Jump to content

Жал за младос'


kuruz

Recommended Posts

U cemu je problem?

 

Diskusija je skrenula malo na ovu tematiku, pa sta?

 

Izgleda da ovde nije moguce pricati o ovakvim stvarima a da se neko ne pobuni ili pocne da se sprda fazonima o nejebanju i usamljenosti. :) Seks je normalna stvar, niko ovde ne nabija nekome na nos suvisne stvari, sve ovo ima nekakve veze sa temom, tako da ja ne vidim problem.

Niti su moje ispovesti nekakvo hvalisanje, ako to neko tako vidi, njegov problem. Pricamo o detinjstvu i zajebancijama koje smo radili kao klinci, zasto ljudi uvek moraju da unesu negativnost, cak i u ovako zajebantskim temama?

Ah da ta divna nevina sechanja na prvi zlatni tuš...a ja drkoš unosim negativizam. Stvarno neprimereno. Evo, ispravljam se, kissić (pardon pissić) za sve :wub:

 

Si ti bre čitav?

A i ovo drugo. Da sediš u nekom društvu i vodiš tu "diskusiju" je ok. Deliti to sa gomilom neznanaca na forumu je vapaj za pažnjom.

Da znam, vetrenjače... :no:

 

Ontopic

atari_vader.jpg

Over & out.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav crni vapaj za paznjom?

Napisao tri recenice o tome, iz cistog zezanja i dobre volje, i to kao odgovor na jedan post, bez ikakve namere da se hvalim (jer kako to moze biti hvaljenje uopste, za mene nije sigurno nista vise od obicne klinacke zajebancije) i onda ljudi krenuli da psihoanaliziraju moj post na dve strane. Jedna devojka je cak spomenula da sam mozda imao problematicno detinjstvo, a uopste me nepoznaje, drugi nesto jos gore, i tako..

 

Izvinjavam se evo, ovaj forum je alergican na sve sto ima veze sa seksom, makar i ako se spomene na ovako duhovit nacin, u tri recenice na temi koja bi po default-u trebalo da je zajebantska i opustena. Nastavicu da pisem o cokoladama i cvecu, branku kockici i crtacima, kao da to nekog stvarno interesuje sreca sreca radost, svi smo neka fina deca.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav crni vapaj za paznjom?

Napisao tri recenice o tome, iz cistog zezanja i dobre volje, i to kao odgovor na jedan post, bez ikakve namere da se hvalim (jer kako to moze biti hvaljenje uopste, za mene nije sigurno nista vise od obicne klinacke zajebancije) i onda ljudi krenuli da psihoanaliziraju moj post na dve strane. Jedna devojka je cak spomenula da sam mozda imao problematicno detinjstvo, a uopste me nepoznaje, drugi nesto jos gore, i tako..

 

Izvinjavam se evo, ovaj forum je alergican na sve sto ima veze sa seksom, makar i ako se spomene na ovako duhovit nacin, u tri recenice na temi koja bi po default-u trebalo da je zajebantska i opustena. Nastavicu da pisem o cokoladama i cvecu, branku kockici i crtacima, kao da to nekog stvarno interesuje sreca sreca radost, svi smo neka fina deca.

 

Neces jebati.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo bi ugraditi neki brojac gore u cosku za ovo "Neces jebati", kao u onoj epizodi South Parka za "Shit" ili "Fuck"(ne secam se), cisto da se zna koliko je puta izgovoreno.

 

PS: ko mi odgovori na ovo sa "Neces jebati" dabogda mu kita otpala.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

 

Si ti bre čitav?

A i ovo drugo. Da sediš u nekom društvu i vodiš tu "diskusiju" je ok. Deliti to sa gomilom neznanaca na forumu je vapaj za pažnjom.

Da znam, vetrenjače... :no:

 

 

 

Koliko samo ovaj post govori o tebi nemas pojma. Ovaj forum je izvor zajebancije za mnoge ljude i kada bi svi samo hejtovali i pametovali bilo bi dosadno. Koliko sam video Novalis nije glup covek niti jadan pa da mu treba neka paznja. Cak i da mu je potrebna ne verujem da bi je od tebe trazio ili od bilo koga ovde. Sto je toliki taboo pricati o svojim dozivljajima ovde? Onda treba prekinuti i svaku drugu diskusiju i nista ne komentarisati uopste da se nasa razmisljanja o nekim stvarima ne bi pogresno protumacila. Odjebi sa tim pricama. Ima ljudi kojima se to svidja, a tebi ako se ne svidja onda preskoci.

