Jump to content

2010.08.04-06. *Wacken, Germany* W:O:A - 22. put


LazaGNR

Recommended Posts

Pocetna stranica (na engleskom):http://www.wacken.com/en/woa2011/

Spisak potvrdjenih bendova:http://www.wacken.co...s/billing-2011/ - vidim da su headliner-i Ozzy Osbourne i Judas Priest ( :rockdevil: ),a tu su jos za sad i Blind Guardian,Mayhem,Avantasia,Primal Fear,Sepultura,Sodom...cak i Warrant - pretpostavljam onaj nemacki,ne znam dal bi se usudili da dovuku onaj americki :haha: 

 

Do pocetka festivala ima jos 233 dana,karata jos ima (mogu se naruciti na ovom sajtu:http://www.metaltix....p?item_nr=26891;samo se morate prvo registrovati na taj sajt - besplatno je), pa eto,ko je zainteresovan,da pocne polako da skrplja pare... :)

 

 

P.S. - baner za W:O:A 2011 kaze:"1850 inhabitans,4000 cows..." :lol: 

To je ono sto sam rekao da kad sam stigao na Wacken prvo sto sam video su - krave! :lol::rockdevil: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe,da :)

 

 

 

 

Nego,vezano za karte za Wacken - mozete ih kupiti na tom official web site-u za prodaju karata (Metaltix),al ako i ne stignete - ne ocajavajte.Tu je pre svega E-bay,a i forum na sajtu Wacken-a,tu se skoro redovno nalaze ponude za prodaju karata (uvek nekom nesto iskrsne,pa ne moze da ide).Za avanturiste tu je i treca opcija - odete na sever Nemacke bez karte za festival i onda se nadate da cete tamo naci kartu za 3 dana.Rizik postoji naravno (da necete naci kartu,tj. da cete ispusiti :lol: ),ali sa druge strane - ko tamo,tj. tako nabavi kartu bice to po najnizoj ceni (nizoj od zvanicne i nizoj od onoj na E-bay-u)...so,well...who dares wins,hehe :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

probajte kod nas, u eventim-u, onom iznad brankovog mosta, kod onog parka, blizu mix musica. Taj eventim prodaje karte, samo za događaje u inostranstvu. Za sve svetske i evropske događaje. Ja sam tamo kupovao za zadnja 2,3 koncerta na koja sam išao. Po oficijalnoj ceni. Trebalo bi da može preko njih

Share this post


Link to post
Share on other sites

probajte kod nas, u eventim-u, onom iznad brankovog mosta, kod onog parka, blizu mix musica. Taj eventim prodaje karte, samo za događaje u inostranstvu. Za sve svetske i evropske događaje. Ja sam tamo kupovao za zadnja 2,3 koncerta na koja sam išao. Po oficijalnoj ceni. Trebalo bi da može preko njih

 

Izgleda da nas Eventim pocinje polako da puca iliti suzava oblast koju pokriva, barem je takav moj utisak. Nesto sumnjam da ce se preko njih moci uzeti karta za Wacken, ali se svakako treba raspitati. Sad se preko njih mogu kupiti karte samo za Madjarsku, Austriju, Sloveniju i Hrvatsku mislim.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Vorant" (ako ces vec po naski) :meshuggah:

 

 

Kako ide plaćanje kad uzimaš preko Metaltix-a?Paypal,pouzećem,wiretransfer...?

Pouzecem i paypal-om moze samo ako si u zapadnoj Evropi :haha:

Ili imas nekog tamo...

 

Ja sam platio za kartu uz pomoc one Visa Virtuon kartice (ima je u Reiffeisen banci,a mozda i u nekoj drugoj,ne znam).Ta kartica sluzi samo za placanje internetom,nevazeca je u obicnim prodavnicama (ako sam dobro shvatio).Uglavnom,na sajtu Metaltix se registrujes prvo,ukucas broj svoje kartice,a oni ti sa racuna skinu pare (lopuze :twisted: ).Time placas kartu za 3 dana (120 evra) plus postarinu.Meni je postarina bila 18 evra da mi posalju iz Nemacke za Zrenjanin.Samo sto sam cekao da mi stigne karta...jedno mesec-dva.

 

 

probajte kod nas, u eventim-u, onom iznad brankovog mosta... Ja sam tamo kupovao za zadnja 2,3 koncerta na koja sam išao.

Oni imaju karata za,da kazem,zemlje u okruzenju (blizem/daljem).Ali mislim da ne proadju karte za Nemacku.

Mada,naravno,neka proveri neko to za svaki slucaj.

 

 

ko hoce da gleda Judas Priest bolje neka ide sad jer to mu je sto mu je, oprostajna turneja i tako to

Oprostajna turneja? :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Vorant" (ako ces vec po naski) :meshuggah:

 

па, по нашки је Варант! пиши као што говориш, читај како је написано :D

 

Oprostajna turneja? :confused:

 

да, да, опроштајна. а и боље им је. отићи ће као велики у легенду, уместо да сниме још које ђубре од албума (ајде, ајде, чекам пљување :haha:)

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosada objavljeni:

 

ACCU§ER

APOCALYPTICA

AVANTASIA

BLAAS OF GLORY

BLIND GUARDIAN

BLOWSIGHT

CHILDREN OF BODOM

CRADLE OF FILTH

EXCREMENTORY GRINDFUCKERS

HEAVEN SHALL BURN

HAYSEED DIXIE

ICED EARTH

IN SOLITUDE

JUDAS PRIEST

KHOLD

KNORKATOR

MAYHEM

MORBID ANGEL

MORGOTH

MOTÖRHEAD

OZZY OSBOURNE

PRIMAL FEAR

RHAPSODY OF FIRE

RUSSKAJA

SEPULTURA

SIRENIA

SKÁLMÖLD

SKI KING

SMACK BALLZ

SODOM

STIER

SUBWAY TO SALLY

SUICIDAL TENDENCIES

TAUTHR

THE HAUNTED

THE PROPHECY²³

TOKYO BLADE

TRIVIUM

TSJUDER

VISIONS OF ATLANTIS

VREID

WARRANT

 

Bilo bi do jaja da vidim sve ovo boldovano u samo 3 dana. Valjda cu uspeti da odem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Lazo, kad si bio na Wackenu, cime si isao, gde si spavao i koliko te je sve to izaslo?

Isao sam prvo busom do Frankfurta,posle vozom polako prema severu.Posto sam usput svratio na Magic Circle Festival i na neki Pagan fest (sad sam vec zaboravio kako se i zove;nedelju dana pre Wacken-a,Korpiklanni su bili headliner-i).Svuda sam spavao u kampu naravno (desavanja u kampu - underground :rockdevil: ).Bio sam tad nekih 22-23 dana u Nemackoj,tako da ti ne mogu tacno reci koliko me je izaslo samo za Wacken...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

So...ima li jos zainteresovanih za ovaj festival? :pivopije:

Krece se (valjda) u utorak... :srbija:

Pa ima, evo...underground :)

Toliko imam očekivanja od Wackena, ali eto, ostaje još jedna dan pa da se vidi. Stvarno ove godine toliko jakih bendova...

Kažu i da zapravo dođe najmanje Nemaca zato što oni idu uglavnom na manje festivale.

To ćemo sve tamo na licu mesta proveriti!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...