Jump to content

Ghost


obsessed by cruelty

Recommended Posts

На прво слушање не могу да кажем да ли је бољи од првог, али је свакако супер албум. Вртеће се ово доста, али искрено, не очекујем толику заразу као што је био деби.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нема, дефинитивно ми је бољи од Опуса. Оно што ми се свиђа је што је из песме у песму све бољи, тако да сваке секунде држи пажњу. Depth Of Satan's Eyes хитчина невиђена.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rok sa disko uticajima i po nekad sa "horror" klavijaturama + satanisticki textovi. Nije lose za sada, Ghuleh, Secular Haze, i Year Zero su mi legle super. Ostale manje vise, sve su na isti fazon, tj generalno su sve na isti sablon, samo su mi se ove izdvojile zbog refrena pretpostavljam. Jeste ovo sve lepo, interesantno, uklopljeno kako treba, al' u sustini nista novo nije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odavno se nisam ovako zakačio za jednu pesmu kao za ovu Ghuleh, bomba od pesme! I kakav aranžman - tek posle desetak slušanja sam lepo čuo sve cake u pesmi koje na prvo slušanje ne štrče... Opasni su ovo likovi i ma koliko ih ljudi spuštali i kenjali po njima ja nemam nikakvu dilemu da će ovi da završe kombinaciju samo tako. Uzeće keš, a biće i kredibilni. Bre, ne pamtim kada mi je neki bend napravio ovakav paprikaš, pun nespojivih sastojaka, a da sam ja na kraju bio u fazonu "deder more kutlaču da sipam još jedan tanjir" - svaka im čast, potpuno zaslužen hype se digao oko njih, ima da kupim vinil u inat dušmanima.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odavno se nisam ovako zakačio za jednu pesmu kao za ovu Ghuleh, bomba od pesme! I kakav aranžman - tek posle desetak slušanja sam lepo čuo sve cake u pesmi koje na prvo slušanje ne štrče... Opasni su ovo likovi i ma koliko ih ljudi spuštali i kenjali po njima ja nemam nikakvu dilemu da će ovi da završe kombinaciju samo tako. Uzeće keš, a biće i kredibilni. Bre, ne pamtim kada mi je neki bend napravio ovakav paprikaš, pun nespojivih sastojaka, a da sam ja na kraju bio u fazonu "deder more kutlaču da sipam još jedan tanjir" - svaka im čast, potpuno zaslužen hype se digao oko njih, ima da kupim vinil u inat dušmanima.

plusic.svaka ti na mestu :rockdevil:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...