Edited by HEFEST
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko samo ovaj post govori o tebi nemas pojma. Ovaj forum je izvor zajebancije za mnoge ljude i kada bi svi samo hejtovali i pametovali bilo bi dosadno. Koliko sam video Novalis nije glup covek niti jadan pa da mu treba neka paznja. Cak i da mu je potrebna ne verujem da bi je od tebe trazio ili od bilo koga ovde. Sto je toliki taboo pricati o svojim dozivljajima ovde? Onda treba prekinuti i svaku drugu diskusiju i nista ne komentarisati uopste da se nasa razmisljanja o nekim stvarima ne bi pogresno protumacila. Odjebi sa tim pricama. Ima ljudi kojima se to svidja, a tebi ako se ne svidja onda preskoci.

Odgovor 1

Odgovor 2

Odgovor 3

 

I cenim...Odgovor 4

 

I savet za ubuduce...

Aj zdr.

Edited by matatrtaDgrejt
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

A ti jos uvek onanises na vintage stranicama? E moj Jadovane. Ali nisi zajebo Jaroslava koji sve to drzi na svom imageshacku ili photobucketu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I poštedeo bi svoj krhki mozak razmišljanja.

 

"Urgh,urgh,Radomir jesti,Radomir skakati po autobus,Radomir obradjivati njiva,Radomir drkati na tribina,urgh,urgh!"

 

Ma ne brojač, nego prosto dugme - button koji ispisuje to kad klikneš. ;)

Lemi bi uštedeo bar 3 tastature. :D

 

"Neces jebati" dugme,izmedju shifta i caps locka.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti jos uvek onanises na vintage stranicama? E moj Jadovane. Ali nisi zajebo Jaroslava koji sve to drzi na svom imageshacku ili photobucketu.

?

Ne.

Za razliku od Novallisovih shizofreno-autistichnih baljezgarija, ti me zapravo ne nerviras dovoljno da ti to direktno saopstavam. A i Mamic je malo sirov.

 

rizn za edit>

Chekaj, chekaj, ti pratis sta ljudi odavde drze na photobucketu?!?

 

MAMIĆ III, 13,12, 11 i I, 24.

Edited by matatrtaDgrejt
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shizofreno-autisticnih baljezgarija?

haha jadan si. Moja ''rasprava'' sa tobom je zavrsena, dokazao si da znas samo da lupetas gluposti i vredjas bez ikakve osnove, mnogo toga se moze zakljuciti iz tvojih postova, ali nisam toliko jadan da gubim vreme analizirajuci ih. over and out.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ne pratim. Nemam preca posla. Sam je rekao. A ti nisi ni malo duhovit tako da je zamorno sa tobom voditi diskusiju. Ne pobudjujes mi interesovanje za dalju diskusiju tako da Mamic kolona 2 red 12 i kolona 1 red 22.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shizofreno-autisticnih baljezgarija?

haha jadan si. Moja ''rasprava'' sa tobom je zavrsena, dokazao si da znas samo da lupetas gluposti i vredjas bez ikakve osnove, mnogo toga se moze zakljuciti iz tvojih postova, ali nisam toliko jadan da gubim vreme analizirajuci ih. over and out.

Bravo :pivopije:

  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad malo bolje razmislim , bolje da nikada nisam jeb'o , niti zensko pogled'o . barem ne bih postao ovakav suntav . :(

 

ziveli albumi sa samolepivim slicicama* mastersi i he-man , garfield , borbeni avioni , ep 1996 , sp 1998 (mijatovicu ' bem te zalizanog) , sp 2002 , nba zvezde , turtlesi i brzi automobili... treba mi masina za vremeplov . :alkos:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fudbal sa društvom - PES

Druženje na ulici - Facebook

Alfred Jonatan Kwak - Yu Gi Oh

Porodično Blago,Bolji život - Jelena,Ljubav u zaledju

Sega - Pentium

Tempo - Kurir

Čunga Lunga,Shock - Orbit,Stars

Sličice - Send Gift(facebook)

Rumenko - King

Mikijev zabavnik - Scandal

VHS - DVD

Walkman - mp4

Žandari i Lopovi - Counter Strike

Tropicak Heat - Prison Break

 

LAKU NOĆ DECO! :razz:

  • Upvote 3
  • Downvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...