Jump to content

Zanimljivosti


Face Of Melinda

Recommended Posts

Tema sluzi da sve vama interesantne linkove ubacite ovde uz kratak opis zasto vas je to intrigiralo.

 

Za pocetak evo necega sto je mene zaintirgiralo "Devil's Horns"

http://www.youtube.com/watch?v=mCMWRu_fL44

 

Pise u opisu linka, ali evo komentara...

Rec je o benignom tumoru zvanom "cornu cutaneum", koji ponekad moze i maligno da alterise, interesantno je da je do sada zabelezen jos samo jedan slucaj ovakvih "djavolskih rogova" kod tzv Madame Dimanche

thewidowsunday.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesantno je sto izgledaju kao rogovi, mislim, raste na pravom mestu.. slucajnost ili ne? :haha:

 

I pisao sam o tome na temi o misterijama, plavi ljudi koji su ziveli negde u brdima u americi do 60-ih cini mi se.. koza im je bila totalno plava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je zanimljivo ovo

 

Klasa insekata obuhvata oko milion opisanih vrsta što čini 2/3 ukupnog broja vrsta na našoj planeti, a po nekim mišljenjima njihov broj je daleko veći i iznosi između 10 i 30 miliona vrsta. Osim po brojnošću vrsta insekti dominiraju i po brojnošću jedinki unutar svake vrste. Procenjuje se da je ukupna biomasa insekata na Zemlji 12 puta veća od biomase celokupnog stanovništva

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad se setih,Kuda Bux, mistik koji je citao misli i radio neke druge, nadljudske stvari, niko nikada nije mogao da dokaze da je prevarant. Preporucujem da nadjete i procitate detaljno o njegovim podvizima. Bio je podvrgnut mnogim testovima - npr. jednom je cak napisao odgovor na papir pre nego sto je lik i postavio pitanje. Ako postoji dokaz da covek moze nesto vise nego sto mislimo, to je on. Inace ja sam jako oprezan kod raznoranih mistika i cudotvoraca, 99% su prevaranti, najveci medju njima je sai baba, ali kod Kuda Bux-a sam stvarno ostao bez teksta.

 

Edit - evo nasao sam jedan link http://www.amazingabilities.com/amaze1a.html

Edited by Novaliis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesantno je sto izgledaju kao rogovi, mislim, raste na pravom mestu.. slucajnost ili ne? :haha:

 

I pisao sam o tome na temi o misterijama, plavi ljudi koji su ziveli negde u brdima u americi do 60-ih cini mi se.. koza im je bila totalno plava.

 

ej cisto da dopunim da ne traze ljudi ono sto ja nadjoh i objasnjenje uz to. ako sam pogresila javi da ispravim ;)

 

plavi ljudi

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=80DhBLEhdzk

 

Ako poslusate link sasvim je jednostavan princip imate celije i slojeve, koje nizete jedno preko drugih kao tortu i na taj nacin izgradjujete organe... Ideja nije losa, ali je kompleksna i porpilicno zahtevna :bigblue:

Edited by Face Of Melinda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sa RTS-a članak:

 

http://www.rts.rs/page/magazine/ci/story/501/%D0%97%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D1%99%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/832018/%D0%9A%D0%B8%D0%BD%D0%B0+%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8+%D0%BC%D0%B5%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%81%D0%B5+.html

 

Zašto me zaintrigiralo? Pa, grad od 42 miliona stanovnika icon_biggrin.gif A ono planiranje gradova do 100 miliona stanovnika, huh mhihi.gif Površina veća od pola Srbije mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cleverbot: What kind of car should I buy?

 

Cleverbot: Do you have kids?

 

User: No.

 

Cleverbot: Do you want kids one day?

 

User: No.

 

Cleverbot: So you don't want a boyfriend?

 

User: No.

 

Cleverbot: Do you have a significant other?

 

User: No.

 

Cleverbot: Would you like a significant other?

 

User: No.

 

Cleverbot: Why not?

 

User: Because my fiance died.

 

Cleverbot: Does that make you wise?

 

User: Yes.

 

Cleverbot: Are you lonely?

 

User: No.

 

Cleverbot: Are you sure?

 

User: No.

 

Cleverbot: I guess nobody is sure.

 

User: You guessed it well.

 

Cleverbot: Okay.

 

Mnogo radoznao ovaj bot, ali spika na nivou. Sve je pocelo sa odabirom automobila za mene?

Edited by HEFEST
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala ste se oduševili, pa to je staro već. Pitanja su zasnovana na stvarima koje ljudi ukucavaju, tako da se baza pitanja i odgovora širi sa korišćenjem - svaki odgovor ili pitanje koje ste dovili je ukucao neko pre vas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste,al zanimljiva rabota.

 

ja mu kucah nesto da se zovem i ja clever bot sa starim fazonom da poludim bota iz filmova.

 

al me je uveravao da ga je njegov tvorac napravio sa unikatnom svrhom i imenom.

 

To je mali skynet,samo jos to ne verujemo,videcete za 50 godina :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Evo jedna zanimljivost , imam ih puno , samo da ih nadjem

 

http://englishrussia.com/index.php/2010/05/20/dancing-forest/

 

This weird forest is located about 38km away from Curonian Spit, a national park in the Baltic Sea.

 

Dancing forest is a unique natural phenomenon. Here the pines bend in odd postures, as if dancing. Some trunks are even convolute in rings. There is a belief – if one get through such ring making a wish, it will come true. Another belief says that places where trunks make such rings are the borders of positive and negative energy and if you get through the ring from the proper side, your life will be one year longer.

 

post-3-12742709789677.jpg

 

post-3-12742710087157.jpg

 

The reasons of such anomalous parts of tree are still unknown, but there are some suppositions such as wind impact, insects (tortrix) attacking the small pines for 5-20 years and damaging shoots and even “turbulent energy circulation”.

 

post-3-12742710452577.jpg

 

post-3-12742713322098.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Idemo dalje :

 

Spotted Lake

 

Spotted+Lake+Osoyoos+(14).jpg

 

Najpsihodelicnije jezero na svetu u Britanskoj Kolumbiji ( SAD ) Ovaj fenomen se pojavljuje samo od Juna do sredine Septembra kada se pojave ovakve male barice razlicitih boja zbog raznih minerala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...