Jump to content

Жал за младос'


kuruz

Recommended Posts

Kako se zvala serija na pinku iz tipa '96 u kojoj je glumio Rastko Janković iz "Biću Tata, Panika Me Hvata", tu su bili neki kao rokeri kojima je on bio alfa i oni su bili u ratu sa narodnjacima oličenim u pevačici koja ima oženjenog švalera koji se zajebe pa se posle izbacivanja đubreta vrati na svoju gajbu ženi umesto švalerki u komšiluk, a kao na službenom putu je. svi zajedno su blejali u kafiću u kom se šankerka zvala Aleksandra Divac. Rokeri su morali da smisle kako da se sporazumevaju a da ih narodnjaci ne izvale i onda su sve samoglasnike promenili u i kao u reklami za cipiripi si čikilidim i lišnikim id kig nimi ničig lipšig... Kako se to zvalo??? Nema ga na imdbu pod rastko janković, mada lik ima pozamašan profil...

Share this post


Link to post
Share on other sites

devedes' treca i devedes' sesta pobedjuju

 

'98 i '00, zimi ti.

 

Da nije Theme Park?

 

 

I ja htedoh da kazem Theme Park, igrao sam to na nekom emulatoru za Segu, nisam ni znao da ima za PS.

 

Inače, Džabo, sjajan poster, koliko je tu emocija utkano...

 

Jes' vala... Al' sto jes', jes', kako skrolujes poster na dole, sve vise i vise limunade... :icon_ne:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obožavao sam strašne priče a kod mene u selu ih je bilo na pretek.

Bila je jedna o taksisti koji je svake noći vozio ženu (ili čoveka, ne sećam se) na groblje... jel zna još neko tu priču i kako tačno ide? Ne mogu nikako da se setim svih detalja i kraja, a baš bih voleo da je zapišem. Uglavnom, jedne noći taksista odluči da proveri gde ta osoba ide i šta radi, i onda provali kako je to njen grob ili njegov, ili tako nešto.. bilo mi je ekstra strašno kad sam bio klinac. :)

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kad sam bila klinac, ceo dan smo igrali skolice, srede, izmedju dve vatre, oduzimanja zemalja, ono crtanje planova... Kad padne mrak, naravno, zmurke. Kada nam to odasdi onda smo sedeli i pricali viceve, igrali gluvih telefona i slicno. Dan se svaki put zavrsavao tako sto je jedna po jedna mama izlazila i zvala nas da idemo u krpe. :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obožavao sam strašne priče a kod mene u selu ih je bilo na pretek.

Bila je jedna o taksisti koji je svake noći vozio ženu (ili čoveka, ne sećam se) na groblje... jel zna još neko tu priču i kako tačno ide? Ne mogu nikako da se setim svih detalja i kraja, a baš bih voleo da je zapišem. Uglavnom, jedne noći taksista odluči da proveri gde ta osoba ide i šta radi, i onda provali kako je to njen grob ili njegov, ili tako nešto.. bilo mi je ekstra strašno kad sam bio klinac. :)

Kod nas je bila neka prica za kamiondziju koji je povezao lepu plavusu mladu devojku i dao joj jaknu kako joj ne bi bilo hladno i ona ode i da mu adresu gde da pokupi jaknu.On ode tamo posle par dana i kazu mu da je ta devojka mrtva vec dug niz godina,on ode na grob da joj zapali svecu i zatekne jaknu okacenu na spomenik. :D

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...