Jump to content

Ghost


obsessed by cruelty

Recommended Posts

kakav pacer,kakva jadnost..

kupio plocu da bi je zapalio,ispisao se po njoj i okacio to na net?

neuracunljivo ponasanje,moram da priznam..

 

koliku treba da imas abominaciju od mozga,da ti ovako nesto glupo padne na pamet?

nidje ni ironije ni sarkazma,pa i da ispadne smeker..nego,eto,"zapalio sam plochu i ne samo to-i popishao sam se na nju i istresao pljuge!uspeh tebra!"

 

ovo samo moze da bude preporuka..

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Barem će ovi iz benda dobiti prrocenat od prodaje :bigblue:

 

Prvi, najjači i poslednji utisak - Vokali. :puke:

Da je ovaj stil kombinovan sa bilo kakvom agresijom: grovlovima, gej hevi vrikovima, malo jebene promuklosti... bilo čime osim tog odvrtanog glasića, ovo bi mi bio skroz prejeban album, ovako praktično neslušljiv. šteta, muzički zanimljiv, ima neku atmosferu, šmek. al jebeš ga.

 

Meni su baš vokali ono što ih izdvaja iz gomile, bez njih bi bili kliše

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kakav pacer,kakva jadnost..

kupio plocu da bi je zapalio,ispisao se po njoj i okacio to na net?

neuracunljivo ponasanje,moram da priznam..

 

koliku treba da imas abominaciju od mozga,da ti ovako nesto glupo padne na pamet?

nidje ni ironije ni sarkazma,pa i da ispadne smeker..nego,eto,"zapalio sam plochu i ne samo to-i popishao sam se na nju i istresao pljuge!uspeh tebra!"

 

ovo samo moze da bude preporuka..

 

 

Можда је отео неком, па запалио, не мора да значи да је купио...

А што се тиче примедби за вокал, они су и намерно желели да буде баш такав, јер желе да свирају поп, а не метал. Ово није метал бенд, поготово не хеви и на погрешном подфоруму се налази.

Edited by iron will
  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Nisam ni u snu mislio da bi ovaj bend imao temu :haha: Još jedan od pokazatelja što ih prati ta hajp slina :haha: Inače, činjenica je da je bend "preko noći" lansiran i da su dobili dosta na publicitetu, kapiram ne toliko zbog muzike koliko zbog cele te priče sa skrivanjem identiteta do svirke na predstojećem Roadburn-u. Okej je album, ali ništa više od toga. Ko voli da čuje nešto novo i interesantno, nek' proba Peruanski bend El Hijo de la Aurora (eno linka na stoner rock temi), ukoliko vam problem nisu vokali koji su na španskom. Samo Watain.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako bre. Znas li ti kolki je hajp bio oko ovog albuma, ja sam bukvalno mislio da su svi zivi culi za ovu grupu. Cak je Sarah Palin recenzirala album. http://tyrannyoftradition.wordpress.com/2011/01/12/the-most-amazing-thing-that-has-ever-happened-to-me-thank-you-sarah-palin/ XD

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali najbolji deo recenzije: "I would advise you to not buy this album in spite of the excellent quality of the music. There are plenty of good old fashion, red-blooded American metal bands that are struggling to sell records. Why give good hard earned, American money to a group of people who are just going to give it away to people who don’t share our values?"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko voli da čuje nešto novo i interesantno, nek' proba Peruanski bend El Hijo de la Aurora (eno linka na stoner rock temi), ukoliko vam problem nisu vokali koji su na španskom.

 

Probao ja nedavno, ali mi se ič nije svidelo. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...