Jump to content

Ghost


obsessed by cruelty

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

Zaijsta iskreno žalim što se Cranium raspo.Cranium da još pići,ma jebo bi mamicu u pićku ovim švedsatanskim pederašima.Žalosnici.ne bi me ćudilo da urade sa majli sajrus/djustin biber i so neki troduet.

 

pesmica ko za pinkove zvezde.puko je metal,kad se ovi i onaj bebi metal nazivaju metalcima...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaijsta iskreno žalim što se Cranium raspo.Cranium da još pići,ma jebo bi mamicu u pićku ovim švedsatanskim pederašima.Žalosnici.ne bi me ćudilo da urade sa majli sajrus/djustin biber i so neki troduet.

 

pesmica ko za pinkove zvezde.puko je metal,kad se ovi i onaj bebi metal nazivaju metalcima...

 

Кранијум је био и остао култ над култовима. Чекамо њихов кам бек.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Ne znam šta ljudi vide u ovim degenima,al kakav je to bend kad ti cepaš na fazone i fore sa maćkarenjem i pićkarenjem,a muzika ni za kurca.na šta idu,na izgled?pa ondak su trebali da stanu ispred ogledala da se kerebeće i drkaju dok sebi ne svrše u lice.

 

Garantujem,Mirza i njegovo jato,s onom pesmom Ćavrija su dire strejc za ove papkove.a kašu liće na onog king dajmonda...sećam se tog lika...95 sam imo neku kasetu od njega spiders il tako nešto...nije loše bilo,ali ovi...tuga i govno.

 

no,u svakom slućaju,završiće ko svaki napaljenićki bend posle trećeg albuma.linkin park,limp bizkit,oni hammerfall,darkthrone,bret mišels,3 inćes of krv, kredl ov vilt...itd.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Pesmica me podseća na novi hit nekog produvalog glam benda, Motli Kru, Bret Mišels i to, pa pomešano eventualno sa najmlohavijom post-Stejli Alice in Chains pesmom, pa sa još mlohavijim vokalima koji zvuče kao Ozi kad ne bi imao muda.

 

Ne mogu da razumijem hajp oko ovog benda... Tj. mogu, naseli ste svi na ovo šarenilo, i svakako zbog toga treba čoveku odati priznanje, video da se neće leba najesti od oldskula, rešio da uzme pare i odradio to, tako se to radi. I sad ga Hetfild nosi na majici, a on menja šminkicu svake godine, bole ga brige.

 

10422408_10152781899916735_7942584555625713674_n.jpg?oh=9bf98d8d76230db61f85433abf1d937c&oe=565C67B8

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...