Jump to content

Ghost


obsessed by cruelty

Recommended Posts

Realno, ljudi koji pljuju po Ghost-u i nazivaju ih prenahajpovanim smaraju daleko više od ovih koji ih hajpuju. Začepite i uživajte u muzici ili preskočite ako vam se ne sviđa, ffs. Razumem ja da bi svako voleo da se hajpuje njegov omiljeni bend ali jebem mu mater više.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm.... vidim ovde ljudi su baš pristrastni. U onom tekstu, osim što je autor rekao da je Ghost hyped i catchy(što nije tolko strašno), nema neke negativne slike koja se gradi kroz tekst. Dok naprimer Liturgy vredjaju u svakoj rečenici. Ali ima nekih stvarno genijalnih poredjenja, i par onako okvirnih dobro napisanih vidjenja stvari nekog ko živi u Bruklinu i može da prsvedoči šta ljudi pričaju i da uporedi kako je sa scenom tamo i u Evropi.

 

I pazite ovaj paket http://www.metalsucks.net/2011/06/06/tour-you-must-attend-enslaved-ghost-and-alcest/ .

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tačno. Tekst je osvrt na oba benda sa dobrim poređenjima, a čovek očigledno poznaje scenu i kraj iz kojeg Hunter i ekipa potiču. Najmanje ima pljuvanja po Ghostu-u, čovek je rekao da su mu simpatični i zarazni, ali da nisi TOLIKO dobri. Sa druge strane, transcendentalce je napušio na finjaka.

 

Talvi, to što pričaš jednostavno ne pije vodu, uzmi mene za primer. Rekao sam šta mislim o svemu tome još davno. Kada se pojavio intervju sa prethodne strane, prokomentarisao sam ga kao i oni kojima se bend dopada; tako sam sada video ovaj članak. Ništa više. Ipak svi ostali više pominju Ghost i prave poređenja sa nekim stvarima, pričaju o turneji i kače YT linkove.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

It's so, like, radicult d00d.

Znaš da je bitno metalcima kada kažu da ne mogu da slušaju neki bend zato što je "gej", pa je onda valjda validan podatak koliko koji bend jebe što ga čini prihvatljivijim za slušanje. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

On wearing the t-shirt of the mysterious Swedish buzz band GHOST during the interview:

 

Hetfield: "I'm in their fan club. [Laughs] I had no idea what they looked like until I saw the video. I heard the music first and I thought it was very great — very unique, very melodic and a breath of fresh air for metal. It reminded me a bit of '70s kind of rock that I liked as well. So yeah, I love the band."

 

hetghost.jpg

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...