalce, nadam se da ces ipak otici, ali ramisli sledeci put pre nego sto toliko siguran budes da ces ici !!! :pivopije:

Takodje. I ja se nadam. :pivopije:

 

Ako skupim lovu, najmanji mi je problem da uhvatim voz, gde se odrzava koncert kupim kartu, odgledam koncert i vratim se vozom. I ja sam se uvek sjebao tako sto planiram. Da sam bio pametan pa kupio kartu kao za Sonatu ili Gardijane, prvog dana kada izadje, ne bi bilo ovo. Ali, jbg, ne moze se tako za inostranstvo.

 

Ala sam ispamovao. Ne, nervira me sto ste isprozivali lika, koji je na kraju ostao bez kesa.. Jebo te dovoljno se vec smorio, sam od sebe..

I sta i ako ne ode na 'cert?!

Velika stvar.

Symphony X je mlad bend bice jos zilion prilika da ih cuje!

 

Nedelju dana sam bedacio sto sam potrosio novac. Nisam hteo nikog da vidim ni da cujem. Sranje jbg

Edited by Shinigamy91
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bice prilika, veruj mi! xD

 

Da mi je neko rekao '99 god, da cu slusati uzivo Mejdene i Metallicu i to oba benda po dva puta, ne da mu ne bi verovao.. nego ono . .

Eto cak sam cuo i Megadeth, a nemas pojma kako mi je bilo krivo sto sam propustio njihov 'cert u SKC-u u BG-u. Taman pred 'cert (2-3) dana se zaposlio.. i ono.. gde da trazim slobodno? Bedak. . .

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, 'oće li još neko organizovano? Ja danas zvao čoveka i prijavio se, reče mi da sam prvi za taj drugi kombi, treba bar sedmoro da nas bude. To je inače ista ova firma čiji kombi se vidi na ovoj slici koju je Azal postavio na drugoj strani teme, Travel Music. Dakle 40€ je cena, polazak na dan 'certa, povratak odmah po završetku 'certa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam za, ali jos uvek nisam siguran da li cu moci taj dan da izostanem, zasto sto pregovaram neki posao!! Ako pocnem sad od prvog da sljakam, bice glupo da trazim otsustvo vec u drugoj nedelji..

 

Tako da ono, javicu cim pre saznam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja sam za! :bigblue:

Jedino zeza što sam u NS-u pa bi morali da svratite po mene.

Cenim da nije nikakav problem, pogotovo što su ljudi koji organizuju put, koliko sam skontao, upravo iz NSa.

Uostalom, evo kontakta, pa pitajete šta vas zanima, i prijavljujte se. :pivopije:

060/3147511

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000655063552

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...