Jump to content

mixtape 10


Baal

Recommended Posts

1. Black Mountain - Roller Coaster (Wilderness Heart LP)

2. Jaga Jazzist - Prognissekongen (One-Armed bandit LP)

3. Primus - Duchess And The Proverbial Mind Spread (June 2010 Rehearsal EP)

4. Deftones - You've Seen The Butcher (Diamond Eyes LP)

5. David Byrne and Fatboy Slim - You'll Be Taken Care of w/Tori Amos (Here Lies Love LP)

6. Clutchy Hopkins - Light As Feather (The Story Teller LP)

7. Kammerflimmer Kollektief - In Translation (Wildling LP)

8. Flying Lotus - Pickled! (Cosmogramma LP)

9. RJD2 - The Perfect Occasion (Inversions Of The Colossus LP)

10. Oceansize - Part Cardiac (Self Preserved While The Bodies Float Up LP)

11. John Zorn - The Book Of Los (Ipsissimus LP)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusao sam do kraja sve sto sam skinuo pa rechem koju...

 

englis - ok tejp, ima par dobrih stvari ostalo me nije dojmilo bas. Dok sam slusao tejp imao sam utisak da je vise osoba pravilo ovaj tejp.

 

marcoman - jedan od boljih tejpova, ne uzvracam dobre kritike nego mi se bas dopada. Ima par bendova koje do sad nisam cuo i sigurno cu poskidati albume da ih prostudiram malo bolje. Jedino sto je tejp kratak.

 

Vitamin - dobar tejp, thumbs up za 5 * prison cell (fala kurcu da ih je jos neko primetio). Dobar odabir metalurgije koju sam ja ove godine jako malo slusao ali ovo mi je skroz ok.

 

In The Flesh - dobar, sve je slusljivo tu i tamo zanimljivo nemam neke zamerke.

 

Astrallis - Kontam da bi mi se ovo dopalo da i dalje slusam metal kao sto sam ga pre slusao pa mi je glupo da komentarisem ovaj tejp, valjda je dobar nisam se smorio ali nisam se ni odusevio.

 

Uruk Hai - simpa, ima svega i svacega. Gonjasufi ftw. Poslednje tri pesme sam preskocio nemam ja vise zivaca za to jbg.

 

Azal - Onako... Onaj brain rape s pocetka tejpa sam preskocio kao i onaj folkeraj na kraju. Dakle sredina tejpa je dobra.

 

Dick - opet sareno, generalno dobro ima par iritantnih momenata ali zanemarljivo.

 

darth - bolje nisam ni mogao da ocekujem, ko me terao da skidam. Dve kul pesme ostalo su remixi dial-up konekcije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja gledam da dignem svoj ali mi je net u situ i prekida svaki cas.

 

e nesto sam razmisljao, posto ulazimo u novu deceniju, zasto ne biste sklepali neke mikstejpove '01-'10 ali da ne budu 'best of' nabacani nego tematski zaokruzeni kako ja to volim   :zeleni: . ali da budu neke iole relevantne numere, kao neki presek.

Edited by наркопедер
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mene je onda bas mrzelo da pravim mix al mi sinoc bilo mega dosadno pa evo ga, vise onako zbog sebe. kul mi je da ga pustim par puta.

i ako nekoga vredja cover, bas me boli kurac. zapravo, drago mi je, to sam i hteo da postignem.

 

zapalimosrbmix.png

 

http://www.multiupload.com/PPATI6WLDQ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...