Jump to content

2010.04.08. *Arena, Budapest* Slayer+Megadeth


THUNDERS

Recommended Posts

Javi se na telefon, pa ćeš saznati informacije. Mi koji smo imali čast da putujemo s njim znamo da je pouzdan i profesionalan.

 

Ma zabole me da zovem,kao sto rece charlie valjda je lakse da on ostavi komplet informacije nego da nas 15 zove za kurcevo zdravlje.

 

Uostalom,meni trebaju karte,ako budem i isao nekim prevozom mora biti ekstra povoljan,posto nama za benzin ako budemo isli kolima ili iznajmili kombi treba maksimum 20 eura po glavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cenim da je 40 evra put, to je neka standardna cena kad minibus ide za Peštu ili Zagreb. Može da bude i manje ako bude masovno, pa krene veći bus, ali i tad teško ispod 30. Jebi ga, za te pare možeš i vozom da ideš, a ovde te dovodi dovoljno rano da možeš da obiđeš Budimpeštu i vraća odmah posle koncerta, logično je da bude skuplje. Čovek je iz NS, ali pretpostavljam da će prevoz krenuti iz BG, ako bude dovoljno interesenata. Nema tu neke misterije, a ako vas baš zanimaju detalji, pozovite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Niko !?!?!?

 

Mene samo interesuje gde se moze kupiti karta ... na nasem eventimu nema mogucnosti narucivanja !! Nisam pitao jos u Mungosu, mada sumljam...

 

Ja odo' vozicem do Budimpeste i nazad...jeftinije !! Steta sto ne mogu u Zagreb ... stvarno nezgodan dan !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ako saznas sta, bilo bi lepo da to i ovde napises...

 

U jbt...skroz sam zaboravio, trebao si me podsetiti!! Eto...ako nekome jos uvek znaci, prevoz + karta 9000 iz NS !!

 

Inace, odlucio sam se voz varijantom....ne mnogo, ali jeftinije (malo li je na ovu skupocu :D )!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...