Jump to content

Ghost


obsessed by cruelty

Recommended Posts

Svaka im cast! Zive svoj san. S obzirom da su mladi, i da su verovatno odrasli na velikim bendovima (Maideni, Metallica, Megadeth, Motorhead...) i mastali kako ce i oni puniti stadione, hipodrome, sale i hale jednog dana, sada kada Hetfield nosi majicu sa njihovim logoom, kada sviraju kao predgrupa Maidena, da li ima jos nesto sto im treba?

Svaka im cast. Jos pre (oko) 3 godine kada sam preslusavao prvi album oni su mi dosli u listu najdrazih i najomiljenijih bendova. Znao sam da oni imaju to u sebi. Drago mi je da su sve veci i veci!

Edited by Mr.Murray
  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Novi EP sa obradama

 

"If You Have Ghost", the new covers EP from Swedish occult rockers GHOST, can be streamed in its entirety using the SoundCloud widget below. Due on November 19 via Loma Vista Recordings, the five-track EP was recorded and produced by Dave Grohl (FOO FIGHTERS, NIRVANA), and includes cover versions of songs by ROKY ERICKSON, ABBA, ARMY OF LOVERS and DEPECHE MODE, plus a live version of the GHOST offering "Secular Haze", recorded in Brooklyn earlier this year.

(...)

"If You Have Ghost" will be available on CD, 12-inch vinyl and digitally. Those who pre-order the EP will receive an instant free download of "Secular Haze - Live".

 

The track listing for the effort is as follows:

 

01. If You Have Ghosts (ROKY ERICKSON cover)

02. I'm A Marionette (ABBA cover)

03. Crucified (ARMY OF LOVERS cover)

04. Waiting For The Night (DEPECHE MODE cover)

05. Secular Haze (live at Music Hall Of Williamsburg In Brooklyn, NY)

(...)

 

http://www.blabbermo...-for-streaming/

 

Soundcloud stream:

https://soundcloud.c...-you-have-ghost

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka im cast! Zive svoj san. S obzirom da su mladi, i da su verovatno odrasli na velikim bendovima (Maideni, Metallica, Megadeth, Motorhead...) i mastali kako ce i oni puniti stadione, hipodrome, sale i hale jednog dana, sada kada Hetfield nosi majicu sa njihovim logoom, kada sviraju kao predgrupa Maidena, da li ima jos nesto sto im treba?

Svaka im cast. Jos pre (oko) 3 godine kada sam preslusavao prvi album oni su mi dosli u listu najdrazih i najomiljenijih bendova. Znao sam da oni imaju to u sebi. Drago mi je da su sve veci i veci!

 

ovo sve mozes reci i za nickelback.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Svaka im cast! Zive svoj san. S obzirom da su mladi, i da su verovatno odrasli na velikim bendovima (Maideni, Metallica, Megadeth, Motorhead...) i mastali kako ce i oni puniti stadione, hipodrome, sale i hale jednog dana, sada kada Hetfield nosi majicu sa njihovim logoom, kada sviraju kao predgrupa Maidena, da li ima jos nesto sto im treba?

Svaka im cast. Jos pre (oko) 3 godine kada sam preslusavao prvi album oni su mi dosli u listu najdrazih i najomiljenijih bendova. Znao sam da oni imaju to u sebi. Drago mi je da su sve veci i veci!

 

Pevaljke sa granda žive san,a ovi su deca nekih buržuja.razmažena govna...ćim taj ima da se odeva i macka,a muzika zvući ko komodor 64...i vokal ko usisivać na monofaznu struju,jebati ti sve to,....šta bre!Pogledja milicu živanović,jer bi joj pre oro po dupetu i vagini,il slušo ova govna...u vremenu kad bi ti se ona podavala?

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Poslušao ih danas prvi put. Al ne mogu da preguram ove..hm nečastive stihove. Da pevaju o bilo čem drugom, gruvao bi ih redovno :D

Jel ima neka društveno prihvatljiva alternativa ovom bendu, sa ovim gregorijanskim pojanjem tj, rock opera, ili kako već da definišem ovaj pravac.

Ne znam, može li čovek bistrog uma ovo slušati eto..

PS. Nisam mučki provokator što bi rekao Mamić

  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...