Jump to content

Nile


ZWER

Recommended Posts

NILE u zagrebu 23.09. sa behemoth i hate eternal!!!

Ti si to nesto pobrkao.23.9. Hate Eternal svira u Sloveniji.Nile,Incantation i Unleashed sviraju sa njima od 7.9 do 19.9. i na toj turneji uopste ne sviraju u Zagrebu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A je l' tako? Fali atmosfera? Nema vam Egipta puno? Mnogo vam tehnicko? Produkcija vam previse dobra? icon_spava.gif

 

Prvo, atmosfera je nikad jaca. Spore deonice su genijalne. Onoliko brutalnosti inkorporirano u tako masivan zvuk je fascinantno. To su pravi monumenti koje mogu da slusam po 10 puta za redom a da mi ne dosadi ni sekund.

 

Drugo, Egipta ima i to samo tako. Sad, sto vam rogovi ne zvrje sve vreme i nazivi pesama ne prizivaju Ra, Nefren-Ka ili sta vec ne znaci da nema tih motiva. Rifovi kriju neke najgenijalnije egipatske motive koje sam ikada cuo, samo treba malo bolje da se slusa.

 

Tehnicki jeste najjaci Nile do sada, ali nista nije preterano kao kod Cryptopsya na primer. I te kako dobro znaju gde je granica i kako se to valjano aranzira. Meni je to i najveci plus albuma. Ljudi znaju da sviraju i boli ih da to ne pokazuju.

 

Produkcija je savrsena... Kernon je izvukao bas ono sto je falilo Nileu. Meni je upravo produkcija najvise smetala na ITDS-u.

 

Kolias je car. Inovativan je i mastovit, ali ne dominantan kao Laureno. Dok su mnogi na ITDS-u sirili vilice slusajuci Tonya, a zapostavljali esecniju Nile-a, ovde je druga prica. George je nenametljiv, mada, ako hocete da ga analizirate, doci cete do zakljucka da nije ni trunku losiji. Stavise, dijapazon mu je znatno razvijeniji.

 

Da ne duzim vise, Annihilation of the Wicked je album koji se jedino moze otkriti kroz jedan dugacak vremenski period. Ko ga odbaci u pocetku sa trivijalnim zamerkama i ne pruzi mu sansu, neka se zapita zbog cega je voleo Nile uopste. Sto se mene tice, jedini moguci nacin da se odrze na tronu... i udalje jos vise od svih ostalih.

Ti , kralju ! icon_da.gificon_da.gificon_da.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

skinuh sada retail verziju.

 

zvuči bolje od promosa.

 

vrh!!

 

ima i ceo buklet skeniran.

leba vam, odličan je buklet. kao knjiga istorije laugh.gif

 

samo da dođu ovde, pa da pazarim ovo na originalu i koju majcu uz to! da i ne pominjem audio-vizuelni doživljaj

Edited by KRANG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice tog koncerta, ja cuh da je 6. IX u opticaju, no, videcemo!!!

 

Inace, juce sam pazario novi NILE digi pak, i vredi sve krvavo zaradjene pare (mada knjizica nije nista spektakularno)!!!

Edited by Baja Car

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...