Jump to content

mixtape 10


Baal

Recommended Posts

KRANG, mogao si da ubaciš neku pesmu sa pravim bubnjOm na mikstejp. Nije mi se svideo mikstejp, mada verujem da će mi biti kul za kola.

 

marcoman, sad završih tvoj mikstejp, Of Montreal i Pure Reason Revolution su katastrofa, ostalo fino. Mada poprilično lošije nego prethodnih godina.

 

 

Sad ću da poslušam Sinstrelov tejp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

stigo sam do krangovog

 

skullkrusher - ovo nisam skinuo, bacio pogled na fm profil i odlucio dan ne skidam uzalud

pony - verovao sam da bi ovaj miks mogao da mi se jako svidi, sve sam te pesme cuo ali nije mi se nesto posebno svidelo u celini

trenje - slicno misljenje kao tvoje o mom sranju, par mega stupidnih pesama, vecim delom je okej ali me malo udavilo

 

vitamin je solidan, prva i od sedme do 10. pesme su dobre, ostatak ne bih znao

englis - ovde bas ima svasta, ima stvari koje nikad cuo npr. oni japanci ili scorn, zvucalo je interesantno tako da cu ti tejp izvrteti nekoliko puta da vidim sta je

Share this post


Link to post
Share on other sites

e i meni ako nije frka, ima par kvaliteta koje ne znam sta su.

 

vitamin che - realno odlican izbor za bendove koje sam znao. pobedio si sve na temi s daughtersima i destrage-om. onaj ebm mi se jedino nije svideo.

krang - ne lezi mi nikako ovaj fazon.

marc0man - nesto slabije nego prosle godine. dopali su mi se bendovi koje sam i sam slusao preko godine, od ostalih mi interesantni holy fuck i besnard lakes. vrtecu jos tejp, svidja mi se ukupno.

sinstrel - prevelika mi bila lista, svidja mi se otprilike polovina pesama.

trenje - jedan od boljih tejpova. istina, slusao sam i sam 70% tih pesama, ali otkrih i par vau iznenadjenja tipa tesseract, arcade fire i naravno enslaved. :)

englis - po mom misljenju najbolji tejp, slusao sam ga najvise do sada. prejake one scorn i bridges to dreams stvari, moracu da skinem nesto vise od njih. i da, svaka cast za maserati, ja ga i zaboravih. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

graveyard_by_kona4tacos.jpg

 

http://www.multiupload.com/8JNPQSV0W8

 

1. Camu Tao - Be a Big Girl

2. Rustie - Dragonfly

3. Salem - King Night

4. Tobacco - Motorlicker

5. 65daysofstatic - Dance Dance Dance

6. Minus the Bear - Summer Angel

7. Ghost - Stand By Him

8. The Dillinger Escape Plan - Widower

9. Oceansize - It's My Tail and I'll Chase If I Want To

10. The Gaslight Anthem - Bring It On

11. Kiss the Anus of a Black Cat - Feathers Of The Wings Of The Angel Gabriel

12. Mumford & Sons - Winter Winds

13. Torche - Out Again

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslušao trenje, vitamin i defunctus mixtejpove.

 

trenje - generalni utisak o tejpu: homogeno i ispolirano, ona TesseracT stvar je odlična, though.

vitamin k exp - dobar tejp, mada sam realno očekivao mnogo više "kompleksnije" muzike, highlights: Cloudkicker, Destrage (!!!), Five Star Prison Cell i Bonobo. Will check.

defunctus - odličan tejp! veoma zanimljiv, slow'n'easy na momente, lako se adaptira raspoloženju.

 

More to come.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E drago mi je kad vidim da ima ljudi kojima se svidja tejp. Ima tu stvarno svega, slucajno sam izostavio moje najvece favorite My Sleeping Karmu ali sta da se radi. Sto se ostalih tejpova tice nisam stigao ovih dana da preslusam sve ali i one koje sam provukao moram jos jednom sve ispocetka, onako kako ste kacili. @In The Flesh: Sto se onih japaneza tice tu sam omanuo totalno sto se godine izdanja tice, ne znam kako mi se desio taj previd, valjda zbog toga sto sam ih cesto slusao u ovoj godini a radi se o soundtracku za neki anime "Death Note" koji se pojavio, pazi sad, 2006.godine! Zajeb samo takav :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tejp.jpg?t=1292078157

 

