Jump to content

Жал за младос'


kuruz

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

tekst intepretirali: nada blam , ljubisa bacic , vlastimir djuza stoiljkovic i nikola simic

magnetoskop: djordje djurovic

 

MAJSTOR TONA: RIHARD MERC!

 

realizacija: miodrag Ž. vuckovic i slavko tatic.

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj komsija, klinac koji ide u zabaviste, slusa rep (50 cent i te fore), ima mindjuse i voli da nosi lance oko vrata u slobodno vreme. Inace voli pucacine da igra na kompu i ima fejsbuk profil zajedno sa sestrom koja ima 11 godina i zeli da bude model i razgovara sa mnom skroz kao odrasla osoba.

 

Deca su se itekako promenila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secam se kad su neke '91 ili '92 uveli liku interfon u zgradu. Zvonili smo mu stalno i zbog toga ga je tukla baba. Pre par godina sam od njega saznao da je baba umrla i da je on srecan zbog toga. Slusha black metal, a ponekad mu se desi i neki death... a voleo chovek Sher i Madonu...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nas je jedan deda vijao vazdusnom puskom zbog ringlova. Drugar je dobio u zamalo guzicu, al' srecom samo ga okrznulo po butini. Jauknuo je i nastavio da krade ringlove. :haha: Pitam se kako bi to danas izgledalo.

Edited by *memento mori*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secam se kad su neke '91 ili '92 uveli liku interfon u zgradu. Zvonili smo mu stalno i zbog toga ga je tukla baba. Pre par godina sam od njega saznao da je baba umrla i da je on srecan zbog toga. Slusha black metal, a ponekad mu se desi i neki death... a voleo chovek Sher i Madonu...

 

hahaha... kraljevski. :haha:

 

samo... kakve veze ima death metal s' tim? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...