Jump to content

Anvil


lemmy sixx

Recommended Posts

Nemoj ja da počnem da izlažem svoje iskopine. Anvil su jedni od začetnika teškog zvuka na američkom kontinentu. Sećam se da je Skot Jan u jednom intervjuu pomenuo kako mu je jedan od prvih koncerata koje je video bio na turneji Anvil/Riot/Raven. Sva tri benda su legendarna skoro isto toliko koliko i Venom ili Metallica, meni čak i više od njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nemoj ja da počnem da izlažem svoje iskopine. Anvil su jedni od začetnika teškog zvuka na američkom kontinentu. Sećam se da je Skot Jan u jednom intervjuu pomenuo kako mu je jedan od prvih koncerata koje je video bio na turneji Anvil/Riot/Raven. Sva tri benda su legendarna skoro isto toliko koliko i Venom ili Metallica, meni čak i više od njih.

 

Metallica je na svoju prvu turneju isla sa Ravenom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

"Never break it, it will never bend

The Anvil was Forged In FIRE!"

 

Kako jebeno dobra pesma!

Doduse ostatak albuma me nije toliko odusevio, ali sasvim sasvim solidno. Nije thrash ali nije bas ni heavy.

od ostalih izdvojio sa albuma izdvojio bih jos i 'Free As the Wind' i 'Future Wars'

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metallica je na svoju prvu turneju isla sa Ravenom.

Anvil je Kanadska grupa,Na novom albumu samo jedna stvar što nečemu valja.

Sve je to daleko od toga što su radili pre ...npr Metal on Metal,ali eto kako kome..Dok su pravili turneje sa RAVEN i EXCITER u njihovo zlatno doba to je bilo dobro....Lomili sve redom sa grupama Bitch, i TANK.

 

A Metallica je moguće imala svirke sa Raven om ali ne i turneju ,Na turneju njihova prva evropska je počela u engleskoj otvarali su za VENOM a u USA sa SAXON i EXCITER.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anvil je Kanadska grupa,Na novom albumu samo jedna stvar što nečemu valja.

Sve je to daleko od toga što su radili pre ...npr Metal on Metal,ali eto kako kome..Dok su pravili turneje sa RAVEN i EXCITER u njihovo zlatno doba to je bilo dobro....Lomili sve redom sa grupama Bitch, i TANK.

 

A Metallica je moguće imala svirke sa Raven om ali ne i turneju ,Na turneju njihova prva evropska je počela u engleskoj otvarali su za VENOM a u USA sa SAXON i EXCITER.

Kada je izasao "Kill 'em all" isli su na turneju sa Ravenom.Album koji je tada Raven promovisao zvao se "All for one" a turneja se zvala "Kill 'em all for one". icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Не знам, сад сам у псоледње време читао неке рецензије новијих албума, и сви их пљују и препоручују прве албуме, као нпр. "Metal On Metal", који је, истини за вољз, стварно најлегендарнији.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...