EDIT: evo jos i mediafire link http://www.mediafire.com/?po0qnn9cev1sqt8

 

 

 

1.Hauschka-Alexanderplatz

2.Jaga Jazzist-One-Armed Bandit

3.Gorillaz-Empire Ants

4.Massive Attack-Paradise Circus

5.Grinderman-Worm Tamer

6.Gonjasufi-Sheep

7.The Unwinding Hours-Tightrope

8.Gaspacho-Vera

9.Ihsahn-Undercurrent

10.Triptykon-Abyss Within My Soul

11.Hayaino Daisuki-Ghost Of Purgatory

12.Phobia-Enemy Within

 

 

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krang - Dobar tejp, mislim imamo tri ista benda na listi i jednu istu pesmu ne mogu da kenjam da ne valja. Malo sam iznenadjen ovim soul/jazz momentima. Prosto nisam ocekivao tako nesto ovde.

 

trenje - Takodje dobar tejp samo mi se ne svidja kako su poredjane pesme. Prilicno mi random deluje. Na kontu kritike da je moj tejp predugacak iz radoznalosti sam uporedio i tvoj tejp duze traje od mog za jedan minut tako da... :P Ja svake godine kacim tejp od 20 pesama pa mi je cudno da tek sad to primecujete.

 

defunctus - Ok tejp, ima bas kul pesma ali ima i nekih smarackih. Ko svira na sestoj pesmi?

 

suicide pony - Za razliku od pretodnih godina ovaj tejp mi se ekshli dopada. Dosta je ovo mekse ali i ozbiljnije sto je kul, ne delujes vise kao nalozeni numetalac. :P

 

slusam dalje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krang - osim Jamie Lidell-a ništa drugo mi nije privuklo pažnju, ne kažem da je tejp loš, samo mi ne pasuje.

Uruk - od tebe sam očekivao tejp s kojeg mogu da pokupim dosta dobrih stvari, i tako i ispada. Veoma dobar tejp. 01, 06 i zadnje tri se izdvajaju kao moji favoriti, 08 mi baš deluje kao Marillion rip off.

Starbuck - slično kao kod Uruka, očekivano da pokupim dosta toga i tako i biva. Od dosadašnjih preslušanih ovaj mi najviše odgovara.

 

More to come...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ball - ok tejp, prve 2 su mi dosadne i traju predugo, druga polovina mi je bolja. hajlajt mi je nachtmytium posle minus the bear-a, low point prve 2 i ona mega dosadna sedma - lights out asia. jedino novo sto sam cuo je lakes, malo je gej ali nema veze.

 

vitamin k - dobar. hajlajt mije destrage, nisam tako nesto slusao godinama, leglo mi je kao majka na mrtvog sina. da, i daughters. low point, mastodon.

 

suicide pony - bjork ne volim, onda neki post rock koji ne mogu da smislim vec duze vreme. PRR je ceo album promasen. od sedme pesme na dalje mi je super, cak i trans am :)

 

marcoman - dobar sa par totalnih promasaja (of montreal i pure RR) jednom dosadnom pesmom - grails. sve ostalo mi super, mada sam skoro sve cuo osim 8. i 10.a one su mi i najbolje.

 

defunctus - ovo mi je super, najvise stvari koje nisam cuo, i skoro sve mi je kul. jedino sto je previse depresivan tejp, uzmi slusaj neku zajebanciju s vremena na vreme.

 

skullcrusher -ne.

trash nisam voleo ni kad sam slusao metal po ceo dan. i onda u sred tog sranja ulecu neki crnci

thefuck.jpg

 

englis - previse post rocka. pre par godina bih verovatno izdrko na ovo. sad mi je predosadno.

 

uruk hai - ovo mi je ok, nista me nije odusevilo ali mi je bilo prijatno za slusanje, sve dok nije krenuo ocajni insahn, i odatle samo nizbrdo, ove sto slede su mi sve gora od gore.

 

Dick Starbuck - sarolik mix, bilo je par stvari koje me iritiraju (primus, john zorn), 6. i 7. su dosadne. ostalo mi je super, mada sam sve vec cuo.

 

in the flesh - mislim da su i pineapple thief i gazpacho a donekle i minus the bear svi izbacili ocajne albume, ostalo mi je bilo manje vise zanimljivo, consecration ftw. ljubav premi anathemi kod svih vas nikad necu razumeti btw.

