Jump to content

Жал за младос'


kuruz

Recommended Posts

sto se tice tih nekih stvari iz tube(you)...ja se secam da je postojalo da su majonez i kecap u tubi zajedno...ne secam se da sam probao,al se secam da je bila reklama...bio sam tada jako mali...

Al je to bilo dobro , ja inace ne volim kecap , a u ovoj varijanti je bilo laganica . Sexy stvar skroz .

nego,kako se zvao,jese secas...sada mislim da cu lupiti,al mislim da je nesto bilo tipa tapdzu,topdzu,neki dzu ili top... :bigblue:

Ima toga još, bar slično, al' ne mogu da se setim kako se zvao i da l' je baš tomi proizvodio...

to je verovatno to...samo sto sam ja od top tu,cuo top dzu...ako ga pravi tomi,onda je verovatno skupo k'o kilo janjetine pod sacem...

 

POLINEZA, BLISKA VEZA KEČAPA I MAJONEZA!

 

Pravio "Polimark". Dobar slogan se dugo pamti.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko ovo nije pevao taj nije imao srecno detinjstvo:

 

 

ubedljivo najbolja sinhronizacija ikad, americka verzija je govno u poredjenju sa nasom.

 

 

bese svako jutro u 7 na b92... ah, good ol' times.

i jebeni cartoon network. imam i dalje na kaseti neke epizode maske,dekstera i kojecega. bukvalno ni jedan los crtani nisu pustali, sve se gledalo :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не постоји ништа ретардираније од цртаћа које емитује Б92.

ne kenjaj...mozes da ih mrzis zato sto kenjaju oko politike,a crtaci su im ok...te stvari se prave za decu i deci je to zanimljivo...a i meni je,volim da ih gledam...pingvini sa madagaskara su super,kremenko i strumfovi su ok,sundjer boba mozes da gotivis,a i ne moras...meni je zanimljivo da gledam lignjoslava kako kenja i keba krabu kako se cigani za cent...a od onih trnavcevica u divljini mos nesto i da naucis...ti ih ne gotivis zato sto su na b92...takav pristrasan stav o nekoj temi nije bas pozeljan za buduceg pravnika...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je dobro...ren is timpi bas i nije,al nije nista sada da hejtujem...kao klinac sam vol'o da gledam sve crtace,a i sada...najvise kornjace,transformerse,sejber rajdera,onog dinosaurusa na skejtu,mlatu zamlatu i viteza koju,draguljceta,le pjafa,toma i dzerija,mece dobrice i jos mnoge,mnoge...

Edited by Footog Qpoos

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne kenjaj...mozes da ih mrzis zato sto kenjaju oko politike,a crtaci su im ok...te stvari se prave za decu i deci je to zanimljivo...a i meni je,volim da ih gledam...pingvini sa madagaskara su super,kremenko i strumfovi su ok,sundjer boba mozes da gotivis,a i ne moras...meni je zanimljivo da gledam lignjoslava kako kenja i keba krabu kako se cigani za cent...a od onih trnavcevica u divljini mos nesto i da naucis...ti ih ne gotivis zato sto su na b92...takav pristrasan stav o nekoj temi nije bas pozeljan za buduceg pravnika...

 

 

Какав закључак. :haha: Нема никакве везе са тиме што се емитују на Б92. Да их пушта Еуроспорт, опет не би ваљали.

 

Рен и Стимпи су огавни, Сунђер Боб замара, једино пингвини ваљају.

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Grob Bez Dna: Banalizovano insistiranje na glupostima i gadostima koje ume da ide preko najglupljih trenutaka "South Park-a".

 

kao klinac sam vol'o da gledam sve crtace,a i sada...najvise kornjace,transformerse,sejber rajdera,onog dinosaurusa na skejtu,mlatu zamlatu i viteza koju,draguljceta,le pjafa,toma i dzerija,mece dobrice i jos mnoge,mnoge...

Pa dobro, to su potpuno drugačije stvari, klasici.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Какав закључак. :haha: Нема никакве везе са тиме што се емитују на Б92. Да их пушта Еуроспорт, опет не би ваљали.

 

Рен и Стимпи су огавни, Сунђер Боб замара, једино пингвини ваљају.

 

ti sada mozes da kazes sta hoces,al po tvojim ne pristrasnim postovima se to vidi...jedan od banalnih primera je to da jedini ti na svetu vidis da je onaj navijac sam skocio sa stepeista...cisto sumnjam da bi tako video da ga grobari nisu vijali...a i hejtujes recimo sve emisije na b92 jer su prozivali tvoje kolege sa juga,u utisak nedelje zovu tebi mrske politicke figure i tako...

 

 

 

 

Pa dobro, to su potpuno drugačije stvari, klasici.

 

 

svako doba ima svoje nesto...muziku,filmove,crtace i bog zna sta jos...

 

 

Edited by Footog Qpoos

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...