 

billions.jpg

 

sintrel - odlican. mogli smo vrlo lako imati vise zajednickih pesama, npr yeasayer pesmu sam izbacio jer nije mogla da mi stane. ratatat i hot chip isto. hot chip ove godine mi je bio najbolji koncert u zivotu. mozda i sto sam bio na kilogramu mdma, ali su svakako bili do jaja.

 

necko - dobar, prijalo mi bas da preslusam jer nisam skidao nikakav metalkor ove godine.

 

 

azal -

awshit.jpg

ovaj mi bio najbolji

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

in the flesh, frankenstajn mi je dosta solidan, nije nista posebno iskocilo ni u kom smialu, tejp je stvarno okej

sinstrel, ovo sam na 14. pesmi ali znam sve ovo do kraja i meni se ovaj miks bas, bas svidja uprkos tome sto ima pesmu od jednog tako odvratnog benda kao sto je Hurts i jednu tako dizelasku pesmu hot chipa koji je generalno kul

 

@ krang

 

osim 8. i 10.a one su mi i najbolje

 

ovo si se nesto sjebo jer si 8. pesmu cuo (national), verovatno je besnard lakes pesma ili vernon

Edited by marcoman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da I ja kazem nesto na ove tejpove

 

Defunctus - jako fin tejp ono sto mi se izdvojilo na prvu, drugu loptu su Charlotte, Ordo Rosarius, The Concrtes, Swans prelistavam odavno pa ih ne ubrajam u ovu prvu skupinu, verovatno ce se skinuti nesto…

 

Markoman - Nije mi bas legao, neko rece da je prosli bio bolji sto i ja mislim.izdvojio bi Alcest, Holy Fuck a onda nekoliko stvari koje mi bas nisu legle do The National-a, oni mi takodje nisu prijali do ovih tejpova jer ih je vecina vas stavila I legli su mi neocekivano dobro.

 

Skullcrusher - Dobar tejp ali osim Hitmana ne slusam pomenute skupine a nisu me ni privukle da bi se malo vise zainteresovao. Slusali se Ateist I Overkill devedesetih pa ih zbog toga navodim kao dobar izbor, ostalo… Ima tu ovog novog hardcora koji ne kapiram

 

Suicide Pony - Nije losa uvodna stvar, Eluvium su mi iritantni, Astronauti na mesu mada su po meni podbacili sa ovim novim albumom, fini su mi The Soldier Thread trebao bi se skinuti album, Pure Reason I Ratat mi ne leze uopste, Trans AM sa ostatkom tejpa drzi paznju.

 

Trenje - Tesseract, prva stvar pa tropa, ne lezi mi takva muzika I ucinilo mi se da ce tejp biti manje vise takav medjutim verovatno nisam postigao radnu temperaturu pa otuda I moje predrasude. Ipak je ovo dosta dobar izbor za moje usi pa cak i Enslaved ako jedino izuzmem Oceansize, ne volim ih.

 

Vitamin - Dosta nabrijan izbor, svidja mi se opasno na par momenata, Manufactura, Destrage, Daughters, Five Star Prison Cell pa sve do pred kraj.

 

Dick - Tezak tejp ko zemlja iako nisam u ovim vodama dosta dobro mi sve ovo prija, potrudicu se da overim neke stvari.

 

In The Flesh - Dobra Zornova uvodna stvar, A bacward Glance su super, mada ih nisam slusao skorije, Midlake bi takodje izdvojio sa Consecration-om I The Ocean-om a ostalo mi nije bas leglo sa sve Dilindzerima

 

Sinstrel - Onako, nije mi legao u globalu, nije to muzika za mene, izdvojio bi jedino par vec pomenutih gore iznad, mozda Klaxons…

 

Krang - Nije ovo za mene, u principu volim da se potrudim oko muzike koja nema dodirne tacke sa mojim ukusom ali ovo ne ide pa ne ide. Jebi ga.

 

Astralis - Mozda najprijatnije iznenadjenje ako izuzmem While Heaven Wept mnogo mi ogavno zvuce, dok sve ostalo dosta dobro radi, My Brother The Wind su mi sam vrh!

 

Azal - Kao za Sinstrela s tim sto bi kod tebe izdvojio Salem, 65days, Torche.

 

Uruk Hai - Uvodna stvar mi je uzas, ostale mi ne piju vodu jer nije to moj fah ali ima tu zanimljivih momenata.

 

Ostalo mi je da preslusam jos Neckov I Darthmoogov tejp

Edited by englis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...